Eva рекомендує цей магазин
12 листопада 2023

Купив: Корм для тварин, засоби гігієни, сковорідка і інше..., Замовлення №27273577,19463545 і інші.

В цьому магазині скуповувалась разів 5, великий асортимент товару, можна знайти майже все що потрібно. Товар завжди замовляла на пошту, швидка відправка, товар надійно запакований. Бувають непогані знижки. З мінусів, одного разу вислали не той вид корму для кішки, хоч того ж виробника, на звернення швидко відреагували і погодили все в телефонному режимі.
Відповідь представника «Епіцентр»
Шановний покупець! Вдячні Вам за позитивний відгук! Ми завжди прагнемо, щоб у Вас залишились приємні враження від нашої співпраці. Будемо раді новим замовленням!
Tukanoff рекомендує цей магазин
9 листопада 2023

Купив: Свердло по металу HSS PRO 5 мм 2 шт. 1 шт., Свердло по металу Irwin HSS PRO 3 мм 3 шт. 10502380 1 шт., Свердло по металу Stanley 3 мм STA51023, Замовлення №28920805

Дуже зручний сервіс щодо отримання замовлення Самовивіз із міні-відділень Епіцентр + Укрпошта. По перше, безкоштовна послуга з доставки замовлення для покупця. По-друге, не має комісія за послугу оплати товару в Укрпоште. Товар доставили 4-6 днів.
Відповідь представника «Епіцентр»
Шановний покупець! Дякуємо що поділилися досвідом покупки в нашому інтернет-магазині. Приємно, що Ви залишилися задоволені сервісом. Будемо раді подальшій співпраці.
Олександр не рекомендує цей магазин
9 листопада 2023

Купив: Ремінець Apple Watch 49 mm Ocean Band midnight (MQEE3ZM/A), Замовлення №29008147

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Прислали відкриту коробку, заводські пломби від Apple зірвані, наліпили свою наклейку епіцентру!! Планувався подарунок, а не цей БУшний непотріб!! Кошти ще не повернули, оформлював через «оплату частинами»!! Втрачений час, кошти і настрій!! Солідна компанія !! Просто ЖАХ!!!...
Відповідь представника «Епіцентр»
Шановний Олександре! В продовження телефонної розмови дозвольте ще раз перепросити за доставлені незручності! Запевняємо Вас, що ми робимо все можливе для налагодження процесів, які допоможуть уникнути подібних випадків. Як вибачення, Вам було запропоновано індивідуальні умови знижки на наступне замовлення. Сподіваємось даний випадок не вплине на подальшу співпрацю. Дякуємо Вам за відгук.
Ира Чернова не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
8 листопада 2023

Хотів купити: Телевізор Hoffson A43UHD500T2S

Спочатку підверждують заказ потім дзвонять кажуть товара не має. Не раджу цей сервіс і магазин
Відповідь представника «Епіцентр»
Шановний покупець. Перепрошуємо за доставлені незручності! Уточніть, будь ласка, номер Вашого замовлення, щоб ми могли детально розглянути Ваше звернення та надати Вам відповідь.
Аналог за таку ціну не предлагають, придлагають на 2500 дороже напевно по їх думці це однаково ?
8 листопада 2023 Відповісти
Замовлення №29076119 прийнято, дякуємо!
8 листопада 2023 Відповісти
Представник магазину «Епіцентр» відповів на коментар Ира Чернова
Шановна Ірино! В продовження телефонної розмови хочемо ще раз перепросити за доставлені незручності! Після детального розгляду Вашого звернення були виявлені причини виникнення цієї ситуації та застосовані заходи, які допоможуть у майбутньому уникнути подібних випадків. В поточний момент з Вами погоджено отримання замовлення відповідно до підтверджених умов та термінів. Очікуйте, будь ласка, на повідомлення про готовність замовлення до видачі. Сподіваємося, цей випадок не вплине на подальшу співпрацю! Дякуємо за відгук та будемо раді новим замовленням!
9 листопада 2023 Відповісти
Ironhide рекомендує цей магазин
1 листопада 2023

Купив: Електроди зварювальні PlasmaTec Моноліт РЦ 3 мм 2,5 кг, Емаль Delfi алкідна ПФ-115П Profi темно-сіра глянець 2,8 кг, Коректор стрічковий Economix 5 мм*8 м, Краги Trident CONDOR з покриттям спилок XL (10), Рукавички WURTH Construct з покриттям ПВХ M (8), Саморіз по дереву для гіпсокартону 3,5x35 мм 50 шт 4013535-4Cme Expert Fix, Стрічка проти ковзання TMD сіра 50 мм 5 м, Замовлення №28607569

Купую в Епіцентріч через інтернет замовлення не вперше. Завжди все надходить в гарному стані, добре упаковано (наприклад якщо фарба, то її додатково обмотують стреч-плівкою). Відравляють Укрпоштою, вартість виходить такаж сама як самому з'їздити в епіцентр, а то й дешевше, а головне економиться купа часу. Також замовлення можливо сплачувати при отриманні. До комплектування відносяться з увагою, нічого не "забувають" покласти. Цілком задоволений та буду замовляти ще!
Відповідь представника «Епіцентр»
Шановний покупець! Дякуємо за вибір нашого магазину. Нам приємно, що співпраця доставила Вам задоволення. Будемо й надалі працювати над тим, щоб обслуговування було на високому рівні. Будемо раді Вашим новим замовленням.
Andrey не рекомендує цей магазин
20 жовтня 2023

