Олександр Бас рекомендує цей магазин
30 квітня 2023

Купив: Silicone case note 11 чорний, Скло броньоване матове note 10 black, Смартфон Xiaomi Redmi Note 11 6/128GB Graphite Gray, Замовлення №4856

Консультант допоміг підібрати чохол та скло. Швидка доставка, ввічливий та професійний консультант, найнижчі ціни. Рекомендую!!!
Відповідь представника «Patifon.ua»
Дякуємо за позитивний відгук і високу оцінку нашого обслуговування. З повагою, Patifon
Yamato Yamomoto рекомендує цей магазин
29 квітня 2023

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) Baseus Amblight Digital Display Quick Charge 65W 30000mAh White (PPLG-A02, PPLG000102), Замовлення №5090

Замовляв павер в цьому магазині. Зв'язався, уточнив наявність, отримав товар. Сподобалась оперативність, павер працює добре.
Відповідь представника «Patifon.ua»
Дякуємо за відгук! Будемо раді бачити вас нашим клієнтом і далі.
n_trokhymchuk рекомендує цей магазин
29 квітня 2023

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi 9A 4/64GB Sky Blue, Замовлення №4667

Нещодавно купляла телефон для племінника на подарунок, товар отримала в термін про який домовлялися.Було приємне спілкування з консультантами при оформленні замовлення, запропонували одразу поклеїти скло на яке дали гарантію на розбиття, для дитини це прям Топ!
Відповідь представника «Patifon.ua»
Дякуємо за відгук! Раді, що Ви залишилися задоволені покупкою у нашому магазині. Гарного та спокійного дня вам!
Vovabrutto рекомендує цей магазин
26 квітня 2023

Купив: Броньоване скло 0,34 mm (гарантія 12 міс.) + поклейка, Книга Premium Xiaomi Redmi 9a (чёрный), Смартфон Xiaomi Redmi 9A 4/64GB Granite Grey, Замовлення №4658

Я дуже вдячний магазину Patifon, за оперативність, компетентність та якісне обслуговування! Саме завдяки їм,, ми вчасно отримали вдало підібраний смартфон. Рекомендую!
Ксюша Дебела рекомендує цей магазин
26 квітня 2023

Купив: Мережевий зарядний пристрій Baseus Super Silicone PD Charger 20W Type-C White (CCSUP-B02), Замовлення №4612

Не раз вже купую на цьому сайті. Замовила зарядний пристрій, дуже задоволена. Ціна бомба і якість відмінна.Рекомендую
Відповідь представника «Patifon.ua»
Дякуємо за приємні слова та ваш вибір! Завжди раді бачити вас нашим клієнтом!
Рудика Надія рекомендує цей магазин
18 квітня 2023

Купив: Ремішок для Xiaomi Redmi Band Pro (Violet), Замовлення №81433

Магазин чудовий ,є великій вибір давно шукала цей ремішок в такому кольори ,приємні консультанти працюють на вищому рівні .Рекомендую цей магазин.
Відповідь представника «Patifon.ua»
Дякуємо за приємні слова та ваш вибір! Завжди раді бачити вас нашим клієнтом!
Roman Pozniakovskiy рекомендує цей магазин

Купив: Навушники TWS 1More ComfoBuds 2 TWS ES303 Galaxy Black, Замовлення №4178

Замовлюв безпровідні навушники на подарунок. Прийшли вчасно, у герметичній упаковці, разом з чеком. Повністю задоволений роботою працівників та швидкою доставкою! Рекомендую!!!
Extra_H8 рекомендує цей магазин
17 квітня 2023

Купив: Смартфон Motorola G60 6/128GB Moonless Black (PANB0027PL, PANB0025RS), Замовлення №4286

Купував батьку на подарунок телефон, дуже задоволений сервісом обслуговування та швидкістю, телефон отримав в день замовлення, зі знижкою, так, як це моя не перша покупка в даній мережі. Батько дуже задоволений, дякую консультантці за добре підібраний подарунок, однозначно рекомендую!
Відповідь представника «Patifon.ua»
Вдячні за довіру до нашого магазину. Придбані товари, нехай служать і радують!
Тетянa рекомендує цей магазин
17 квітня 2023

Купив: Смартфон Motorola Moto E13 2/64GB Aurora Green (PAXT0035), Замовлення №182892

Задоволена магазином, тому купую тут не перший раз. Як завжди ціна та якість на вищому рівні) Запропонували також аксесуари до телефону, замовлення прийшло швидко та без проблем) Дякую
Олександр Буряк рекомендує цей магазин
10 квітня 2023

Купив: Навушники TWS Xiaomi Mi Air 2s White (TWSEJ05WM/BHR4017CN), Замовлення №4550

Придбав на подарунок навушники TWS Xiaomi Mi Air 2s White. Замовлення оформили швидко та обговорили всі деталі по доставці. Персонал магазину ввічливий та уважний до покупців. Рекомендую магазин та буду звертатися при необхідності.
Відповідь представника «Patifon.ua»
Дякуємо за відгук. Раді, що співпраця з нашим магазином залишила приємні емоції.