Каріна Козел рекомендує цей магазин

покупка відбулася, номер замовлення 2358256
Ieriho рекомендує цей магазин
20 грудня 2022

Купив: Електрочайник Bosch TWK3P421, Замовлення №2358452

Брав електрочайник Bosch TWK3P421. Номер замовлення 2358452. Оплата була карту, відправили в смс. Доставку оформив новою поштою. Смс про відправлення отримав того ж дня.
саїд рекомендує цей магазин
19 грудня 2022

Купив: Посудомоечная машина Siemens SN61HX08VE, Замовлення №2358369

Бажання повернутись за ще однією покупкою залишилося, а тому вважею співробітництво з магазином вдалим та перстпективним.
galyna_5 рекомендує цей магазин
13 грудня 2022

Купив: Робот-пылесос с влажной уборкой RoboRock S7 MAXV, Замовлення №2358462

RoboRock S7 MAXV тут по кращій ціні, ніж у звичних магазинах. Двохвилинна реакція на залишену мною заявку, приємний менеджер на тому боці слухавки, професійні знання та допомога у виборі. Відправка того ж дня.
vktory_drago рекомендує цей магазин
12 грудня 2022

Купив: Стиральная машина LG F4WV510S0E

Переживания за сохранность товара после доставки и его целостность оказались напрасными. Все продуманно на сто процентов. Благодарю.
Валерія Верхогляд рекомендує цей магазин
16 вересня 2022

Купив: Посудомийна машина AEG FFB62700PM, Замовлення №197325294

Товар привезли вчасно. Посудоомийку допомогли підняти на поверх. Ззовні жодних пошкоджень. Все підключили, все працює.
Shelamenpaa рекомендує цей магазин
8 вересня 2022

Купив: Робот-пилосос з вологим прибиранням Roidmi EVE Plus

Робот-пилосос з вологим прибиранням Roidmi EVE Plus був у навності, тому і відправили одразу. Пилосос такий, як у описі на сайті. У консультації особливой потреби не було, тому що знала, що хотіла. Оформили все швидко, зайвого не пропонували.
Илья рекомендує цей магазин
7 вересня 2022

Купив: Мясорубка tefal NE105838

Мясорубка tefal NE105838 жене понравилась, спасибо за совет продавцу. Доставили прямо ей в руки в два часа дня, как и было заранее оговорено.
Svetlana1959 рекомендує цей магазин
6 вересня 2022

Купив: посудомийка Bosch SMV25EX00E

Посудомийку, яку я обрала була на складі магазину, тому відправили її одразу в той же день. Нарікань по роботі співробітників магазину у мене немає, тому можу його рекомендувати. До курьєрської служби в мене також ніяких претензій - все зробили в визначений строк, з обережністю допомогли підняти посудомийку на третій поверх.
Oksana Makarenko рекомендує цей магазин
6 вересня 2022

Купив: Монітор LG32UN880

Все пройшло добре, товар відмінний, обслуговування швидке та професійне.