Купив: Шина TRIANGLE TE301 215/60R16 99 V, Замовлення №28463401

На сайті магазину вказано, що рік виготовлення гуми 2023, а насправді рік виготовлення 2021. Все одно купив, бо вже замовив та приїхав. Так магазин ще й бали "вигода" не нарахував, бо "товар акційний". Довіри до цього магазину більше немає.
Відповідь представника «Епіцентр»
В продовженні телефонної розмови, ще раз щиро перепрошуємо за доставлені незручності. З нашої сторони була виявлена та усунена причина виникнення даної ситуації, робимо все можливе, щоб подібні випадки не відбувались у майбутньому. Нарахування бонусних балів, здійснюється згідно з правилами програми лояльності Вигода. Ознайомитись детальніше можете за посиланням https://epicentrk.ua/ua/vygoda/ Нам дійсно дуже шкода, що у Вас залишилось негативне враження від співпраці. Хочемо Вас запевнити, що ми постійно працюємо над вдосконаленням нашої роботи, сподіваємось Ви ще зможете змінити своє враження і будете співпрацювати з нами. Дякуємо за відгук.
IxI_JOKER_IxI не рекомендує цей магазин
18 жовтня 2023

Хотів купити: Відеокарта AFOX GeForce GT 220 1GB GDDR3 128bit (AF220-1024D3L2)

Замовив товар, показало дату доставки через 10 днів! Бо як сказав оператор, товар буде замовлятись у іншого постачальника. Хоча на сайті немає фільтра щоб відфільтрувати такі товари.
Відповідь представника «Епіцентр»
Шановний покупець. Перепрошуємо за доставлені незручності. Уточніть, будь ласка, номер Вашого замовлення, щоб ми могли детально розглянути Ваше звернення та надати Вам відповідь.
№28443849
19 жовтня 2023 Відповісти
Представник магазину «Епіцентр» відповів на коментар IxI_JOKER_IxI
Шановний покупець! В продовження телефонної розмови,ще раз дякуємо за вашу конструктивну пропозицію щодо покращення роботи нашого сайту. Ми з великим інтересом досліджуємо всі можливості для поліпшення користувацького досвіду.Також хочемо зазначити що на сайті є відповідні фільтри та інформація щодо орієнтованих термінів доставки та відправки товарів. Наша команда постійно працює над покращенням, які роблять взаємодію з нашим сайтом ще більш зручною та ефективною для наших клієнтів.
20 жовтня 2023 Відповісти
Игорь Петечкин не рекомендує цей магазин
17 жовтня 2023

Хотів купити: Акумулятор автомобільний EXIDE Start-Stop Auxiliary AGM 95Ah 850A

Вибирав аккумулятор, додав до корзини по одній ціні. Поки вибирав масло на авто, ціна змінилась на 1566 грн. Це поки ходив по магазину, дійшов до касси ціна змінилась. Не рекомендую.
Відповідь представника «Епіцентр»
NordWest не рекомендує цей магазин
10 жовтня 2023

Купив: Микроволновая печь LG MS2042DY, Замовлення №№28138109

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Замовив мікрохвильову піч на сайті, прийняли замовлення на точку видачі, це подарунок був на день народження. Потім подзвонили через тиждень і говорять немає в наявності, ми відміняємо замовлення. Ось вам епіцентр ..
Відповідь представника «Епіцентр»
Шановний покупець! В продовження телефонної розмови, хочемо ще раз перепросити за доставлені незручності. Нам дійсно шкода, що виникла дана ситуація, зі свого боку робимо все можливе для налагодження процесів, які допоможуть уникнути подібних випадків. Також Вам було запропоновано аналогічну модель з компенсацією. Сподіваємось, що Ви ще зможете змінити свою думку про наш сервіс, та скористаєтесь запропонованою індивідуальною пропозицією на наступне замовлення. Дякуємо за відгук.
IvnKchn не рекомендує цей магазин
9 жовтня 2023

Купив: Маршрутизатор Asus RT-AX53U AX1800 3xGE LAN 1xGE WAN 1xUSB MU-MIMO OFDMA, Бездротовий маршрутизатор (роутер) ASUS RT-AX53U, Замовлення №№28126077

Купив 07.10.2023, виявив несправність при підключені USB носіїв, навіть 8 ГБ не потягнуло, 09.10.2023 не хочуть робити заміну роутера, зсилаються на сервісний центр, хоча 14 днів не пройшло, подмінного обміну не має, сидіть без інтернету. Сервіс "Епіцентра" як завжди, коли щось не так - займатесь самі цим питанням або ми, але коли буде вирешено Ваше питання - не зрозуміло.
Відповідь представника «Епіцентр»
Добрий день! Спеціаліст сервісного відділу діяв згідно з регламентами та надав Вам відповідь згідно з чинним законодавством України. Повернення/обмін пристрою можливий на основі акту від авторизованого сервісного центру, в якому буде вказано, що товар підлягає поверненню торговій організації з причини не ремонтопридатності або виробничого дефекту.