Inna Milyoshyna не рекомендує цей магазин
7 серпня 2022

Купив: Lol

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Не сподобалося: оформлення замовлення, відвантаження товару

Замовила товар на доставку в інтернет магазині. Мало того, що перезвонила через 3 дні, так відправили не на те відділення. При проханні переадресувати як найшвидше, пообіцяли, але по факту ніхто нічого не зробив. 2 дні хвоню, повідомляю, що мені було важливо отримати в сб, і я замовила раніше за 7 днів. Але уявіть- не звонили 3 дні. Добре, чекаю в запасі 4дні і тут таке. Це моє останнє замовлення у компанії Антошка.
Відповідь представника «Антошка»
Доброго дня, Інно! Жалкуємо, що у Вас залишились такі враження. Підкажіть, будь ласка, номер замовлення, щоб ми могли перевірити цей випадок, виправити його та якнайскоріше доставити замовлення. Дякуємо заздалегідь!
United рекомендує цей магазин
5 серпня 2022

Купив: Стерилизатор Philips Avent Premium SCF293/00, Замовлення №200165983

Відповідь представника «Антошка»
Доброго дня! Дуже дякуємо за вибір нашої мережі, покупку та Ваш відгук! Технічні допрацювання нашого сайту уже в процесі реалізації, впевнені, що скоро їх втілимо та робити покупки у нас онлайн буде ще зручніше. При виникненні запитань, звертайтесь, будь ласка до нас, ми з радістю допоможемо! Наші контакти: +380674711304/viber/telegram та електронна пошта service.team@antoshka.ua . З повагою, Служба сервісу мережі магазинів АНТОШКА
Инна Миргородская не рекомендує цей магазин
14 грудня 2021

Хотів купити: Гризунок кукуруза

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: оформлення замовлення

Добрый день Интернет магазин работает ужасно.10 раз пыталась сделать заказ .При оформлении доставки выбора магазина просто выбивает .В итоге сделала заказ на другом сайте переплатив 5 грн но без траты нервов.Если вы хотите увеличить продажи сделайте что то с сайтом .
Відповідь представника «Антошка»
Добрый день, Инна! Спасибо большое за Ваш отзыв! На данный момент проводим технические доработки. Уверены, что в ближайшее время все наладится. Извините, пожалуйста, за неудобства!
Елена Голованова не рекомендує цей магазин
5 грудня 2021

Хотів купити: Джинсовая куртка Silversun Quality, р. 134, Замовлення №200120640

Сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

Не сподобалося: наявність, оформлення замовлення

Пожалуйста, сделайте что-то со своим сайтом!! Вот специально потратила время на регистрацию тут, чтоб это написать! Часто у вас покупаю в магазинах, но на сайте это мрак! Все висит и не грузится! Заказы бросаю на полпути! Поиск выбивает как попало, товары дублируются по 100 раз! А если удаётся потратить час и заказать, то перезванивпют и говорят, что этого всего нет, а на сайте не убирают..Короче, 21 век на дворе, а вы с первобытных сайтом...все клиенты убегут к конкурентам!
Asichka Belik не рекомендує цей магазин
27 листопада 2021

Хотів купити: Ботинки Pablovskiy 34 и 30 размеры, Замовлення №500503310

Не сподобалося: оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Відповідь представника «Антошка»
Доброго дня! Дуже дякуємо, що написали нам! Знаємо, що менеджер сервісу вже зв'язався із Вами та запропонував рішення. Якщо будуть додаткові питання, для Вашої зручності надаємо контактні дані: +380674711304/viber/telegram та електронна пошта service.team@antoshka.ua . Дякуємо! Гарного дня Вам! З повагою, Служба сервісу мережі магазинів "Антошка"
Car Way не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
18 листопада 2021

Купив: Трусики-підгузники Pampers Pants Maxi 4 176 шт, Замовлення №101569785

Повісили низьку ціну для реклами по всьому інтернету, але в наявності нема, хоча в магазинах є по факту. Але по телефону кажуть, що це промо ціна зі складу і чекати треба 5 робочих днів для переміщення, на що я відповів давайте і почув щось по типу "ну.., добре", через годину сказали, що звичайно товару немає, закінчився.
Відповідь представника «Антошка»
Доброго дня! Дуже дякуємо Вам, що написали нам. Ми перевіряємо дану ситуацію та уточнюємо деталі з приводу наявності товару. Обов'язково надамо Вам зворотній зв'язок. З повагою, Служба сервісу мережі магазинів "Антошка"
Передзвонили і все таки відвантажили через тиждень по цій ціні товар, хоча на сайті ціна була суттєво вища. Так як ціна була безпрецендентна, то це був явно вклад зі сторони магазину в свій імідж та бренд, що є позитивним знаком.
28 листопада 2021 Відповісти
oxeni рекомендує цей магазин
2 вересня 2021

Купив: Пазл-вкладиш DoDo Транспорт, 18 шт. (300158)

Сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару

Покупаю не впервые, ни разу не было проблем, особенно нравиться быстрая доставка
Представник магазину «Антошка»
Доброго дня! Раді, що Вам сподобалось! Будемо раді вашим новим замовленням! З повагою, Служба сервісу мережі магазинів "Антошка"
2 вересня 2021 Відповісти
Екатерина Суменко рекомендує цей магазин
7 серпня 2021

Купив: Набор для рисования UFT Art Set Wood 220 эл., Замовлення №200096296

Відповідь представника «Антошка»
Катерино, доброго дня! Дякуємо за Ваш відгук! Ми передали інформацію менеджерам інтернет-магазину. з Вами обов'язково зв'яжуться для вирішення питання. Дякуємо і гарного Вам дня!
Odessamebel рекомендує цей магазин
23 червня 2021

Купив: Трусики-підгузники Pampers Pants Junior 5 152 шт, Пустушка Chicco Пустышка Physio Compact голубая 6-12 мес+ 2 шт (74822.21)

Являюсь постоянным клиентам сети магазинов Антошка. В виду того что на сайте постоянно скидки, распродажи и так далее то зачастую лучше найти товар на хотлайне, перейти на сайт заказать через интернет и с доставкой либо самовывоз из магазина, потому что при посещении магазина офлайн товар может не оказаться, потому что его уже заказал кто-то другой.
Відповідь представника «Антошка»
Доброго дня! Дякуємо, що приділили час та оцінили нас! Будемо раді вашим новим замовленням! Бажаємо вам чудового настрою та здоров'я! З повагою, магазин "Антошка"
Nikita Kozachyk рекомендує цей магазин
14 червня 2021

Купив: Блоковий конструктор LEGO DUPLO Town Модульный игрушечный дом (10929)

Огромнейший асортимент детских товаров по ценам на разный кошельок. Упаковка и доставка радуют.
Відповідь представника «Антошка»
Доброго дня, Нікіто! Раді, що Вам сподобалось! Будемо раді Вашим новим замовленням! З повагою, Служба сервісу мережі магазинів "Антошка"