Alexsey Shapoval рекомендує цей магазин
7 лютого 2023

Купив: Айфон 14 про, Замовлення №230839

Все вчасно і на висоті , дякую
Ігор Сорокін не рекомендує цей магазин
3 лютого 2023

Хотів купити: Телевізор Samsung QE43Q60B, Телевізор Samsung QE43Q60B

При замовленні було заявлено про адаптацію під Україну. В результаті: - затримали доставку на 3 дні; - телевізор був з неофіційною прошивкою; - мова тільки російська. Ніякої іншої мови небуло. Про це менеджер не попередив. Змарнував час.
Відповідь представника «ТВ МИР»
Доброго дня, дякую за зворотній звязок. Ми розібралися в ситуації, телевізор повністю адаптований під Україну, і мова меню також є українська. Щоб її змінити потрібно було вийти з "смарт" функцій телевізора, бо в цьому режимі програмне забезпечення блокує зміну мови. Приносимо вибачення за некомпетентність персоналу який вам показував товар. Зі своєї сторони пропонуємо додаткову знижку на це замовлення і чекаємо вас.
иван иванов рекомендує цей магазин
2 лютого 2023

Купив: Пилосос миючий з аквафільтром Bosch BWD421PET, Замовлення №1

Позвонил,заказал,внёс символическую предоплату, через пару дней пришел и забрал. Помогли погрузить в такси и пожелали всех благ.
Продажа Акка рекомендує цей магазин
27 січня 2023

Купив: Смартфон UMIDIGI Bison GT2 Pro 8/256GB Hack Black, Замовлення №7747

все добре, все отримав, дякую
Крутой Кот рекомендує цей магазин
26 січня 2023

Купив: Смартфон realme GT2 Pro 12/256GB Paper White, Замовлення №00НФ-230503

Дуже сподобалось, швидко ,чітко!
Валерия Колибабчук рекомендує цей магазин
19 січня 2023

Купив: Холодильник Whirlpool SP40 801 EU, Замовлення №7029

брала я холодильник. Отримала товар вчасно, без пошкоджень. Рекомендую этот магазин))
katyayurievna рекомендує цей магазин
10 січня 2023

Купив: Смартфон Xiaomi Mi 11 Ultra 12/256GB Ceramic Black, Замовлення №7835

покупку зроблено, всім задоволена
Ann26 рекомендує цей магазин
9 січня 2023

Купив: Ноутбук ASUS Vivobook Pro 15 OLED K3500PC (K3500PC-L1328W), Замовлення №7826

Ноутбук ASUS Vivobook Pro 15 OLED K3500PC (K3500PC-L1328W) купила без проблем. Номер замовлення 7826. Покупкою задоволена.
natasha_naz рекомендує цей магазин
6 січня 2023

Купив: Планшет Lenovo Tab M10 Plus FHD 4/128GB Wi-Fi Iron Grey (ZA5T0095UA), Замовлення №8554

Лично у меня претензий к магазину нет. Планшет покупался для именинника по его личному выбору, поэтому я не консультировалась и продавцу вопросами не надоедала, сразу перешла к оформлению и оплате. В остальной продаже все стандартно, все быстро и отработано стандартами продажи. Отправка в день покупки.
Настя Ковтун рекомендує цей магазин
5 січня 2023