VitalyV не рекомендує цей магазин
15 вересня 2023

Хотів купити: Смартфон realme

Номер в чс после того как спросил адрес
16 вересня 2023 Відповісти
Наталія Государська рекомендує цей магазин
12 вересня 2023

Купив: Дві сумки, Замовлення №Не пам?ятаю

Дякую за відмінне обслуговування. Все чітко швидко якісно. Рекомендую!
Відповідь представника «TEHNO-BIT.COM.UA»
Доброго дня, шановний клієнт! Дякуємо вам за відгук. Служба контролю якості обслуговування TEHNOBIT.COM.UA
Nick Vakulich не рекомендує цей магазин
12 вересня 2023

Купив: Смартфон Samsung Galaxy A34 5G 8/256GB Light Violet (SM-A346ELVE), Замовлення №255740603

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, фіскальний чек

Не сподобалося: відповідність умов оплати

Відповідь представника «TEHNO-BIT.COM.UA»
Доброго дня, шановний клієнт! Нав'язливим можна назвати сервіс, коли пропонують щось обов'язково або ставлять певні умови придбання! Робота менеджерів донести до відома клієнта про наявні в магазині стандартні види послуг, котрі актуальні для більшості клієнтів. Це стандартний підхід до роботи в будь-якій сфері та у будь-яких мережах.
joyeffect рекомендує цей магазин
9 вересня 2023

Купив: Смартфон Motorola G72 8/128GB Meteorite Gray (PAVG0004), Замовлення №254824057

Швидко зв'язалися, швидко відправили, рекомендую.
Максим Кравченко Андрійович рекомендує цей магазин
8 вересня 2023

Купив: Смартфон Samsung Galaxy A54 5G 6/128GB Awesome Graphite (SM-A546EZKA), Замовлення №255105260

Телефон получил. Спасибо большое! Всё супер. Сроки доставки прям вообще космос. И огромное спасибо менеджеру, что позвонил и помог сэкономить на комиссии при оплате.
Відповідь представника «TEHNO-BIT.COM.UA»
Ольга Моторненко не рекомендує цей магазин
8 вересня 2023

Купив: Смартфон Google Pixel 6a 6/128GB Charcoal, Замовлення №253076672

Не сподобалося: наявність, повернення товару, фіскальний чек

Відповідь представника «TEHNO-BIT.COM.UA»
Доброго дня, нам шкода що склалася такая ситуація. Але навіть на ВАШОМУ фото видно сильні подряпини і потертості внизу (див. фото 1) Також при прийомі товару на відділенні Нової Пошти ми склали акт у присутності працівника НП, прикладаємо тепер Наше фото ( див. фото2) ВСЕ зафіксовано як на фото так і документально.(див. фото 3) ВАШ телефон на діагностику прийняли, але міняти на НОВИЙ з такого стану ми не можемо, адже втрачено товарний вигляд. Ремонт та сервісне обслуговування в вашому випадку проводиться планово згідно законодавства, в разі підтвердження проблеми зі зв'язком проводиться безкоштовний ремонт згідно гарантійних обов'язків продавця. Нам шкода що ви НЕ хочете вислуховувати аргументи та йти на співпрацю з магазином.
Любовь Ходос рекомендує цей магазин
3 вересня 2023

Купив: Повербанк, Зовнішній акумулятор (павербанк) Xiaomi Mi Power Bank 3 10000mAh 22.5W Black (PB100DPDZM, BHR5884GL, BHR5079CN), Замовлення №Не помню

В этом магазине предложили за повербанк самую низкую цену, с доставкой в точку выдачи в моем городе. Доставили в срок, все объяснили, на все вопросы ответили. Магазин рекомендую.
Відповідь представника «TEHNO-BIT.COM.UA»
lets play! рекомендує цей магазин
30 серпня 2023

Купив: Планшет Xiaomi Pad 6 6/128GB Gold (VHU4345EU), Замовлення №253643803

всё отлично, обслуживание на уровне
Игорь рекомендує цей магазин
13 серпня 2023

Купив: Смартфон realme GT3 16/1TB Booster Black, Замовлення №EJsSCK23V000

відмінний сервіс - відвантаження швидко, товар відповідає, рекомендую
ergrasharj1988 рекомендує цей магазин
9 серпня 2023

Купив: Redmi note 12 pro speed edition , Замовлення №Rtgkj4u5f161616

Придбали телефон. Проблем із оплатою та доставкою не було. Сплатили у п'ятницю, телефон відправили у суботу і у вівторок він уже був у нас. Менеджер ввічливий, уточнив усі тонкощі та попередив за характеристиками телефону. Ми дуже задоволені обслуговуванням.