Миронова Рита рекомендує цей магазин
29 лютого 2024

Купив: Чохол для смартфона Apple iPhone 14 Pro Max Leather Case with MagSafe - Midnight (MPPM3), Замовлення №00000010790

Найкращий магазин з Apple технікою в Києві. Все чітко з моменту замовлення послуги до виконання робіт. Також тут найнижчі ціни і круті знижки!
Відповідь представника «eStore.ua»
Добрий день! Ваша позитивна оцінка є для нас найбільшою нагородою! Для нас дуже важливо, щоб кожен клієнт отримував тільки найкращі продукти та послуги. До нових зустрічей в eStore.ua
Харабет Ян рекомендує цей магазин
26 лютого 2024

Купив: ремінець Apple Ремінець for Watch 45mm - Sport Band Midnight - Regular (MKUQ3), Замовлення №00000010640

Чудовий магазин, купляю в них всю електроніку вже кілька років і ніколи не було проблем. Найшвидші терміни відвантаження замовлення, прекрасний сервіс.
Відповідь представника «eStore.ua»
Добрий день! Дякуємо за вашу відданість та підтримку! Ми завжди готові допомогти вам у виборі якісної техніки та надати найкраще обслуговування. З найкращими побажаннями, команда eStore.ua.
Сабецкий Ян рекомендує цей магазин
24 лютого 2024

Купив: Чохол для смартфона Pitaka MagEZ Case 4 StarPeak для Apple iPhone 15 Pro Max Over The Horizon (KI1502POTH), Замовлення №00000010241

Продавець дуже відповідальний - відправив товар у день замовлення. Покупкою я задоволений, товар саме такий, яким і очікувався. Дякую!
Відповідь представника «eStore.ua»
Добрий день! Дякуємо вам за ваш позитивний відгук! Ми завжди стараємося надавати тільки найкращий сервіс і якісні товари. Команда eStore.ua, бажає вам гарного дня.
Черман Саша рекомендує цей магазин
23 лютого 2024

Купив: Чохол для смартфона Apple iPhone 13 Pro Clear Case with MagSafe (MM2Y3), Замовлення №00000009809

Зв'язатись швидко. Відправили в день замовлення. Товар відповідає заявленому. Все сподобалось. Рекомендую.
Пугач Вадим рекомендує цей магазин
20 лютого 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB eSIM Natural Titanium (MU683), Замовлення №00000009445

Дякую магазину eStore за якісний товар та гарне обслуговування. Багато років гаджети купую тільки тут та всім рекомендую.
Відповідь представника «eStore.ua»
Добрий день! Дякуємо за вашу відданість та підтримку!! Ми завжди стараємося надавати тільки найкращий сервіс і якісні товари. До нових зустрічей в eStore.ua
Konstantin Zelin рекомендує цей магазин
14 лютого 2024

Купив: Бездротовий зарядний пристрій Apple MagSafe Duo Charger (MHXF3), Замовлення №00000007220

Все пройшло супер Гарний сервіс , вигідна ціна , швидка доставка , дякую дуже )
Відповідь представника «eStore.ua»
Добрий день! Дякуємо за ваші добрі слова. Ми завжди раді бачити задоволених клієнтів. З найкращими побажаннями, команда eStore.ua.
Митрюшин Олег рекомендує цей магазин
13 лютого 2024

Купив: iPhone 11 64Gb Black, Замовлення №00000007063

На момент покупки була найнижча ціна, відправили в день замовлення. Гарантію і чеки також надають. Рекомендую!
Відповідь представника «eStore.ua»
Добрий день! Дякуємо за ваш відгук та підтримку! Ми завжди готові допомогти вам у виборі якісної техніки та надати найкраще обслуговування. З найкращими побажаннями, команда eStore.ua.
Евлахина Вика рекомендує цей магазин
6 лютого 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro 256GB Black Titanium (MTV13), Замовлення №00000006107

Замовила телефон в цьому магазині, дуже сподобалось що на мою заявку відреагували швидко та якісно. Буду реомендувати магазин.
Rostik Rem рекомендує цей магазин
5 лютого 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 512GB Natural Titanium (MU7E3), Замовлення №00000006006

Зателефонували через 5 хв після оформлення замовлення. Доставили вчасно, телефон, як я і очікував, крутий та працює без нарікань.
Відповідь представника «eStore.ua»
Добрий день! Нам дуже приємно чути такі гарні слова від наших клієнтів. Наша команда завжди працює на результат і старається зробити покупку максимально комфортною для вас. До нових зустрічей в eStore.ua
Омильчук Саша рекомендує цей магазин
3 лютого 2024

Купив: Мережевий зарядний пристрій Baseus GaN5 Fast Charger (mini) 1C 20W White (CCGN050102), Замовлення №00000005793

Хочу сказати дякую, замовив і наступного дня забрав товар, жодних проблем, все чітко та швидко, рекомендую!
Відповідь представника «eStore.ua»
Добрий день! Ваші слова - це найкраща нагорода для нас! Дякуємо за те, що обрали наш магазин для вашої покупки! В eStore вам завжди раді.