Игорь Игоревич рекомендує цей магазин
23 вересня 2021

Купив: ПРОЦЕССОР INTEL CORE™ I5 11400 (BX8070811400, Замовлення №30708

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару

Не сподобалося: замовлення через корзину

Заказал процессор у этих ребят, т.к. на момент заказа у них была самая дешевая цена по сравнению с другими магазинами. В течении часа со мной связался менеджер для уточнения всех деталей, вежливо и без вопросов. Отправили на следующий день (бесплатная доставка), получил на следующий день после отправки (оплачивал наложенным платежом). Посылка была упакована добротно, комплектация соответствует + гарантия.
Відповідь представника «ТФ ТіД»
Доброго дня! Ми з усім трепетом ставимося до клієнтів нашого інтернет - магазину. Дякую за оцінку нашої роботи! Будемо раді бачити знову Вас у нашому магазині.
Nikita рекомендує цей магазин
18 серпня 2021

Купив: Процессор INTEL Core™ i7 11700F (BX8070811700F)

Заказ делал по телефону, номера заказа нет прикладываю фото товарного чека. Сервис очень хороший, прислали аккуратно запакованное, гарантийный талон в файлике, все быстро, выслали сразу же после оплаты. Все круто, всем доволен!
Відповідь представника «ТФ ТіД»
Доброго дня, Микита! Ми з усім трепетом ставимося до клієнтів нашого інтернет - магазину. Дякую за оцінку нашої роботи! До зустрічі у нашому магазині!
29 червня 2021

Купив: Пам'ять для настільних комп'ютерів Kingston 8 GB DDR4 2666 MHz (KVR26N19S8L/8), Замовлення №30037

Замовлення пройшло без проблем, було пара уточнень по доставці лише (товар був на складі прийшлося 2 дні почекати) Офіційна гарантія радує Є послуга зворотнього дзвінка (економить час при потребі уточнень) Низька ціна Сподіваюся якість сервісу буде і надалі відповідна
Артём Герасимов рекомендує цей магазин
16 березня 2021

Купив: Відеокарта ASUS PH-GTX1660-O6G

Отзывчивая администрация магазина, всё культурно и с уважение. Не заметил никаких нареканий, заказы выполняются сразу. Рекомендую!
Skarze4 не рекомендує цей магазин
4 лютого 2021

Купив: GAMEMAX Abyss-TR, Замовлення №28692

Відповідь представника «ТФ ТіД»
Доброго дня! Ми з усім трепетом ставимося до клієнтів нашого інтернет - магазину Дякую за об'єктивну оцінку нашої роботи! Ми зробили висновки і постараємося не допускати таких помилок в майбутньому! Будемо раді бачити знову Вас у нашому магазині.
Oleksandr Basistyi рекомендує цей магазин
24 січня 2021

Купив: Модуль памяти для компьютера DDR4 16GB (2x8GB) 3000 MHz Red Kudos eXceleram (EKRED4163016AD), Замовлення №28530

99cartman99 не рекомендує цей магазин
28 серпня 2020

Хотів купити: Чехол UAG Monarch (Crimson) для IPhone 8

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, асортимент

Замовляв на цьому сайті чохол, сказали відправлять через три дні, пройшла неділя, ні ТТН, ні хоча б дзвінка або смс до мене не прийшло.
Відповідь представника «ТФ ТіД»
Доброго дня! Нажаль ми не отримали замовлення обраного товару, можливо воно було оформлено не до кінця - будь ласка, підкажіть Ваші контактні дані, щоб ми могли разом повністю оформити замовлення. Дякуємо за Ваш відгук. З повагою, ІМ "ТІД".
Andrey рекомендує цей магазин
4 липня 2020

Купив: Мышка Razer Lancehead Tournament Mercury Edition

Заказал мышку, на следующий день ее доставили в Киев из Одессы. Консультант очень вежливая. Рекомендую данный магазин!
Gen не рекомендує цей магазин
25 квітня 2020

Хотів купити: Монитор DELL P2720D (210-AFOQ)

Крайне не рекомендую данный магазин.При заказе подтвердили, после звонка согласовали и цену и место доставки,в день получения звонок что мне вместо пункта выдачи могут отправить новой почтой,но на 2 тысячи дороже,а перед этим с этого же номера за минуту до разговора с оператором по этому вопросу ,позвонили и сказали что у меня долг и мое дело передано коллекторам.
Відповідь представника «ТФ ТіД»
Добрый день. Для выяснения деталей сложившейся ситуации, просим указать номер Вашего заказа и номер телефона. Спасибо.
Vch911 не рекомендує цей магазин
28 лютого 2020

Хотів купити: Точка доступу Ubiquiti Unifi AC SHD (UAP-AC-SHD)

Сподобалося: наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент

Не сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail

"Помилка" з ціною більше ніж на 10 тис. грн.