Артур Довбиш рекомендує цей магазин

Купив: Апгрейд ПК і послуга Trade In, Замовлення №1341139

Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Щиро вдячні Вам за такі теплі слова та неймовірний відгук! Для нас дуже важливо знати, що обслуговування Андрія та надані послуги залишили у Вас тільки приємні враження! Наша команда старанно працює над тим, щоб Ваше замовлення пройшло максимально комфортно. Вдячні Вам за довіру та за те, що рекомендуєте нас! Нехай ПК слугує Вам довго та справно! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Black Attwood рекомендує цей магазин

Купив: Комплектуючі, Замовлення №1338998

Вибав збірку з компонентів на телемарт, прийшов на магазин для замовлення. Дуже вдячний працівнику магазину - Андрій допоміг покращити збірку та вибрати дійсно кращий монітор, ніж планувалось. Приїхало все швидше чим планувалось! Дякую Телемарт!
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Щиро дякуємо Вам за такий приємний відгук! Він для нас неймовірно важливий! Раді, що змогли приємно вразити Вас термінами доставки та роботою нашого спеціаліста Андрія! Бажаємо Вам приємного користування та чекаємо знову в нашому шоурумі! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Максим Тетюра рекомендує цей магазин
29 квітня 2024

Купив: Навушники з мікрофоном HyperX Cloud III Black/Red (727A9AA), Миша HATOR Stellar PRO Wireless Black (HTM-550), Замовлення №1342250

Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Дякуємо Вам, що знайшли час залишити відгук та готові нас рекомендувати! Нехай навушники слугують Вам довго та справно! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
luzyfer рекомендує цей магазин

Купив: Миша A4Tech X-718BK USB Black, Замовлення №№1345273

Давно купую коплектуючі в цьому магазині. Завжди задоволений придбаним товаром.
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Щиро вдячні Вам за довіру та за те, що підтримуєте нас відгуком! Для нас це дуже важливо! Бажаємо Вам і надалі тільки приємних покупок! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Vladislav K рекомендує цей магазин

Купив: Збірка комп\'ютера , Замовлення №1341905

Дякую магазину в ТЦ Піраміда за якісне обслуговування, та окрема подяка за професіоналізм Олегу!
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Вдячні Вам, що залишили відгук! Раді, що наш шоурум та Олег змогли справити на Вас такі приємні враження! Бажаємо Вам приємного користування та чекаємо знову в нашому шоурумі! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
DeQ garned рекомендує цей магазин

Купив: Сборка компьютера, Замовлення №1342039

Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Дякуємо Вам, що залишили відгук, це неймовірно важливо для нас! Нехай ПК слугує Вам довго та справно! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Денис Андреев рекомендує цей магазин

Купив: Комплектуючі до Пк , Замовлення №Замовлення №1326605

Купив комплектуючі до Пк + збірка , все було чудово і зібрано і запаковано , також купляв мишку та клаву , усім поки задоволений
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Дякуємо Вам за відгук та за те, що обираєте нас! Сподіваємось і надалі будемо радувати Вас нашим сервісом! Бажаємо Вам приємного користування! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Война Назар рекомендує цей магазин
26 квітня 2024

Купив: Кшад, Миша ASUS ROG Keris WL Aimpoint Black (90MP02V0-BMUA00), Замовлення №К5кг

Все гуд, рекомендую
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Дякуємо Вам за відгук з фото та за те, що рекомендуєте нас! Гарний вибір миші! Нехай слугує Вам довго та справно! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Евгений Сасин рекомендує цей магазин

Купив: Материнська плата ASRock B650 PG Lightning, Замовлення №1338311

Дякую Зенону за те що перевірив матплату при купівлі і проконсультував стосовно її використання. Задоволений?
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Вдячні Вам за такі теплі слова та Ваш відгук! Особливо раді, що наш спеціаліст зміг надати Вам обслуговування, що залишило такі приємні враження! Бажаємо Вам приємного користування та чекаємо знову в нашому шоурумі! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Evgeniu Kitsul рекомендує цей магазин
25 квітня 2024

Купив: Материнська плата MSI MAG Z790 TOMAHAWK WIFI (s1700, Intel Z790) , Замовлення №1341002

Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Дякуємо Вам, що знайшли час залишити відгук! Бажаємо приємного та тривалого користування! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA