umka03 рекомендує цей магазин
22 березня 2021

Купив: Смартфон Xiaomi Poco M3 4/128GB

Давно хотіла новинку, ала обирала серед декіоб=лькох моделей. Після консультації з продавцем всі мої сумніви минули. Дякую за якісну консультацію! Мені навіть питань ніяких не довелось ставити, продавець все сам докладно розповів.
23091410 2002 рекомендує цей магазин
22 березня 2021

Купив: Amazfit GTS 2, Замовлення №866593/1

Все прошло отлично - менеджеры отвечают быстро и понятно, - на сайте была указана верная цена, - есть возможность забрать заказ самостоятельно из /магазина, - качественный оригинальный товар.
John Jsite не рекомендує цей магазин
14 березня 2021

Купив: Зарядное устройство Quickcharge Samsung S6 2A/9V White

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, повернення товару, сервісна підтримка

BaluBig рекомендує цей магазин
12 березня 2021

Купив: IP-камера відеоспостереження Xiaomi Mi Home Security Camera 360° 2K (MJSXJ09CM, BHR4457GL)

Roman Sokolov рекомендує цей магазин
9 лютого 2021

Купив: Xiaomi Redmi 8 3/32GB Black EU

Не сподобалося: оформлення замовлення

Заказ прошел быстро и беспроблемно. Выбрал телефон, добавил в корзину, выбрал оплату частями Monobank, оплатил первую часть, через 3 дня прямо перед Новым годом забрал на Новой Почте.
Mikl_A рекомендує цей магазин
3 лютого 2021

Купив: Автомобільний відеореєстратор Xiaomi 70mai Dash Cam Pro Plus A500

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення, видача товару на складі

Купував в магазині відеореєстратор. Замовлення робив по телефону для того, щоб з'ясувати питання, які мене цікавили стосовно цього реєстратору. Пояснення працівника магазину мене повністю влаштували. Водночас замовив відеокарту на 32 гіга. Забрав замовлення в магазині на Видубичах. Залишилось гарне враження.
Никита Сытников не рекомендує цей магазин
29 січня 2021

Купив: Навушники TWS HUAWEI FreeBuds Lite White (AM-H1C)

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення, асортимент, повернення товару

Не сподобалося: наявність, замовлення через корзину, відвантаження товару, сервісна підтримка

Larchin_Valentyn рекомендує цей магазин
25 січня 2021

Купив: Навушники TWS Xiaomi AirDots Black (TWSEJ04LS)

Сподобалося: оформлення замовлення, асортимент, видача товару на складі

Самые дешёвые цены на наушники здесь, но выдают очень странные чеки с пометкой "копия". Удобная точка выдачи заказов на Выдубичах.
Фёдор Бойко рекомендує цей магазин

Купив: Пульсометр LK88

все быстро и четко, буду покупать еще.
Я рекомендує цей магазин

Купив: Навушники TWS HUAWEI Freebuds 2 Pro Black

Звонили в магазин вечером, где-то часов в 5, сделали заказ по телефону - магазин отправил наушники в тот же день, и на следующий день мы уже слушали музыку.