Nazarii Levchenko не рекомендує цей магазин
17 серпня 2023

Хотів купити: Зовнішній акумулятор (Power Bank) ZMI No. 20 Model 25000 mAh 210W Backup Battery (QB826G)

Купував 15.08 та 17.08 , обидва рази телефонували зранку підтверджували покупку і через декілька годин телефонували що насправді немає
Відповідь представника «Епіцентр»
Шановний покупець, перепрошуємо за доставлені незручності. Для детального розгляду ситуації та надання зворотного зв'язку будемо вдячні за уточнення номера замовлення.
_Alla_ не рекомендує цей магазин
16 серпня 2023

Купив: https://epicentrk.ua/ua/shop/ranets-shkolnyy-bagland-turtle-littel-fox-love-rozovyy-sub-1035-13470.h, Ранець шкільний Bagland Turtle Littel Fox Love рожевий суб.1035 (13470), Замовлення №26417487

Замовила шкільний рюкзак для дитини. https://epicentrk.ua/ua/shop/ranets-shkolnyy-bagland-turtle-littel-fox-love-rozovyy-sub-1035-13470.html Рюкзак прийшов бракований. Відразу подала заявку на повернення рюкзака та коштів. Вже тиждень ніхто зі мною так і не зв'язується щоб вирішити дане питання. Зіпсований настрій та даремно витрачені кошти. Відношення до клієнтів жахливе. Магазин НЕ рекомендую, зокрема інтернет-замовлення.
Відповідь представника «Епіцентр»
Шановна Алло! В продовження телефонної розмови, хочемо ще раз перепросити за доставлені незручності. Нам дійсно шкода, що виникла дана ситуація, зі свого боку робимо все можливе, щоб уникнути подібних випадків. В поточний момент з Вами погоджено повернення товару та повернення коштів. У якості вибачення за доставлені незручності Вам запропоновано індивідуальну пропозицію на наступне замовлення. Сподіваємось даний випадок не вплине на подальшу співпрацю. Дякуємо за відгук та будемо раді подальшій співпраці.
Andrii Teplov не рекомендує цей магазин
6 серпня 2023

Хотів купити: Зовнішній акумулятор (павербанк) ZMI No. 20 Model 25000 mAh 210W Backup Battery (QB826G)

Замовлення 26133825 від 30.07.2023. Замовив цей повербанк. Наступного дня у телефонній розмові повідомили, що постачальник не має цього товару на складі. Після того, як я залишив відгук у Google Play Market і на Hotline, зі мною зв'язалися і тепер вже повідомили, що все ж таки можуть продати мені цей повербанк за старою ціною. Але цього разу відмовив вже я...
Відповідь представника «Епіцентр»
Шановний покупець! Нам шкода, що виникла дана ситуація та співпраця з нами залишила негативні враження. Зі свого боку робимо все можливе для налагодження процесів, які допоможуть уникнути подібних випадків. Будемо вдячні, якщо Ви зможете змінити свою думку про роботу нашого магазину та продовжите співпрацювати з нами. Дякуємо за відгук.
вже 2й раз його замовляю, одразу будять в 11 годин ранку що прийняли замовлення а потім перезвонюють що насправді немає
17 серпня 2023 Відповісти
Burning Money рекомендує цей магазин
4 серпня 2023

Купив: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Midea D50-15FG(D) GREEN, Замовлення №38630 301017040616

товар був обраний на сайті hotline, одним з критеріїв для вибору був сухий ТЕН та мінімальна ціна, перейшов за посиланням та отримав консультацію за телефоном, потім звернувся до магазину та після підтвердження найявності товару оплатив його готівкою при отриманні, дякую!
Відповідь представника «Епіцентр»
Шановний покупець. Щиро вдячні Вам за позитивний відгук. Нам приємно, що співпраця з нашим магазином доставила Вам задоволення. Будемо раді новим замовленням!
dimetrius не рекомендує цей магазин
31 липня 2023

Замовив товар у розстрочку за 2499грн 31.07.2023, дівчина передзвонила і сказала що все ок. Я в моно підтвердив розстрочку. Після оформлення помічаю що ціна на сайті змінилася з 2499 на 2999грн. Ввечері телефонує знову дівчина і каже що у постачальника товару нема і вони повертають мені кошти. Якщо б ціна не змінилася, мабуть я повірив би.
Представник магазину «Епіцентр»
Уточніть, будь ласка, номер Вашого замовлення для детальної перевірки та надання зворотного зв'язку.
1 серпня 2023 Відповісти
dimetrius відповів на коментар Представник магазину
1 серпня 2023 Відповісти
Представник магазину «Епіцентр» відповів на коментар dimetrius
Шановний Дмитро! У продовження телефонної розмови, ще раз щиро перепрошуємо за ситуацію, що відбулася! Нам шкода, що дана ситуація доставила Вам негативні емоції. Зауваження, о доцільності інформування про статус замовлення, передано керівництву на розгляд. Зі свого боку робимо все можливе для налагодження процесів, які допоможуть уникнути подібних випадків. Сподіваємось Ви ще зможете змінити свою думку з приводу роботи нашого магазину. Дякуємо за відгук та будемо раді подальшій співпраці.
2 серпня 2023 Відповісти
Andrii не рекомендує цей магазин
31 липня 2023

Хотів купити: Кабель USB Type-C Baseus Fish Eye Spring USB to Type-C Black 1m (CATSR-01)

