krabik рекомендує цей магазин

Купив: Mi band 6

Светлана Мачинская рекомендує цей магазин
14 липня 2022

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi 10 4/64GB Carbon Gray

Дуже приємно!!! Рекомендую цей магазин!
Вдячні за відгук!
Andrey Baysara рекомендує цей магазин
11 липня 2022

Купив: Планшет SIGMA

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Замовляю у цьому магазині не перший раз, але це було найгірше замовлення. Прислали не вчасно, при встановленні захисту пошкодили плівку та давго вмовляли залишити як є бо в них не має чим замінити. Оплата на карту та+1% це не ринково і застаріло - треба змінюватися.
Владислав Кузьменко рекомендує цей магазин
10 липня 2022

Купив: Hoco U93 Shadow Micro USB; Baseus 30000 mah 20W Bipow

Руслан Копыл рекомендує цей магазин
7 липня 2022

Купив: Power bank Baseus 30000

Замовлення приняли та виконали вчасно, навіть відправили товар в Неділю, ми задоволені
Дякуємо за відгук!
JeiZi рекомендує цей магазин
6 липня 2022

Купив: PowerBank Baseus Bipow Display 20W 30000 mAh (Black) PPDML-N01, Замовлення №87191

Быстрая доставка, хорошая цена.
Вдячні за відгук!
Nataliia Melnyk рекомендує цей магазин
4 липня 2022

Купив: павербанк

Швидко відповіли на замовлення і також швидко відправили товар, все в належному стані відповідає заявленому на сайті. Я рекомендую цей магазин і ціни хороші! Дякую Вам. Хороших клієнтів)
Відповідь представника «Patifon.ua»
Дякуємо за приємні слова та ваш вибір! Завжди раді бачити вас нашим клієнтом!
Артём Краёв не рекомендує цей магазин
30 червня 2022

Купив: OnePlus 9 12/256GB (Astral Black), Замовлення №6175

Сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Магазин нав'язуе додаткові послуги, такі як чохли, захистне скло, ютуб преміум. Але це ще можжна пробачити, вони продають китайські версії телефону видаючи їх за міжнародні, для мене це стало неприятною несподіванкою.
UPD. 30.06.22 Зв\'язався з магазином і мені пообіцяли повернути кошти, вислав телефон. + магазину за те, що одразу ж погодилися повернути кошти, а не придумували відмовки. Сподіваюсь що все вирішиться швидко і всі залишаться задоволеними)
1 липня 2022 Відповісти
Oleksandr Voron_KO не рекомендує цей магазин
25 червня 2022

Хотів купити: Xiomi Redmi 10

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення

Не сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

Навязливий сервіс на супутні товари та прихований 1% за оплату на карту, бо вони мають потім мої ж гроші знімати з банкомату (1 раз таке чую за 10 років онлайн купівлі) НЕ рекомендую
Відповідь представника «Patifon.ua»
Ми дбаємо про наших клієнтів і про товар, тому рекомендуємо їм захист для техніки. Умови оплати вказані на сайті. Дякуємо за відгук та зворотний зв'язок. З повагою, Patifon!
Анна Цымбалюк рекомендує цей магазин
22 червня 2022

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi 10 C 4/128GB Carbon Gray EU

Швидко зв'язалися. Є додатковий сервіс: поклейка плівки, чохол-книжка. Усе за нормальною ціною.
Відповідь представника «Patifon.ua»
Вдячні за відгук. Придбані товари, нехай служать і радують!