Vik.k рекомендує цей магазин
19 травня 2022

Купив: дрон Autel Dron EVO Nano Standard

Задоволена покупкою на сто відсотків. Достойний продавець.
komarenkoviktoriya рекомендує цей магазин
17 травня 2022

Купив: Верстат Bosch PBD 40 (0603B07000

Шукали верстат Bosch PBD 40 по багатьом магазинам, знайшли тільки тут у наявності і з можливістю одразу замовити. Ціна нас більш менш влаштувала, тому одразу не затягуючи оформили його на доставку. Привезли замовлення день в день, як і домовлялися.
Элечка Мельничук рекомендує цей магазин
16 травня 2022

Купив: Kenwood KNX750RD

Із головного позитивного можу відмітити: - зателефонували дуже швидко, навіть у субботу; - відправили комбайн вже на ранок понеділка; - комбайн приїхав за декілька днів, новий, з повною комплектацією і документами від магазину. Я дуууже задоволена! П,С, Не можу не поділитися фото цієї краси))))
Анастасия Анастасия рекомендує цей магазин
21 квітня 2022

Купив: GOTIE GPP-400

Мега швидка доставка. Ввічливість робітників зашкалює))) Завжди приємно спувпрацювати з професійними людьми.
Сергей Лис рекомендує цей магазин
20 квітня 2022

Купив: Electrolux eob 8s39wz

по роботі магазину було декілька запитань, але вони були вирішені ще при першій телефонній розмові з продавцев, у іншому все на відмінно
Янина Заец рекомендує цей магазин
20 квітня 2022

Купив: Ігрова приставка Xbox з 1 ТБ пам\'яті

Ігрова надійшла через три дні на відділення пошти, хоча магазин відправив її одразу. Коробка була ціла, бо спакували у додатковий пакет. У коробці також був чек і гарантійний талон.
Doroninaa рекомендує цей магазин
19 квітня 2022

Купив: Телевизор Samsung QE65QN800

Хорошо отработали. Спасибо магазину TechMart за плодотворное сотрудничество!
Анастасия Губанова рекомендує цей магазин
19 квітня 2022

Купив: Телевизор LG 70UP81006LA

Швидко зателефонували по заявці. Продавець проконсультував, порадив, зробив оформлення товару. Через пару годин телевізор вже був доставлений за моєю адресою.
Константин Алёшичев рекомендує цей магазин
6 квітня 2022

Купив: hsg 636bb1

Спасибо большое!!! Ребята РАБОТАЮТ!!! Когда увидел цену на духовку удивился. думал это старая цена, еще довоенная.Но после звонка оказалась актуальной! Заказал! духовка пришла день в день как и обещали.Но сомнения конечно были, ситуация сейчас не простая. Но тем не менее сдержали обещание! Очень доволен! Ребятам респект! получил огромное удовольствие от общения и от выполнения заказа! Рекомендую!
alexl не рекомендує цей магазин
18 лютого 2022

Хотів купити: Телевизор Sony KD-65X85J

В наявності нема нічого, не зважаючи на написи на сайті. Все "на складах за кордоном", з терміном доставки "близько місяця".
Відповідь представника «TechMart»
Доброго дня. Дайте зворотну відповідь коли Ви телефонували, з ким спілкувалися і номер замовлення. Нам дуже важлива ця інформація, оскільки ми стараємося для Вас. Дякую за розуміння
Говорив 18.02 в 12:53 по номеру 06875909**. Далі, при бажанні, розберетесь самі.
20 лютого 2022 Відповісти