Sergey рекомендує цей магазин
22 вересня 2023

Купив: Нейтралізатор запахів Dr. MARCUS Нейтрализатор запахов ABSORBER (150 мл), Замовлення №27617733

Не сподобалося: наявність, фіскальний чек

Замовив на сайті, швидко відправили і на міст пошту, отримав, запаковано дуже добре, аж сильно добре), рекомендую
Відповідь представника «Епіцентр»
Шановний покупець, ми раді, що Ви залишилися задоволені рівнем обслуговування і будемо сподіватися на подальшу співпрацю!
Алина Данчук рекомендує цей магазин
18 вересня 2023

Купив: культиватор ручний ГОСПОДАР Землероб универсальный ГОСПОДАР ЗУГ-5, Замовлення №27255175

Товар прийшов швидше чим було заявлено у магазині, мені це сподобалось, тому що я могла його забрати швидше. Сьогодні протестували товар, він класний, дуже зручно використовувати. Так, є декілька недоліків але зними можна справитись, головне мати голову на плечах. В основному мені все сподобалось і швидке забезпечення і товар
Відповідь представника «Епіцентр»
Шановний покупець! Вдячні за позитивний відгук! Ми завжди прагнемо, щоб у Вас залишились приємні враження від нашої співпраці! Ви найкращі
Ilona_Polivtseva рекомендує цей магазин
18 вересня 2023

Купив: Канцтовари, Замовлення №26796521

Все що замовила прийшло швидко і якісне , я дуже задоволена, бо купувала на подарунок і було потрібно на конкретний день забрати . Оператор повідомив що зошити в асортименті і привезуть будь які з упаковки. Але щодо малюнків все ж інформацію передали на склад і спробують привезти мені такі як я хотіла . Дякую що не відмовили і все ж я отримала які як хотіла . Думаю оператор і працівник на складі повині отримати бонуси )))))
bormoglot рекомендує цей магазин
17 вересня 2023

Купив: Ноутбук Lenovo ThinkBook 15 G3 ACL Mineral Grey (21A4003XRA), Замовлення №27145067

Сподобалось, що зміг перевірити ноутбук на окремому столі для перевірки і ніхто не підганяв. На столі була розетка, що зручно. Плюс за розтермінування від монобанка. Обслуговування в точці видачі нормальне.
Відповідь представника «Епіцентр»
Шановний покупець! Дякуємо Вам за зворотний зв'язок та за виділений час для написання відгуку! Ми раді, що Ви залишилися задоволені рівнем обслуговування, будемо сподіватися на подальшу співпрацю!
Сергій не рекомендує цей магазин
13 вересня 2023

Купив: Геймпад бездротовий Sony PlayStation 5 Dualsense (Marvel\\\'s Spider-Man 2 Limited Edition), Замовлення №27387441 №27394771

Сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Замовив данний геймпад на сайті, через деякий час зателефонували і повідомили, що він відсутній у постачальника і замовлення скасують, ну ок буває, хоча після мого замовлення ще деякий час був в наявності! Потім в цей же день зявився знов на сайті в наявності, зробив знову замовлення, на наступний день телефонують та знов скасовують , постачальник знову не має в наявності! Тобто історія повторилась 1 в 1!
Відповідь представника «Епіцентр»
Шановний Сергій! В продовження телефонної розмови, хочемо ще раз перепросити за доставлені незручності. Після детального розгляду Вашого звернення, були виявлені причини виникнення даної ситуації та застосовані заходи, які допоможуть у майбутньому уникнути подібних випадків. В поточний момент з Вами погоджено індивідуальну пропозицію на наступне замовлення. Сподіваємось, що даний випадок не вплине на подальшу співпрацю. Дякуємо за відгук та будемо раді подальшій співпраці.
9 вересня 2023

Купив: Эмаль аэрозольная New Ton универсальная RAL 6029 зеленый глянец 150 мл, Замовлення №27281585

Заказал - приехал - забрал. Все без лишних проволочек и проблем.
Відповідь представника «Епіцентр»
Шановний покупець. Щиро вдячні Вам за позитивний відгук. Нам приємно, що співпраця з нашим магазином доставила Вам задоволення. Будемо раді новим замовленням!
Дмитро рекомендує цей магазин
1 вересня 2023

Купив: Пазлы Danko Toys 1000 эл. №3 Kitten C1000-12-03, Замовлення №26981699

Відмінний магазин, замовив пазли 29, 29 відправили, але при замовленні писав своє ім'я та прізвище але прийшло до одержувача на ім'я облікового запису гугл з якого я реєструвався на сайті, на пошті довго думали хто такий Dimon TV :)
Відповідь представника «Епіцентр»
Шановний покупець! Нам дуже приємно, що Ваш досвід співпраці з нами доставив задоволення. Будемо раді новим замовленням!
Verhovnii не рекомендує цей магазин
28 серпня 2023

Купив: Гайковерт ударний акумуляторний Sparky GUR 10,8Li HD, Замовлення №№26258775

