HotlineUser23598644 не рекомендує цей магазин
5 червня 2022

Хотів купити: Realme 8, Замовлення №13005074

Сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

Не сподобалося: наявність, оформлення замовлення

Продаж вітринного смартфону, про що на сайті не зазначено. Знижку робити відмовились, надсилати в Полтаву інший апарат також
Відповідь представника «TTT.UA»
Доброго дня. Приносимо Вам свої вибачення за доставлені незручності. Хочемо подякувати, що звернули увагу на дану ситуацію. Інформація буде передана керівництву для розгляду і прийняття необхідних заходів. Сподіваємося, що даний інцидент не вплине на Ваше ставлення до компанії в цілому. Всього найкращого.
тарас Сорокопуд рекомендує цей магазин
2 червня 2022

Купив: Самсунг А01

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Не сподобалося: оформлення замовлення

Не знаю в кого як, а в мене вийшло купити смартфон без жодних проблем. Товар прийшов вчасно, неушкоджений, все нормально. Гарне ставлення персоналу, була поступка для мене. Здивований приемно!! Дякую та рекомендую!!
Відповідь представника «TTT.UA»
Доброго дня. Ми раді, що Ви залишилися задоволеними роботою нашого магазину. Дякуємо за Ваш позитивний відгук. Будемо із задоволенням чекати на Ваші нові замовлення. Всього найкращого.
Serhii Mykhelev не рекомендує цей магазин
20 травня 2022

Хотів купити: УМБ WUW U20 6000mAh Li-pol 1USB 1A slim (WUW-U20) Black, Замовлення №160485

Намагався придбати в магазині ttt.ua мобільну батарею (павербанк) за вигідною ціною (не уцінка). Замовлення було прийнято, оперативно підтверджено, але за декілька годин було отримано повторний дзвінок від магазину з інформацією про те, що батарея виявилась бракованою. Замовлення було скасоване, але даний товар і досі знаходиться в переліку доступних для купівлі.
Відповідь представника «TTT.UA»
Доброго дня. Наскільки нам відомо, оператор передав інформацію про стан товару у відповідний відділ, та товар було знято з наявності. Оновлення інформації на сайті та на сторонніх ресурсах як hotline.ua – займає певний час. Дякуємо за Ваше звернення.
Александр Марков рекомендує цей магазин
17 травня 2022

Купив: nokia g20

Відповідь представника «TTT.UA»
Добрый день. Спасибо, что выбрали наш магазин. А также, что нашли время на отзыв. Мы рады, что Вы остались довольны покупкой и нашей работой. Будем с удовольствием ждать от Вас новые заказы. Всего доброго.
Ivanna Savko рекомендує цей магазин
17 травня 2022

Купив: Смартфон Samsung Galaxy A01 Core 1/16GB Blue (SM-A013FZBD)

Замовила в цьому магазині два телефони в подарунок,оплатила зразу (хоча трохи переживала).Все отримала дуже швидко,за це окрема подяка менеджеру Івану який просто по людськи виручив)))Дякую!!!
Відповідь представника «TTT.UA»
Доброго дня. Дякую Вам за позитивний відгук про наш магазин. Ми раді, що Ви залишилися задоволені нашою роботою. Будемо з задоволенням чекати від Вас нові замовлення. Всього найкращого.
atticat не рекомендує цей магазин
1 травня 2022

Хотів купити: TWS realme Buds Air 2 Black

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Ещё один мой отзыв стёрли, а жаль. Я таки купил у них и сильно пожалел. Под видом новых, в запечатанной упаковке мне подсунули Б/У. Оно было разряжено в ноль и даже после зарядки не заработало. Если коротко, вернуть мне наушники не удалось из-за бюрократии в магазине(вы должны забирать деньги в том же магазине где покуали). В результате, купил ещё одни такие же наушники в другом магазине. Так вот, с завода внутри чехла должны быть бумажные прокладки которые не дают наушникам заряжаться пока ими не начнут пользоваться чтобы не угробить аккумуляторы(чехла и наушников). Естественно в наушниках от ТТТ прокладок внутри небыло - они были 100% вскрытыми. И плёнка, в которую их завернули(повторно) была толстая, намного толще чем в тех же наушниках из другого магазина.
27 травня 2022 Відповісти
AtelieMod рекомендує цей магазин
23 квітня 2022

Купив: TP-Link Tapo C100

Я дуже задоволений швидкістю виконання замовлення.
dem1993 не рекомендує цей магазин
22 лютого 2022

Купив: Медіаплеєр Xiaomi Mi Box S, Замовлення №10202032

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Dynovskiy рекомендує цей магазин
10 лютого 2022

Купив: Kingston 32gb, Замовлення №10702132

Відповідь представника «TTT.UA»
Добрый день. Приносим Вам свои извинения за доставленные неудобства. Хотим поблагодарить, что обратили внимание на данную ситуацию. Надеемся, что данный инцидент не повлияет на Ваше отношение к компании в целом. В дальнейшем также гарантируем высокий уровень обслуживания и надеемся взаимовыгодное сотрудничество с Вами. Всего доброго.
Олег Синченко рекомендує цей магазин
1 лютого 2022

Купив: Galaxy S21 FE 5G 6/128GB Lavender (SM-G990BLVD)

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Заказывал супруге на подарок, к смартфону шел подарок в виде наушников. Отправили заказ оперативно, в день оформления заказа, при том что заказ оформлял около 3 часов дня. Оба товара были запечатанные, на отделении новой почты все перепроверил. Рекомендую.
Відповідь представника «TTT.UA»
Добрый день. Мы рады, что Вы остались довольны работой нашего магазина. Спасибо за Ваш положительный отзыв. Будем с удовольствием ждать Ваши новые заказы. Всего доброго.