Vladimir 777 не рекомендує цей магазин
1 листопада 2021

Купив: Xiaomi Mi Bluetooth Headset Youth Edition Black

Відповідь представника «TTT.UA»
Добрый день. Так как у Вас была банковская операция, сразу произвести возврат не удалось. Данный вопрос был решен, и Вы можете забрать денежные средства в удобное для Вам время. Для этого Вам необходимо обратится в магазин, где приобреталось устройство. Приносим Вам свои извинения за доставленные неудобства. Надеемся, что данный инцидент не повлияет на Ваше отношение к компании в целом. Спасибо Вам за отзыв. Всего доброго.
Я обратился в магазин на 15-й день (к этому времени вы уже должны были все согласовать и сами мне перезвонить), но сотрудники магазина заставили меня ходить 3 раза очень веселясь (у вас в компании хамское обращение с клиентами наверно поощряется). Я сейчас не имею возможности к вам ходить и не собираюсь этого делать. У вас есть мое заявление и номер карты. На 04.11. 2021. деньги так и не вернули.
4 листопада 2021 Відповісти
В магазин категорически не исполняет гарантийные обязательства. Прошло 38 дней с момента обращения. Магазин так и не вернул деньги. Цена вопроса 300гр. Очень хорошо подумайте прежде чем здесь что-либо купить.
21 листопада 2021 Відповісти
bari7 рекомендує цей магазин
25 жовтня 2021

Купив: Bluetooth-гарнітура WUW R50 Black, Замовлення №143568

Сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, повернення товару, сервісна підтримка

Ситуація стабілізується.
Відповідь представника «TTT.UA»
Доброго дня. Дякую Вам за позитивний відгук про наш магазин. Ми раді, що Ви залишилися задоволені нашою роботою. Будемо з задоволенням чекати від Вас нові замовлення. Всього найкращого.
WhiteWorld рекомендує цей магазин
20 жовтня 2021

Хотів купити: Планшет HUAWEI MediaPad T3 10 16GB Wi-Fi Gray (53018520, 53010NSW), Замовлення №12010028

Все вопросы оперативно решены. Рекомендую.
Відповідь представника «TTT.UA»
Добрый день. Спасибо Вам за положительный отзыв о нашем магазине. Мы рады, что Вы остались довольны нашей работой. Будем с удовольствием ждать от Вас новые заказы. Всего доброго.
YurOK рекомендує цей магазин
25 вересня 2021

Купив: Геймпад Sony DualSense White (9399902), Замовлення №139233

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, видача товару на складі

Відповідь представника «TTT.UA»
Добрый день. Спасибо, что выбрали наш магазин. А также, что нашли время на отзыв. Мы рады, что Вы остались довольны покупкой и нашей работой. Будем с удовольствием ждать от Вас новые заказы. Всего доброго.
19 вересня 2021

Купив: Huawei Nova Grey, Замовлення №38228

Хороший інтернет-магазин. Широкий асортимент товарів та приємні ціни. Має багато точок видачі замовлень в більшості міст України. Добре організована робота, швидка і своєчасна доставка. Компетентний і ввічливий персонал.
Відповідь представника «TTT.UA»
Доброго дня. Ми раді, що Ви залишилися задоволені роботою нашого магазину. Дякуємо за Ваш позитивний відгук. Будемо з задоволенням чекати Ваші нові замовлення. Всього найкращого.
K_Se не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
19 вересня 2021

Хотів купити: Смартфон Samsung Galaxy A21s 3/32GB White (SM-A217FZWN)

Оформив замовлення. Передзвонили і повідомили що так, мобільний є, можна приїжджати забирати, єдине що це виявився вітринний варіант... Як сказав консультант, що вони цього не знали поки не почали виясняти. Плюс це те що попередили про це до того як я приїхав забирати. А мінус - це те що на сайті в описі товару нема жодної згадки про те що це вітринний зразок.
Відповідь представника «TTT.UA»
Доброго дня. Приносимо Вам свої вибачення за доставлені незручності. Ми обов'язково візьмемо до уваги Ваше зауваження і будемо працювати над поліпшенням якості обслуговування. Сподіваємося, що даний інцидент не вплине на Ваше ставлення до компанії в цілому. Надалі гарантуємо високий рівень обслуговування і сподіваємося взаємовигідне співробітництво з Вами. Всього найкращого.
Антон Придатко рекомендує цей магазин
18 вересня 2021

Купив: Xiaomi Redmi 9 3/32GB (NFC) Carbon Grey, Замовлення №142540

Не сподобалося: видача товару на складі

Відповідь представника «TTT.UA»
Добрый день, Антон. Спасибо Вам за отзыв. Информация передана руководству для рассмотрения и принятия необходимых мер по улучшению качества обслуживания. Надеемся, что данный инцидент не повлияет на Ваше отношение к компании в целом. В дальнейшем также гарантируем высокий уровень обслуживания и надеемся взаимовыгодное сотрудничество с Вами. Всего доброго.
Fil не рекомендує цей магазин
6 вересня 2021

Хотів купити: Бездротові навушники Xiaomi Mi Air 2S (Mi True Wireless Earphones 2S), Замовлення №10109018

Сподобалося: замовлення по телефону або e-mail

Відповідь представника «TTT.UA»
Доброго дня. Приносимо Вам свої вибачення та щиро шкодуємо за ситуацію, що склалася. Інформація передана керівництву для розгляду і прийняття необхідних заходів щодо поліпшення якості обслуговування. З відповідальними співробітниками проведена робота. Сподіваємося, що даний інцидент не вплине на Ваше ставлення до компанії в цілому. Надалі гарантуємо високий рівень обслуговування і сподіваємося взаємовигідне співробітництво з Вами. Всього найкращого.
Lari Nal не рекомендує цей магазин
6 вересня 2021

Хотів купити: hisense 40a5600f

Сподобалося: наявність

Не сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент

Вказана ціна відрізняється від заявленої на сайті більше як на 2000 грн. Марно потрачений час. Змінили ціну без попередження. Не рекомендую(
Відповідь представника «TTT.UA»
Доброго дня. Приносимо Вам свої вибачення за доставлені незручності. Хочемо звернути Вашу увагу, що актуальною є ціна саме на офіційному сайті. Для оновлення цін на сторонніх ресурсах необхідний певний час, тому з технічних причин іноді можуть бути розбіжності. Сподіваємося, що даний інцидент не вплине на Ваше ставлення до компанії в цілому. Всього найкращого.
Коли я перейшла на офіційний сайт то ціна була 7267. Коли я зробила замовлення і мені його підтвердили ціна різко змінилась. Так не робиться. Коли я роблю замовлення то звертаю увагу на ціну безпосередньо на офіційному сайті.
6 вересня 2021 Відповісти
Egor Filin рекомендує цей магазин
31 серпня 2021

Купив: Смартфон Apple iPhone 11 64GB Black (MWLT2)

Быстрая доставка, хорошее обслуживание. Дали ответы на все мои вопросы. Спасибо за предоставленную консультацию.