AleksSha рекомендує цей магазин
28 березня 2023

Купив: Чохол Spigen Grid для Xiaomi Redmi Note 8 Pro, Замовлення №4202

Відмінний магазин! Рекомендую до співпраці! Працюють швидко, обслуговування - якісне і приємне. Дуже клієнтоорієнтовні. Залюбки повернусь в цей магазин.
Відповідь представника «Patifon.ua»
Дякуємо за відгук! Будемо раді бачити вас нашим клієнтом і далі.
Татьяна Морохина рекомендує цей магазин
6 березня 2023

Купив: Чохол для смартфона BeCover Панель Anti-Shock для Poco M5 4G Clear (708630), Замовлення №20450673187204

Дуже,гарне обслуговування,швидка відправка,та приємний бонус ( навушники) в подарунок.Задоволена на всі ????
Відповідь представника «Patifon.ua»
Дякуємо за позитивний відгук і високу оцінку нашого обслуговування. З повагою, Patifon
Ruslan Kiyashko рекомендує цей магазин
4 лютого 2023

Купив: годинник Amazfit GTS 4, Замовлення №123457

дуже хотів цей годинник, продавець швидко зв'язався зі мною, відправили теж дуже швидко, я задоволений
Відповідь представника «Patifon.ua»
Дякуємо за приємні слова та ваш вибір!
bot590 рекомендує цей магазин, після того як магазин вирішив проблему, яка виникла при покупці
1 лютого 2023

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) Xiaomi Mi 3 30000mAh Quick Charge White (PB3018ZM, VXN4307CN), Замовлення №Товарний чек 15 048

196 рекомендує цей магазин
13 січня 2023

Купив: Смартфон Xiaomi Poco M4 Pro 5G 4/64GB Power Black, Замовлення №3424523871

Довольна покупкой и обслуживание. Спасибо.
Відповідь представника «Patifon.ua»
Дякуємо за відгук! Будемо раді бачити вас нашим клієнтом і далі.
cancer.mvm рекомендує цей магазин
22 грудня 2022

Купив: Чохол та захисне скло до телефону xiaomi redmi 7A, Замовлення №22545

Хороший магазин. Дуже приемне спілкування. Зробили значну знижку на скло до застарілого телефону. Також купував 2 чохли, один з яких виявився з браком, відразу зробив фото і надіслав на вайбер. Кілька разів перепрошували і повернули кошти за товар в повному обсязі, хоч і з невеликою затримкою ))). Дякую за розуміння і відповідальність! Бажаю подальшого розвитку магазину, позитивного настрою в цей скрутний час і хороших покупців.
Відповідь представника «Patifon.ua»
Дякуємо за відгук! Раді, що Ви залишилися задоволені покупкою у нашому магазині. Гарного та спокійного дня вам!
Дмитрий рекомендує цей магазин
24 листопада 2022

Купив: Power Bank Konfulon A21s 40000mAh PD 15W (White), Замовлення №97640

Заказывал в этом магазине впервые, связались быстро, уточнили нюансы доставки (в данное время бывали перебои с электричеством) Отправили в обговоренные сроки, товаром доволен.
SЕRGII M рекомендує цей магазин
22 листопада 2022

Купив: Стекло Apple iPhone XS Max / 11 Pro Max (5D Black) Подробнее: https://patifon.ua/product/zasitnoe-st, Замовлення №20450619316939

Прийшло все вчасно але інше скло яке я заказував. Звязався з продавцем сказав свою проблему і мені відправили нове скло і самі оплатили доставку скла все оперативно. Магазин супер асортемент богатий продавці вічливі.Такий магазин можу рекомендувати сміло!
Відповідь представника «Patifon.ua»
Дякуємо за відгук та зворотний зв'язок! Приносимо вибачення за завдані незручності. Раді, що ситуація оперативно вирішилася і ви залишилися задоволені покупкою у нашому магазині. З повагою, Patifon
Олексій рекомендує цей магазин
21 листопада 2022

Купив: powerbank

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Не сподобалося: оформлення замовлення

Купив та відразу оплатив повербанк, дівчина через 5 хвилин не передзонила(для підтвердження оплати) як обіцяла, ну ок, зателефонувала через добу. Відправили на іншу адресу, написав про це в інсту, а потім тут комент. Зателефонували, вибачились, зробили переадресацію. Товаром задоволений.
Відповідь представника «Patifon.ua»
Дякуємо за відгук та зворотний зв'язок! Приносимо вибачення за завдані незручності. Будемо працювати над покращенням. З повагою, Patifon
Игорь Осин рекомендує цей магазин
18 листопада 2022

Хотів купити: MEGOGO.NET «Кіно та ТБ: Оптимальний» 24 місяці, Замовлення №97472

Все гарно, та нажаль товару не було в наявності. Зателефонувала дуже ввічлива менеджер, вибачилась та пояснила ситуацію. Дякую за оперативність