Сергей Дрозд рекомендує цей магазин
9 листопада 2022

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G 8/128GB Graphite Gray, Замовлення №96112

Быстро связались,и отправили,чтобы сэкономить на наложенном платеже-оплатил сразу,.Телефон пришел вовремя..были некоторые вопросы ,но менеджер -приятная девушка созвонилась и всё решили на месте...Рекомендую!
Відповідь представника «Patifon.ua»
Дякуємо за відгук і високу оцінку нашого обслуговування. З повагою, Patifon!
Conty рекомендує цей магазин, після того як магазин вирішив проблему, яка виникла при покупці
17 жовтня 2022

Купив: Навушники з мікрофоном Apple EarPods with Remote and Mic (MD827)

В мене були певні проблеми з поверненням даного товару, однак після спілкування з підтримкою всі мої проблеми вирішили. Магазин рекомендую. Єдине що, при покупці конкретно цієї моделі навушників краще спитайте, оригінал вам продають чи копію.
Константин Харин рекомендує цей магазин
10 жовтня 2022

Купив: Сетевое зарядное устройство Baseus Compact Quick Charger U+C 20W White (CCXJ-B02)

В воскресенье утром оформил заказ, менеджер сразу перезвонил, определились со способом оплаты и сразу же оплатил. В понедельник в 14.00 уже забрал на НП. Товар оригинальный. Что еще нужно?
Відповідь представника «Patifon.ua»
Дякуємо за відгук! Будемо раді бачити вас нашим клієнтом і далі.
Volodymyr не рекомендує цей магазин
9 жовтня 2022

Купив: Навушники TWS Xiaomi Mi Air 2s White

Щось подібне сталося і зі мною. Купував планшет самсунг і мені буде сильго нав\'язувати послугу поклейки захисного скла на планше, нащо я дав чітку відмову. А потім запитав чи товар оригінальний і чи новий і запакованих належним чином з пломбою. Мені відповіли так але перед відправкою товару вони його перевірили і прийшов товар з зірвано пломбою, але наче б то все гаразд а згодом я помітив що на екрані дуже сильно залишаюся відбитки і інший бруд, перевірив на наявність олеофобного покриття і виявив що воно геть було відсутнє. І тут до мене дійшло чому ж вони так хотіли накласти скло))) дуже розчарований і піздно виявив цей недолік. Магазин не раджу.
3 січня 2023 Відповісти
Брэд Питт відповів на коментар Александр Хоменко
Так не зрозумів. Телефон типу не оригінальний чи просто скло в даної моделі було таке і все?
17 лютого 2023 Відповісти
Andy Maykof рекомендує цей магазин
12 вересня 2022

Хотів купити: Samsung Galaxy S21 G991B 8/256Gb (Phantom Grey) EU

Замовив смартфон, на сайті був в наявності. По факту відсутній.
Mpak рекомендує цей магазин, після того як магазин вирішив проблему, яка виникла при покупці
21 серпня 2022

Купив: Смартфон Tecno POVA-3 LF7n 6/128GB Tech Silver (4895180781612)

Хороший магазин.Цена и сервис на ура.Поклейку пленок получил безплатно.В подарок получил наушники.
Вдячні за відгук!
Діана Півторак рекомендує цей магазин
4 серпня 2022

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 11 4/64GB Graphite Gray

Телефон прийшов вчасно та в ідеально стані, персонал допоміг мені та компетентний у всіх питаннях. Дуже дякую
Відповідь представника «Patifon.ua»
Дякуємо за відгук. Раді, що співпраця з нашим магазином залишила приємні емоції.
Михайло Бондаренко рекомендує цей магазин
27 липня 2022

Купив: Amazfit Bip U Pro Green

Не сподобалося: сервісна підтримка

Замовив смарт-годинник Amazfit Bip U Pro Green. Передзвонила консультант. Уточнив у неї чи новий товар, бо перед цим робив замовлення в іншому магазині і мені сказали, що в них залишилися тільки зразки з вітрини, сильно подряпані. Консультант відповіла, що товар є абсолютно новим. Надіслали оперативно. Але упаковка була розкрита. Годинник без плівки на екрані. Але все ціле, без подряпин. Неприємно, що консультант обдурив. Це основна претензія до магазину
Олег Бабий рекомендує цей магазин
19 липня 2022

Купив: Poco M 4 Pro

Дякую всім працівникам магазину. Замовляю товар уже не перший раз. І кожний раз задоволений вічливістью і професіоналізмом продавців. Всі мої покупки були гарної якості.
Відповідь представника «Patifon.ua»
Вдячні за відгук. Придбані товари, нехай служать і радують!
Tatiana Semenovych рекомендує цей магазин
17 липня 2022