ivan6755 не рекомендує цей магазин
14 серпня 2023

Купив: Ноутбук ASUS ROG Strix G16 G614JV (G614JV-N4102), Замовлення №TV-012112

Сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Прошло больше недели, а товар я не получил и о статусе заказа ничего не известно. На телефонные звонки отвечают, что уточнят статус и через 2 минуты перезвонят, но никто не звонит. Звонил им несколько раз. Делал небольшую предоплату - возвратили. Описание и характеристики на сайте продавца не соответствует описанию на hotline. Категорически не рекомендую покупать в этом магазине.
Відповідь представника «ТВ МИР»
Дуже шкода що срок поставки вашого замовлення затягнувся, Вибачаємось.
Яна Гончаренко рекомендує цей магазин
8 серпня 2023

Купив: Електрогриль притискний Delonghi CG 4001, Замовлення №234656

Вчора мені співробітники ТВ МИР доставили гриль, бо сама не всигала забрати. Від гриля я просто в захваті, він неймовірний, компактний простий у використанні. Сервіс на рівні космос
Відповідь представника «ТВ МИР»
Дякуємо за зворотній звязок. Приємого користування.
Anton Horipavlovskyi рекомендує цей магазин
31 липня 2023

Купив: Монітор Apple Studio Display with Tilt & Height Adjustable Stand (Standard Glass) (MK0Q3), Замовлення №№00НФ-234553

Замовляв studio display, все круто, дуже вагався що щось піде не так. Все нове, запечатане, вийшло до 10 днів як і казали
Dmytro рекомендує цей магазин
26 липня 2023

Купив: Монітор Apple Studio Display with Tilt Adjustable Stand (Standard Glass) (MK0U3), Замовлення №№00НФ-234276

Все добре. Найнижча ціна. Чекав монітор на 3 дні довше ніж планувалось, що зовсім не критично. Дякую
SK рекомендує цей магазин
24 липня 2023

Купив: Процессор INTEL Core i5-13500 (BX8071513500), Замовлення №#11936

Рекомендую магазин , общительные менеджеры ,быстрая отправка заказа .Остался доволен.
Leese рекомендує цей магазин
17 липня 2023

Купив: Монітор LG 27GR95QE-B, Замовлення №№00НФ-234357

Замовив 11 числа, отримав 17. Проблем не виникало Один недолік - підтримка працює лише з 9:00-18:00, а за межами цього часу не можна лишити їм повідомлення
Відповідь представника «ТВ МИР»
Дякуємо за зворотній звязок. Повідомлення можна лишити в телеграмм-бот і в робочий час оператори звяжуться. дякуємо за покупку, приємного користування.
Елена Лисовска рекомендує цей магазин
10 липня 2023

Купив: Amika FZ208.3AA, Замовлення №ООНФ-234155

Все добре, дякую.Найніжча ціна ,є маленька подряпина, без окулярів не видно. Знизили ціну на 500 гр. Дуже відповідальні.
Відповідь представника «ТВ МИР»
Дякуємо за покупку і за відгук, приємного користуавання!
HackStock не рекомендує цей магазин
10 липня 2023

Хотів купити: Samsung QE75QN91B, заказ 11771, Телевізор Samsung QE75QN91B

Не сподобалося: відвантаження товару, відповідність умов оплати

Пытался купить телевизор, хотят предоплату, которую в случае обнаружения дефектов спишут на заводской брак и вам не вернут. В качестве товара не уверенны, вместо того, чтобы перед отправкой проверить самостоятельно телевизор, предпочитают, чтобы это сделали вы и предоплатой компенсировали им доставку, в случае отказа.
Відповідь представника «ТВ МИР»
Доброго дня, дуже шкода що ми не змогли задовольнити ваші вимоги, але дійсно виробники телевізорів допускають певну кількість битих пікселій і субпікселів. Досконало перевірити перед відправкою немає можливості, з нашого досвіду майже на всіх тв є биті пікселі чи субпікселі, і вишукувати їх на екрані 75" телевізора не має сенсу, тому що битий (не гарячий) піксель видно з відстані менше метру на статичній однокольоровій картинці, а таку діагональ зазвичай дивляться з відстані 3-4 метрів і контент зазвичай динамічний, при таких умовах навіть знаючи де є неробочий піксель його не видно. Тема з пікселями більш стосується моніторів бо там відстань не велика до очей і зображення статичне. Що стосується телевізорів цю послугу "роздули " великі мережі магазинів за яку брали окремі гроші. Вдалих покупок і мирного неба.
Hotspur рекомендує цей магазин
8 липня 2023

Купив: Монітор Apple Studio Display with Tilt Adjustable Stand (Nano-Texture Glass) (MMYW3), Замовлення №233367

Відповідь представника «ТВ МИР»
Дякуємо за відгук, приємного користування!
Kostyantyn Novytskiy не рекомендує цей магазин
18 травня 2023

Хотів купити: Квадрокоптер DJI Mavic 3T (CP.EN.00000415.01)

Вкажіть в описі що немає безготівкової оплати, лише готівка. щоб люди не витрачали свій і ваш час.