GUYMFF рекомендує цей магазин

Купив: Beyerdynamic Dt 1770 Pro, Замовлення №234684822

Anastasia.K рекомендує цей магазин
20 квітня 2023

Купив: Посудомийна машина Electrolux KEAF7200L, Замовлення №225334315

Затримали дещо відправку, але не суттєво, та й попередили про це ще перед оформленням замовлення, магазин переживає за свого клієнта. Посудомийка приїхала в упаковці від заводу, без пошкоджень. Гарантійний талон повний, заповнений. Чек надали. Я задоволена покупкою та вибором магазину.
Lina_ffox рекомендує цей магазин
23 березня 2023

Купив: Samsung The Freestyle, Замовлення №226575695

пакунок отримала, дякую - задоволена
Анна Анатоліївна Іваніцька рекомендує цей магазин
14 березня 2023

Купив: Tefal gv 9820, Замовлення № 225032702

Tefal gv 9820 брала на подарунок знайомій. Магазин обирав по самій банальній схемі - найнижча ціна і можливість адресної доставки на конкретну годину. TechMart надав таку послугу і за рейтингом Hotline виборов перемогу у номінації найкраща вартість, тому і купила тут.
Діан рекомендує цей магазин
13 березня 2023

Купив: БФП HP OfficeJet Pro 7720, Замовлення №224509101

БФП HP OfficeJet Pro 7720 відмінної якості, офіційна гарантія, доставка прямо в офіс.
Діана Микитей рекомендує цей магазин
9 березня 2023

Купив: Климатический комплекс Panasonic F-VXK70R-K, Замовлення №225335518

все отримала вчасно, дякую
Alekc203 рекомендує цей магазин
25 січня 2023

Купив: Утюг с паром Tefal Ultimate Pure FV9845, Замовлення №2356428

Утюг з паром Tefal Ultimate Pure FV9845 оригінальний, опис на сайті вірний. Ціна і наявність були підтверджені продавцем по телефону.
Елизавета Приходская рекомендує цей магазин
6 січня 2023

Купив: Пральна машина Samsung WD8NK52E0ZW, Замовлення №2356399

все отримала, усім задоволена, номер замовлення 2356399
Катерина Коцюба рекомендує цей магазин
29 грудня 2022

Купив: Пральна машина Samsung WD8NK52E0ZW, Замовлення №2358567

Перший мій такий опит з покупкою крупногаарітної техніки у інтернет магазині, і я цілком ним задоволена. Хочу навіть визнати, що це набагато зручніше, ніж просто піти у магазин, так ще й дешевше, ніж у маркетах. Дякую магазинові TechMart
Денис Гладченко рекомендує цей магазин
27 грудня 2022

Купив: Сушильная машина Siemens WT47RTE0PL, Замовлення №2358257

Сушильною машиною задоволений, все як у описі на сайті. Консуьтант ввічливий і компетентний.