Відповідь представника «Епіцентр»
Доброго дня! Замовлення клієнта 29014887527 Товар: "Гайковерт ударний акумуляторний Sparky GUR 10,8Li HD" (арт. 20102425) Шановний Павло Миколайович, після отримання Вашого відгуку на сайті Hotline та отримання фото матеріалів, а саме фото невідповідності отриманого гайковерту, ми зрозуміли, що в даній ситуації виникло непорозуміння між фахівцем відділу Сервіс та Вами. У зверненні Ви вказали Вашу вимогу, яка звучить так: "Скажите пожалуйста, можно ли его обменять как указано на вашем сайте, что бы соответствовал описанию и фото или возможен только возврат с возвращением мне финансов стоимости продукта?". Фахівець в свою чергу відразу уточнив інформацію по наявності товару для обміну, де отримав інформацію що всі гайковерти однакові. Таким чином Вам було запропоновано повернути товар, так як від Вас не задовольняє. Фахівець відділу Сервіс відразу озвучив, що повернення товару здійснюється за рахунок покупця, Ви не заперечували. Після детального вивчення питання, та розгляду отриманих фото, було дійсно встановлено факт невідповідності товару з фото на сайті. Постачальник/виробник товару змінив форму даного товару (в картці товару ми попереджаємо покупців про можливість змін: "Характеристики та комплектація можуть бути змінені виробником. Колір виробу може відрізнятися через налаштування монітора"). На жаль, з Вами не вдається зв'язатися для вирішення роз'яснень та пропозицій вирішення питання.
Спасибо за быструю реакцию по этому вопросу, менеджер с вашего сервисного отдела со мной уже связывался и вроде бы как обо всём договорились, теперь жду от него информацию на вайбер. А по вашему ответу хочу добавить , что 09.08.23г., в 15:01 я получил товар на почте, этого же числа в 16:00 сразу позвонил на вашу горячую линию и сообщил ,что присутствует заводской брак, не работают скорости оборотов , на что мне менеджер рекомендовал оставить заявку в сервисный отдел по рекламациям на вашем сайте, что я и сделал в то же день и описал данную проблему в заявке, а то что вы привели здесь в цитате, это уже заключительный текст именно касаемо вопроса по решению всей проблемы и менеджер сервисного знал по какой причине будет возврат и в телефонном с ним разговоре этот момент тоже присутствует (запись прослушал ещё раз) , поэтому я понял менеджера сервисного, что оплачиваю за возврат сейчас я, а когда товар получат на склад, его осмотрят, сделают вывод что я товар отправил не по своей инициативе, а то что действительно не соответствует заявленному на сайте, да ещё и с заводским дефектом, то деньги за доставку тоже вернут вместе с деньгами за товар, да и в инструкции ,которую прислал менеджер на вайбер, тоже такое понятие присутствует (скрин не смог здесь добавить) , хотя я изначально спрашивал именно за обмен данного товара, т.к. в ремонт отправлять новый товар считаю не очень разумным решением, на что менеджер ответил, что данный товар отсутствует на складе и возможен только возврат, а то что они все на складе одинаковые, то такого в разговоре я не слышал от него! Для меня лучшим решением было бы конечно обмен данного товара, на соответствующий как на сайте и исправно рабочий, но оказывается такой есть только в вашем ТЦ в одном магазине и там доступен только самовывоз к сожалению, звонил именно туда уточнял даже за цвет изделия, вот если бы отправили с того магазина в качестве исключения, то было бы супер! Хотя перед покупкой уточнял на сайте за цвет, был фиолетовый!
30 серпня 2023 Відповісти
BohdanBuyer не рекомендує цей магазин
21 серпня 2023

Хотів купити: ZMI NO20 25000 mAh grey (818106) QB826G

Відповідь представника «Епіцентр»
Шановний Богдане! В продовження телефонної розмови, хочемо ще раз перепросити за доставлені незручності. Нам дійсно шкода, що виникла така ситуація, зі свого боку робимо все можливе, щоб уникнути подібних випадків. В поточний момент замовлення скасовані, кошти будуть повернуті на карту, з якої проводилася оплата. Як вибачення за доставлені незручності, Вам запропоновано індивідуальну пропозицію на наступне замовлення. Сподіваємося, цей випадок не вплине на подальшу співпрацю. Дякуємо за відгук та будемо раді подальшій співпраці.
По першому замовленню вже повернули, дякую. Але по 26636099 - все ще ні.
26 серпня 2023 Відповісти
Все, гроші повернули. Дякую.
28 серпня 2023 Відповісти
Павел Мономах не рекомендує цей магазин
18 серпня 2023

Хотів купити: Автомобільний акумулятор Forse 6СТ-100 АзЕ Original

Відповідь представника «Епіцентр»
Шановний Павло. В продовженні телефонної розмови, дозвольте ще раз перепросити за доставлені незручності та ситуацію, що відбулась. Запевняємо Вас, що ми обов'язково з'ясуємо причини виникнення та застосуємо всіх відповідних заходів, які допоможуть нам уникнути подібних випадків в майбутньому. Дякуємо за відгук та сподіваємось на подальшу співпрацю.