Hristos Voskres рекомендує цей магазин
1 грудня 2023

Купив: Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 3 Active Black (BHR7266GL), Замовлення №20450820965000

Єдиний момент, який би я прибрав, це те що мені подзвонили о 8 ранку і сказали оплатіть товар і 9 грн за коробочку нової пошти, це трошки крінжово, краще додати ці 9 грн в ціну, все одно вона найдешевша на ринку. Відверто, це була невеличка авантюра, купувати годинник по найнижчій ціні на ринку, проте в цілому сервіс мене вразив! Швидко, дешево, без зайвого клопоту. Всім рекомендую магазин!
Відповідь представника «TEHNO-BIT.COM.UA»
Доброго дня, шановний клієнт! Дякуємо вам за приємний відгук. Служба контролю якості обслуговування TEHNOBIT.COM.UA
Vadeem Pastushenko рекомендує цей магазин
28 листопада 2023

Купив: Смартфон Nokia G22 4/128GB Lagoon Blue, Замовлення №266413026

Відповідь представника «TEHNO-BIT.COM.UA»
Блискавично зв'язалися, всі моменти уточнили, дуже приємне враження
28 листопада 2023 Відповісти
Павло Сипатий рекомендує цей магазин
18 листопада 2023

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S21 FE 5G 8/256GB Graphite (SM-G990BZAG, SM-G990BZAW), Замовлення №255379476

По передоплаті, виконали все як обіцяли, без затримок
roma.pard рекомендує цей магазин
17 листопада 2023

Купив: Смартфон Samsung Galaxy A34 5G 6/128GB Black (SM-A346EZKA), Замовлення №264769855

Рекомендую цей магазин. Все, що замовив, пройшло вчасно і без проблем.
Олекса Миколайович рекомендує цей магазин
13 листопада 2023

Купив: Смартфон Motorola G14 4/128GB Steel Grey (PAYF0006), Замовлення №4283804

Gor Obez рекомендує цей магазин
13 листопада 2023

Купив: ZTE nubia Neo 8/256GB Black, Смартфон ZTE nubia Neo 8/256GB Black, Замовлення №1880

Відповідь представника «TEHNO-BIT.COM.UA»
oleg babyuk рекомендує цей магазин
10 листопада 2023

Купив: Планшет Sigma mobile Tab A1025 X-treme IP68 Black, Замовлення №OC1KcCD6J333

Консультант магазину відмінно проконсультував за товар, також на моє прохання подивилися певні нюанси операційноі системи, щоб я не зробив хибну покупку. Товар який прийшов відповідав всім заявленим на сайті характеристикам і словам консультанта. Рекомендую до співпраці! Покупкою задоволений
Taras Yanishevskyi рекомендує цей магазин
9 листопада 2023

Купив: Смартфон Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB Awesome Violet (SM-A546ELVD), Замовлення №263331405

Відповідь представника «TEHNO-BIT.COM.UA»
Доброго дня, шановний клієнт! Дякуємо вам за відгук. Ми користуємось службою доставки "Треко", це не наш особистий кур'єр. Способи оплати через службу доставки на жаль від нас не залежать. На пункті видачі у нас є термінал, і є можливість сплатити карткою. Служба контролю якості обслуговування TEHNOBIT.COM.UA
Антон Дейнега рекомендує цей магазин
1 листопада 2023

Купив: Портативні колонки JBL Charge 5 Midnight Black (JBLCHARGE5BLK), Портативна колонка JBL Charge 5 Midnight Black (JBLCHARGE5BLK), Замовлення №262167424

ціна добра , качество добре , все як треба
Роман Якимовський рекомендує цей магазин
26 жовтня 2023

Купив: Навушники TWS OPPO Enco Air3 Glaze White, Замовлення №259646088

Не бачу сенсу переплачувати в брендованих магазинах, тут ціна приємна і якість хороша, дякую за обслуговування !