Артем Білокінь рекомендує цей магазин
11 лютого 2023

Купив: Квадрокоптер DJI Mini 3 Pro with RC Remote (CP.MA.00000492.02, CP.MA.00000492.03), Замовлення №56667

Купив квадрокоптер DJI, швидко доставили, гарантія від магазину. Все супер!
Відповідь представника «Fopi.ua»
Дуже приємно чути, що Ви задоволені купівлею квадрокоптера DJI в нашому магазині. Ми завжди намагаємося швидко та якісно обслуговувати наших клієнтів та забезпечувати гарантію на продукцію, яку ми продаємо. Будь ласка, звертайтеся до нас з будь-якими запитаннями або потребами щодо квадрокоптера DJI чи іншої техніки. Раді, що Вам все сподобалося!
Konstantin_Y рекомендує цей магазин
6 лютого 2023

Купив: Apple iPhone 14 Pro Max 512 Gb (Space Black), Замовлення №56596

Заказал на сайте iPhone 14 pro max в один клик, менеджер сразу связался со мной для подтверждения заказа. Когда я приехал в магазин в Одессе, мой заказ уже был подготовлен. У ребят сервис на высоте, всем рекомендую!
Natalia.27 рекомендує цей магазин
6 лютого 2023

Купив: Бездротовий пилосос 2в1 Dyson V15 Detect Plus (443080-01), Замовлення №56409

Купувала до цього стайлер дайсон, все сподобалось. Ціна відповідає тій, що на сайті.
Шевченко Олег рекомендує цей магазин
1 лютого 2023

Купив: Apple iPhone 13 128Gb (Midnight), Замовлення №56579

Допомомогли з вибором моделі по телефону, приїхав в магазин, менеджер допоміг перенести дані з Андроіда, ще й гарнатія 12 місяців на новий телефон. Усім рекомендую, розвитку вам!
Босовська Юлія рекомендує цей магазин
24 січня 2023

Купив: Apple iPhone 11 128 Gb (Green), Замовлення №56264

Купувала iphone 11. Купівлею задоволена, гарне обслуговування. Рекомендую.
HomesickSand рекомендує цей магазин
21 січня 2023

Купив: Зарядна станція BLUETTI EB55 Portable Power Station 700W 537Wh (PB930340), Замовлення №14633685

Швидко проконсультували, та швидко відправили. Неодмінно буду ще замовляти. Рекомендую.
Mariia N рекомендує цей магазин
16 січня 2023

Купив: Iphone 14pro, Замовлення №56350

Як постійна клієнтка усім рекомендую Fopi, ще ніколи не виходила з магазину без покупок. Широкий вибір за доступну ціну і ввічливий персонал з почуттям гумору є приємним бонусом)
Відповідь представника «Fopi.ua»
Марія, дякуємо! Дякуємо, що обрали нас та продовжуєте купувати! Будемо робити все, щоб Ви були задоволені) Все буде Україна)
Представник магазину «Fopi.ua»
Супер!
17 січня 2023 Відповісти
Светлана Харчук рекомендує цей магазин
16 січня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 13 Pro 128GB Sierra Blue (MLVD3), Замовлення №365895

Давно знаю і люблю цей магазин. Приємні ціни і завжди якісне обслуговування, все розкажуть, підскажуть, пригостять кавою. Не було жодних проблем. З переїздом в самісінький центр, іноді захожу просто для настрою, класне оформлення магазину. За майбутніми покупками лише у Фопі!
Відповідь представника «Fopi.ua»
Світлано, нам дуже приємно, що знайшовся час на важливий для всієї нашої команди відгук. Дякуємо і до нових зустрічей!
Светлана Сапко рекомендує цей магазин
14 січня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 Pro Max 256GB Deep Purple (MQ9X3), Замовлення №56322

Давно є клієнтом магазину Неймовірно задоволена товаром Завжди привітні продавці.Неймовірно відповідальні і доброзичливі менеджери Дуже рекомендую
Відповідь представника «Fopi.ua»
це так круто, шо ми аж вистрибуємо зі штанів))) За це ми і любимо те, що робимо) Дуже дякуємо!
Аня Погребенко рекомендує цей магазин
18 листопада 2022

Купив: ????Ремінець Alpine Loop for Apple Watch 42mm/44mm/45mm/49mm (Green) кількість - 1 шт. | ????799.00 , Замовлення №55279

Сегодня совершила покупку в Мазине Fopi в г.Одесса,по адресу Ланжероновская 19!Хочется особенно отметить менеджеров Виталия и Антона их безупречное обслуживание,высокий профессионализм и внимание!Рекомендую от души!