elephant pro рекомендує цей магазин
5 травня 2024

Купив: Корпус 1stPlayer V3-A-4G6 без БП Black, Замовлення №1347392

Отличный магазин шикарные цены ! Сервис и обслуживание на самом высоком уровне ! Быстрая доставка . Покупая в этом магазине вы не капли не пожалеете
Shaddix 33 рекомендує цей магазин
5 травня 2024

Купив: SSD-диск Kingston KC3000 3D NAND TLC 1TB M.2 (2280 PCI-E) NVMe x4 (SKC3000S/1024G), Замовлення №№1344955

Чудовий магазин
Hateramin рекомендує цей магазин
4 травня 2024

Купив: Реобас Corsair Icue Commander Core XT (CL-9011112-WW), Замовлення №1348054

Телемарт запропонував відправлення поштовою службою в день оформлення замовлення. Оформив 03.05, відправили 03.05, 04.05 вже доставили. Дуже швидке виконання замовлення. Дивно, що офіційна гарантія на сайті виробника 24 місяці, у конкурентів гарантія 24 місяці, у Телемарт гарантія 12 місяців.
milka рекомендує цей магазин
4 травня 2024

Купив: Ноутбук ASUS VivoBook 15 X1502ZA Icelight Silver (X1502ZA-BQ646, 90NB0VX2-M00V70), Замовлення №1340882

Перший раз у житті купувала ноутбук, і рада що потрапила саме в цей магазин у ТЦ Орнава, підібрав консультант по усіх параметрах, користуюсь вже 2й тиждень, всім неймовірно задоволена.
Владислав Фі?лі?мошин рекомендує цей магазин
3 травня 2024

Купив: Powerbank XO PR129 20000mAh 22.5W Black, Powerbank XO PR203 20000mAh 45W Black Powerbank XO PR203 20000mAh 45W Black, Замовлення №№1345400

Магазин та сервіс супер. Рекомендую. Зручно що точка видачі і шоурум
Алексей Борисов рекомендує цей магазин
3 травня 2024

Купив: Сбірка компьютера, Замовлення №1344393

Доставили швидко, товар цілий, усе чудово запаковано, усі коробки, чеки, винтики, фіксатори в наявності, усе працює
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Щиро дякуємо Вам за відгук! Раді, що змогли потішити Вас швидкою доставкою, якісним товаром та пакуванням! Нехай новенький ПК тішить Вас тривалий термін! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Morfiuzzz рекомендує цей магазин
1 травня 2024

Купив: Ugreen CD122 USB 3A 18W (70273) Black, Замовлення №№1343858

Все добре, раджу цей магазин. Все прийшло запакованим.
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Дякуємо Вам за відгук та за те, що радите нас! Сподіваємось всі Ваші наступні покупки будуть так само вдалими! Бажаємо Вам приємного користування! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Karuzo рекомендує цей магазин
1 травня 2024

Купив: Asus TUF GeForce RTX 4070 Ti Gaming OC 12288MB , Замовлення №№1345839

Чудовий магазин! Купляв неодноразово тут: комп зібрали, монітор перевіряли рази 3-4 і знайшли таки без битих пікселів, також купував відеокарту відновлену, поки що політ нормальний. Особлива вдячність техніку Олегу за якісну роботу, ввічливість і терпіння
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Дякуємо Вам, що залишили відгук! Особливо приємно, що Ви відзначили нашу послугу "Перевірки монітора на биті пікселі" Раді, що Олег зміг залишити у Вас приємні враження після покупки! Бажаємо Вам приємного користування та з нетерпінням чекаємо знову в нашому шоурумі! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
ARKASHYK рекомендує цей магазин
30 квітня 2024

Купив: SSD-диск Samsung 970 Evo Plus V-NAND MLC 1TB M.2 (2280 PCI-E) (MZ-V7S1T0BW), Замовлення №1344817

Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Дякуємо Вам, що знайшли час залишити відгук про покупку! Бажаємо Вам приємного користування! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Паша Бартуліс рекомендує цей магазин
29 квітня 2024

Купив: hator rockfall 2 tkl mecha autograph edition , Замовлення №1345766

Дуже дякую консультанту Владиславу! Поміг з вибором товару і не тільки. Мені все сподобалось, як і завжди)
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Дякуємо Вам за Ваш відгук та готовність рекомендувати нас! Ми дуже цінуємо, що Ви відзначили роботу Владислава у своєму відгуку та раді, що змогли залишити у Вас приємні враження! Бажаємо Вам приємного користування і з нетерпінням чекаємо Вас знову в нашому шоурумі. З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA