Yuroslav рекомендує цей магазин
23 жовтня 2023

Купив: Смартфон Motorola Edge 40 8/256GB Eclipse Black (PAY40042), Замовлення №4281609

Замовив товар з самовивозом в точні видачі у Львові. Передзвонили-підтвердили. Проблем не було. Ціна була одна з найнижчих на ринку.
Володимир Чикалюк рекомендує цей магазин
22 жовтня 2023

Купив: Xiaomi Redmi Watch 3 Ivory, Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 3 Ivory (BHR6854GL), Замовлення №261112556

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, фіскальний чек

Не сподобалося: відповідність умов оплати

В принципі ніби все норм. Але. Умови оплати на сайті, з карти на карту - 0,5%, а в реальності 2%. На сайті гарантія - 12 місяців, а в товарному чеку - 3 місяці.
Відповідь представника «TEHNO-BIT.COM.UA»
Доброго дня, шановний клієнт! Дякуємо вам за відгук. Стосовно комісії 2%, це при оплаті Накладним платежем або через платіжну систему WayforPay. Стосовно гарантії питання вирішили. Служба контролю якості обслуговування TEHNOBIT.COM.UA
Юрий рекомендує цей магазин
19 жовтня 2023

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) Romoss PEA60 60000mAh Black (PEA60-152-2142), Замовлення №260763845

Перед зимой и вероятными обстрелами свинособак люди ищут хорошие банки не за все деньги мира. Короче, магазин по факту дал лучшую цену с запасом, пока другие конкретно накручивают маржу. Вчера заказал, сегодня забрал. Искренне респектую. Банка топовая.
ЛанаS рекомендує цей магазин
16 жовтня 2023

Купив: Планшет Blackview Tab 6 3/32GB LTE Macaron Blue (6931548308119), Замовлення №№ 259535017

Магазин сподобався,планшет новий,зв'язалися одразу після замовлення,покищо нарікань нема.
Відповідь представника «TEHNO-BIT.COM.UA»
влад влад рекомендує цей магазин
16 жовтня 2023

Купив: Ноутбук Lenovo IdeaPad 3 15IAU7 Arctic Grey (82RK00P2RA), Замовлення №001

Всі молодці Зранку оформили замовлення,після обіду відправили,через 2 дні отримав
Timur Mogeladze рекомендує цей магазин
12 жовтня 2023

Купив: Навушники TWS Xiaomi Redmi Buds 4 Pro Black (BHR5896GL), Замовлення №259592728

Быстро перезвонили для подтверждения заказа, отправили в день заказа как и обещали, товар полностью запечатанный, все заводские пломбы на месте. Покупкой очень доволен, повезло сэкономить неплохую сумму
Valentina Goncharova рекомендує цей магазин
10 жовтня 2023

Купив: Планшет Xiaomi Pad 6 6/128GB Gravity Gray (VHU4372EU), Замовлення №20450788357734

Заказывали планшет, девушка которая обслуживала, вежливая и приятная в розговоре. Заказ отправили очень быстро, не смотря на то что заказывали в субботу во второй половине дня. В понедельник заказ был на месте. Все запечатано, надёжно уложено.Проверили на месте, все работает, аккумулятор зареж 100%.Рекомендую
Johnsky рекомендує цей магазин
2 жовтня 2023

Купив: Смартфон Motorola G32 8/256GB Rose Gold (PAUU0051), Замовлення №P319EbHKr000

Постачальник сподобався: передзвонили у зазначений час, відправка товару на наступний день, приємні ціни. Телефон тестую.
Vitalijzp рекомендує цей магазин
26 вересня 2023

Купив: Смартфон Xiaomi Poco X5 Pro 5G 6/128GB Yellow, Замовлення №257387315

На вихідних замовив телефон, сьогодні забрав, все чудово. Менеджери магазину допогли з питананням яке в мене виникло. Магазин можу рекомендувати. Дякую
Serhii рекомендує цей магазин
21 вересня 2023

Купив: Смартфон DOOGEE S98 Pro 8/256GB Black, Замовлення №256398445

Відповідь представника «TEHNO-BIT.COM.UA»
Відповідь представника «TEHNO-BIT.COM.UA» Доброго дня, шановний клієнт! Дякуємо вам за відгук. Служба контролю якості обслуговування TEHNOBIT.COM.UA