sterlos рекомендує цей магазин
10 січня 2024

Купив: Навушники з мікрофоном JBL Tune 520BT Black (JBLT520BTBLKEU), Замовлення №273306248

Відповідь представника «TEHNO-BIT.COM.UA»
Доброго дня, шановний клієнт! Дякуємо вам за приємний відгук. Служба контролю якості обслуговування TEHNOBIT.COM.UA
Rom Chek рекомендує цей магазин
5 січня 2024

Купив: Смартфон Ulefone Armor X12 Pro 4/64GB Black, Замовлення №fuzXV76j6000

Заказ получил,всё мега быстро,все четко, спасибо большое!!!!
impref3kt рекомендує цей магазин
30 грудня 2023

Купив: Смартфон Google Pixel 7a 8/128GB Charcoal, Замовлення №271500534

Норм, зробив передплату, товар отримав. Єдиний негативний момент що коробка була розкрита та без наліпок захисних на телефоні (з вітрини чи звідки ), але в загалі працює добре, батарея тримає добре. Враховуючи, що ціна була нижча по ринку, я задоволений. Раджу магазин до співпраці!
Святослав Мельничук рекомендує цей магазин
30 грудня 2023

Купив: Смартфон Motorola Moto G54 12/256GB Midnight Blue (PB0W0006), Замовлення №271994863

Все пройшло добре, нова пошта доставили мега швидко (за добу), магазин відправив телефон в день замовлення, все відповідає опису, в наявності чек та все, що було обговорено
Антон Кузьминых рекомендує цей магазин
29 грудня 2023

Купив: Смартфон Motorola G72 8/256GB Meteorite Grey (PAVG0018), Замовлення №270681082

Швидко та безпроблемно отримав свій ґаджет, магазином задоволений)
NISKY рекомендує цей магазин
26 грудня 2023

Купив: TWS OPPO Enco Buds 2 Midnight, Замовлення №270112651

Замовив в першій половині дня, ввечері було готове до видачі. Ціна відповідає вказаній. Товар новий, заводські плівки на самому виробі не порушені. Купую тут вдруге.
Ironhide рекомендує цей магазин
22 грудня 2023

Купив: Смартфон Samsung Galaxy M14 4/64GB Silver (SM-M146BZSU), Замовлення №270490020

Замовив в цьому магазині вперше. Сама низька ціна. Швидко зв'язалися, відвантажили в той же день. Наступного дня я вже отримав замовлення. Пломби на коробці не пошкоджені, до коробки додано товарний чек, гарантійний талон та візитку. Всим задоволений. Дякую Вам!
Артем Пазичь рекомендує цей магазин
8 грудня 2023

Купив: Смартфон Motorola G84 12/256GB Midnight Blue(PAYM0011RS)UA UCRF, Замовлення №gITJBp90k000

Сервіс дуже сподобався,гарний магазин з приємними цінами,та головне,з компетентними працівниками!Дякую!
Dmytro рекомендує цей магазин
5 грудня 2023

Купив: Смартфон Samsung Galaxy A54 5G 6/128GB Awesome Graphite (SM-A546EZKA), Замовлення №262714501

Телефон, як і було вказано на сайті, сертифікований в Україні. Ціна та наявність актуальні. Доставили в терміни які обговорили. Дякую
Михайло Васильченко рекомендує цей магазин
3 грудня 2023

Купив: Смартфон Motorola Edge 40 Neo 12/256GB Caneel Bay (PAYH0082), Замовлення №267122544

Все дуже швидко, ціна менша ніж, в інших магазинах. Телефон якісний та сертифікований. Надіслали в день замовлення. Дякую!