Замовив цей товар. Замовлення №26074969. Минуло декілька днів і мені нарешті зателефонували і повідомили, що його немає у наявності. Хоча на сайті він досі є у наявності. Я в шоці за ставлення до клієнтів, чекав даремно декілька днів. Хоч би одразу зателефонували. Немає відшкодування за незручності та витрачений час. Магазину просто байдуже на клієнтів.
Відповідь представника «Епіцентр»
Шановний Андрію! В продовження телефонної розмови дозвольте ще раз перепросити за доставлені незручності! Запевняємо Вас, що ми робимо все можливе для налагодження процесів, які допоможуть уникнути подібних випадків. Як вибачення, Вам було запропоновано індивідуальні умови знижки на наступне замовлення. Будемо раді, якщо Ви ще зможете змінити свою думку про роботу нашого магазину та продовжите співпрацювати з нами. Дякуємо за відгук!
Ksenia99 не рекомендує цей магазин
30 липня 2023

Купив: Acer Extensa 15 EX215-32-P785 (NX.EGNEU.006) , Acer Extensa 15 EX215-32-P785 (NX.EGNEU.006) Charcoal Black, Замовлення №25828463

Придбала ноутбук Acer Extensa 15 EX215-32-P785 (NX.EGNEU.006) Charcoal Black для офісної роботи. Проблема в тому що навіть на максимальній яскравості дисплей доволі тусклий, не вистачає яскравості, від цього втомлюються очі. На гарячій лінії сказали що повернення товару неможливо після відкриття упаковки. Незадоволена придбаним товаром.
Відповідь представника «Епіцентр»
Шановна Оксано! На жаль, нам не вдалося з Вами зв'язатися телефоном для розв'язання питання. Згідно з нашими даними відповідно до регламентів сервісним менеджером Вам була надана вся інформація у месенджері щодо подальших дій для врегулювання ситуації. Для Вашого комфорту зі сторони магазину було запропоновано звернутися до зручного Вам ТЦ ТОВ "Епіцентр К", щоб товар був переданий на діагностику до сервісу. Прохання зв'язатися з нами для більш детального роз'яснення ситуації у зручний для Вас спосіб. Дякуємо за розуміння!
rapid99 рекомендує цей магазин
29 липня 2023

Купив: Витяжний вентилятор Vents CT K (S), Замовлення №25864587

Про вентилятор Вентс, великий недолік, монтаж в повітропровід, не входить повністю. Перевіряйте на місці!!
Відповідь представника «Епіцентр»
Шановний покупець. Дякуємо Вам за вибір нашого магазину та високу оцінку. Будемо вдячні за деталізацію відгуку щодо монтажу, щоб розуміти на що потрібно звернути увагу. Завжди раді співпраці!
BlackAlex не рекомендує цей магазин
22 липня 2023

Купив: Светильник светодиодный Victoria Lighting потолочный с пультом 80 Вт белый Perseus/PL600 white, Замовлення №Заказ №25644775

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару

Заказал онлайн, проблемы с выдачей - в приложении готов к выдаче, в магазине - не готов. Из за воздушной тревоги не смог нормально рассмотреть, проверить. б/у светильник с витрины, не известно сколько он уже наработал. С вмятинами и царапинами на корпусе. Светильник на пульт д/у не реагирует.
Відповідь представника «Епіцентр»
Шановний Олександр! В продовження телефонної розмови з нашим представником, хочемо ще раз перепросити за доставлені незручності. Нам дійсно шкода, що виникла дана ситуація, зі свого боку робимо все можливе, щоб уникнути подібних випадків. В поточний момент з Вами погоджено повернення товару. Дякуємо Вам за розуміння та відгук, сподіваємось, що Ви ще зміните свою думку про наш сервіс. Будемо раді подальшій співпраці!
Ruslan_1900 не рекомендує цей магазин
20 липня 2023

Купив: Оперативная память Exceleram DDR4 SDRAM 32 GB (2x16GB) 2666 MHz (E432266CD), Замовлення №№25790497

Не сподобалося: наявність, повернення товару

Відповідь представника «Епіцентр»
Шановний Руслан! В продовження телефонної розмови з нашим представником, ще раз перепрошуємо за доставлені незручності. Після детального розгляду Вашого звернення, були виявлені причини виникнення даної ситуації та застосовані заходи, які допоможуть у майбутньому уникнути подібних випадків. Зі сторони магазину всі необхідні дії, які пов'язані з процесом повернення товару та коштів було погоджено. Наразі проведено повернення товару та здійснено процедуру повернення коштів. Сподіваємось Ви ще зможете змінити свою думку з приводу роботи нашого магазину. Дякуємо за відгук та будемо раді подальшій співпраці!
Я уже точно не изменю свое мнение, это был мой последний заказ. Я потратил время и топливо, что бы ездить туда сюда, а бензин как бы не бесплатный для меня, а вы мне просто - извините, вместо компенсации за неудобства созданными именно вами по халатности.
21 липня 2023 Відповісти
Представник магазину «Епіцентр» відповів на коментар Ruslan_1900
Дякуємо за коментар. Ще раз щиро перепрошуємо за доставлені незручності. В поточний момент з Вами погоджено індивідуальну пропозицію-компенсацію на наступне замовлення. Будемо раді подальшій співпраці.
26 липня 2023 Відповісти