Iryna15 не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
28 серпня 2022

Купив: Телевізор LG 43UP7800, Замовлення №193071294

У телевізора з‘явилась несправність через 4 місяці користування. Співробітники сказали відправити товар на відділення Нової Пошти для подальшого ремонту. На жаль, з відділення телевізор ніхто не забрав. Телевізор забрала назад, тому що є вірогідність, на мою думку, взагалі його не отримати назад. Не рекомендую цей магазин!
Відповідь представника «TechMart»
Шановний покупець , сьогодні водій їхав в сервісний центр і мав забрати одразу Ваш телевізор з Нової Пошти, оскільки, ви його повернули назад ми не могли його забрати. Доставку ми оплачуємо, якщо є у Вас можливість ви можете відправити його нам повторно. Щиро приносимо вибачення за дану ситуацію.
Представник магазину «TechMart»
Шановний покупець , сьогодні водій їхав в сервісний центр і мав забрати одразу ваший телевізор з Нової Пошти , оскільки, ви його повернули назад ми не могли його забрати . Доставку ми оплачуємо , якщо є у Вас можшивість ви можете відправити його нам повторно . Щиро приносимо вибачення за дану ситуацію.
29 серпня 2022 Відповісти
weather14 рекомендує цей магазин
4 серпня 2022

Купив: Roborock S7 MaxV

Швидко відправили, все отримав, товаром задоволений.
qwertyuiop173747379 рекомендує цей магазин
3 серпня 2022

Купив: Пральна машина Bosch WAVH 8K92 PL

Пральна машина була доставлена вчасно, хлопці підняли її на поверх та занесли до квартири. Відмінний сервіс.
9kvitka рекомендує цей магазин
15 червня 2022

Купив: LG OLED65C1, Замовлення №19/05/22

Все пройшло ок. Була невелика затримка з відправкою через непередбачувані обставини, але співробітниця магазину постійно тримала в курсі. Рекомендую магазин, бо дуже клієнторієнтовані - я була здивована таким відношенням до покупця. Ціну не змінювали, незважаючи на нестабільну валюту.
Denis Pimonov рекомендує цей магазин
31 травня 2022

Купив: монітор Huawei MateView GT Standard Edition 34, Замовлення №82572

Продавець не підвів. Покупкою задоволений.
Виолетта Назаренко рекомендує цей магазин
24 травня 2022

Купив: Bosch WTX87MH0PL, Замовлення №82568

Вперше тут купувала, але всим задовлена, тому поставила магазин собі на заміточку.
kristina.pankova рекомендує цей магазин
23 травня 2022

Купив: Karcher SC 4 EasyFix Premium Iron (1.512-489.0)

це саме той пароочищувач, який мені порекомендував продавець магазину і я дуже рада, що прислухалася пораді. Хочу подякувати продавцеві за його допомогу і компетентність. Магазин працює на рівні і залишає по собі найприємніші враження
diana sholkova рекомендує цей магазин
22 травня 2022

Купив: Thomas Perfect Air Allergy Pure (786526)

Буду обращаться сюда ещё.
Олександр Мороз рекомендує цей магазин
22 травня 2022

Купив: кухонний комбаїн Bosch MUM58234

Замовлення робили доволі давно, але за цей час мали змогу провірити комбайн. Задоволені на сто відсотків - магазин не підвів і продає дійсно якісний товар. Магазином залишилися задоволені, тому даємо від себе рекомендацію.
Viktoria18 рекомендує цей магазин
20 травня 2022

Купив: біноколі 3 шт Close G2 10x25 Roof (150674)

Брали у Течмарті три біноклі. Як завжди усім задоволені. Швидко упаковали та відправили, все працює. Дякую вам!