Валентин Тимошкин не рекомендує цей магазин
20 квітня 2023

Хотів купити: Монітор AOC 27G2SPAE/BK

Відповідь представника «ТВ МИР»
Доброго дня, Валентин, на жаль срок по виконанню вашого замовлення значно перевищив той що ми обіцяли. Таке іноді стається з товаром який їде "під заказ". Ще раз вибачаємось за таку ситуацію.
Константин Дацик не рекомендує цей магазин
11 квітня 2023

Хотів купити: Смартфон Nokia X20 8/128GB Scandinavian Blue

Відповідь представника «ТВ МИР»
Доброго дня, на жаль не встигла помінятися ціна сайті. Вибачте за таку ситуацію.
PLECHIKI рекомендує цей магазин
9 квітня 2023

Купив: Моноблок Apple iMac 24 M1 Blue 2021 (MGPL3), Замовлення №не помню

отличный магазин по выбору техники Apple,самые низкие цены в интернете. Цена очень порадовала
Aleksandr Zakharchuk рекомендує цей магазин
13 березня 2023

Купив: Смарт-годинник Samsung Galaxy Watch5 40mm Silver (SM-R900NZSA), Замовлення №00нф-231643

Ярослав Богдан рекомендує цей магазин
3 березня 2023

Купив: Бойлер, Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Gorenje GBF50V9, Замовлення №231344

О магазине сложилось приятное впечатление, сотрудники вежливые. Цена и наличие соответствует заявленной на сайте. Доставили в г.Кременчуг за 2 дня! Рекомендую магазин!!!!!
Andrii Litvin не рекомендує цей магазин
3 березня 2023

Хотів купити: цей товар купити не можна

Відповідь представника «ТВ МИР»
Доброго дня, Андрій, підкажіть будь ласка який товар хотіли замовити? з якого номера телефонували? Хоч якусь інформацію - спробуємо вирішити цю неприємну ситуацію.
Сергій Захарович рекомендує цей магазин
24 лютого 2023

Купив: MSI 274QPF-QD, Замовлення №10059

Чудовий інтернет-магазин, все сподобалося, вже став володарем прекрасного ігрового монітора, дякую!
usbmak не рекомендує цей магазин
21 лютого 2023

Хотів купити: Lenovo IdeaPad Gaming 3 16ARH7 (82SC003JPB), Ноутбук Lenovo IdeaPad Gaming 3 16ARH7 (82SC003JPB)

Немає в наявності.
Io Io рекомендує цей магазин
18 лютого 2023

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S23 8/256GB Green (SM-S911BZGG), Замовлення №N 230902 від 7лютого

Дуже Дякую за швидке та якісне обслуговування а особливо менеджеру Мар'яні
Олександр Крамарчук рекомендує цей магазин
7 лютого 2023