Юрий Тимеркан рекомендує цей магазин
7 липня 2023

Купив: IP-камера відеоспостереження Reolink Argus 3 Pro, Замовлення №84360-IP

Магазином я остался очень доволен. В интернете покупаю часто, но далеко не все магазины готовы так поддерживать и подсказывать уже после покупки товара. Я долго не мог разобраться с настройками. И даже спустя несколько месяцев после покупки, девушка оператор сделала всё что было в её силах.
Людмила Куринёвская рекомендує цей магазин
26 червня 2023

Купив: Мікрохвильова піч Vegas, Замовлення №20450730218006

Замовляла мікрохвильову піч Vegas, все сподобалось, вчасно доставили, приємний консультант, все розказала, буду рекомендувати магазин своїм знайомим
Vlad Vlad рекомендує цей магазин
22 червня 2023

Купив: Аккумулятор для дбж , Замовлення №86826

Допомогли з вибором. Все вчасно і за приємною ціною.
Bадим не рекомендує цей магазин
18 червня 2023

Хотів купити: Відеокарта GIGABYTE GeForce RTX 4070 WINDFORCE OC 12G (GV-N4070WF3OC-12GD)

Ціна в магазині не відповідає ціні hotline. Наявність не актуальна.
Ольга Кириченко рекомендує цей магазин
17 червня 2023

Купив: Газова варильна поверхня ELEYUS VIRO 30 BL CF , Замовлення №86480

Вигідна ціна, замовлення на самовивіз без передплати (бо зараз всі просять наперед..) доставка в обіцяний термін, швидка видача, зручна оплата на місці, приємні дівчатка менеджери! Магазин рекомендую!
Виктория Плужник рекомендує цей магазин
11 червня 2023

Купив: Відпарювач Rotex RIC05-S Easy Steam, Замовлення №85911

pavlenko.v рекомендує цей магазин
11 червня 2023

Купив: Комплект резервного живлення LogicPower, Замовлення №Номер замовлення: 86361

Спрацювали швидко. Повна підтримка і супровід до отримання через кур'єра "Нової пошти". Задоволений сервісом і покупкою. Гарні ціни. Рекомендую.
Сергей Филипп рекомендує цей магазин

Купив: Кабель_HDMI_to_HDMI_5.0m_Atcom_VER_2.1, Замовлення №86300

Заказом доволен работает без лагов и прочего!
Olya Fadeeva рекомендує цей магазин

Купив: Gronhelm, Вентилятор підлоговий Grunhelm GDF-1628, Замовлення №86257