Алена Пелих не рекомендує цей магазин
30 грудня 2023

Хотів купити: Системний блок

Відповідь представника «Епіцентр»
Шановний покупець. Перепрошуємо за доставлені незручності! Уточніть, будь ласка, номер Вашого замовлення, щоб ми могли детально розглянути Ваше звернення та надати Вам відповідь.
Номер замовлення: 30658209
1 січня 2024 Відповісти
Представник магазину «Епіцентр» відповів на коментар Алена Пелих
В продовження телефонної розмови, хочемо ще раз перепросити за доставлені незручності. Нам дійсно шкода, що виникла дана ситуація, зі свого боку робимо все можливе для налагодження процесів, які допоможуть уникнути подібних випадків. Сподіваємось, що Ви ще зможете змінити свою думку про наш сервіс, та скористаєтесь запропонованою індивідуальною пропозицією на наступне замовлення. Дякуємо за відгук.
1 січня 2024 Відповісти
Roma00023 не рекомендує цей магазин
22 грудня 2023

Купив: Philips 5000 series DST5040/80, Замовлення №30607951

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, фіскальний чек

Не сподобалося: повернення товару, відповідність умов оплати

Відповідь представника «Епіцентр»
Добрий день! Спеціаліст сервісного відділу діяв згідно з регламентами та надав Вам відповідь згідно з чинним законодавством України. Повернення/обмін пристрою можливий на основі акту від авторизованого сервісного центру, в якому буде вказано, що товар підлягає поверненню торговій організації з причини не ремонтопридатності або виробничого дефекту. Дотримуючись рекомендацій, Ви зможете скористатися гарантійним обслуговуванням.
Misha Pylypchuk рекомендує цей магазин
19 грудня 2023

Купив: Зимові шини Powertrac Tyre Snow Tour Pro (175/70R13 82T), Замовлення №29018813295

Замовив зимову гуму для автомобіля з безкоштовною доставкою на їх центр видачі замовлень, прибуло моє замовлення в терміни які були зазначені при його формуванні. Також подяка працівнику центру видачі за додаткову консультацію по товару
Відповідь представника «Епіцентр»
Шановний покупець, дякуємо Вам за відгук. Найбільша нагорода для нас - це коли наші клієнти залишаються абсолютно задоволені сервісом. Приємно, що Вам все сподобалося. Будемо раді новим замовленням!
Леонид Моруженко рекомендує цей магазин
18 грудня 2023

Купив: Спортивний одяг, Замовлення №30306869

Все дуже чудово та швидко
Відповідь представника «Епіцентр»
Шановний покупець! Вдячні Вам за позитивний відгук! Ми завжди прагнемо, щоб у Вас залишились приємні враження від нашої співпраці. Будемо раді новим замовленням!
Пунда Владислав рекомендує цей магазин
12 грудня 2023

Купив: Ноутбук Acer Aspire 7 A715-51G-51QS (NH.QGDEX.006), Замовлення №29017070387

Не сподобалося: наявність, повернення товару

Замовлення отримав через день, ноутбук прийшов новенький і цілий, покупкою задоволений, окрема подяка консультанту, він розповів все що цікавило і навіть більше)
Відповідь представника «Епіцентр»
Шановний Владиславе. Дякуємо за зворотний зв'язок і співпрацю. Приємно, що Ви отримали задоволення від здійснення покупки та рекомендуєте наш магазин. Сподіваємось на подальшу співпрацю, очікуємо нових замовлень.
koss_ua не рекомендує цей магазин
10 грудня 2023

Купив: Геймпад Sony DualSense White (9399902), Замовлення №29678953

Сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

b2ru не рекомендує цей магазин
10 грудня 2023

Купив: Прально-сушильна Haier HWD80-B14979, Замовлення №29018678128

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Не рекомендую Епіцентр . Замість 2699балів - нарахували 266.99. Акція почали діяти 1грудня, замовлення було виконане 3грудня. При дзвінку в магазин - запевнили, що буде нарахована саме кількість балів яка вказана на сторінці товара, але Епіцентр не виконую умови. При тому бонуси стають активні саме 17грудня, тобто через 14днів після виконання замовлення (3грудня). Це була остання покупка в Епіцентрі - однозначно не рекомендую!
Відповідь представника «Епіцентр»
Шановний покупець! Після детального розгляду Вашого звернення, не було виявлено порушень, щодо нарахування балів. На момент формування замовлення нарахування бонусних балів, здійснено згідно з правилами програми лояльності Вигода. В поточний момент Вам погоджено індивідуальну пропозицію на наступне замовлення. Дякуємо за відгук та будемо раді подальшій співпраці.
ЖаннаБс не рекомендує цей магазин
8 грудня 2023

Купив: Рушник махровий Vente 50x90 см кремовий Karna, Замовлення №29966545

Замовила два рушники. Шкодую, що не різними замовленнями, оскільки один з них з плямами і пірваний гачечок. Відмовитись від одного не можна, а від усього теж не мала як, бо перезамовити вже не можливо, оскільки більшого за розмірами рушника вже немає. Цей, що з дефектами, ще є в наявності, тобто мені не останній прислали. Невже не можна було оглянути перед відправкою? Пірваний гачечок і дві плями чудово видно!
Відповідь представника «Епіцентр»
В продовженні телефонної розмови, хочемо ще раз перепросити за доставлені незручності. Нам дійсно шкода, що виникла дана ситуація, зі свого боку робимо все можливе для налагодження процесів, які допоможуть уникнути подібних випадків. Сподіваємось, що Ви ще зможете змінити свою думку про наш сервіс, та скористаєтесь запропонованою індивідуальною пропозицією на наступне замовлення. Дякуємо за відгук.
Knight tango рекомендує цей магазин
28 листопада 2023

Купив: Батарейка Varta CR-2450 bat(3B) Lithium 1шт (06450101401), Замовлення №29697843

Якось дивно, але на сайті дешевше ніж із вітрини самого магазину, тому замовив на видачу у своєму місті, в принципі все добре пройшло, ще й трохи зекономив, рекомендую!
Відповідь представника «Епіцентр»
Алексей Virusok не рекомендує цей магазин
14 листопада 2023

Хотів купити: Комплект зарядної станції BLUETTI AC500 + B300S Home Battery Backup (PB931026)