Антонина Суворкина рекомендує цей магазин
23 лютого 2024

Купив: Смартфон Motorola Moto G84 12/256GB Midnight Blue (PAYM0011), Замовлення №000762515

Вдячні за відгук!
OleggG Pryshlak рекомендує цей магазин
22 лютого 2024

Купив: Навушники TWS Anker SoundCore Note i Black (A3991G11), Замовлення №000761301

Купив без проблем, те що хотів, за приємною ціною відправлення було трішки довгим, але я був попереджений.
Відповідь представника «Vodafone»
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи!
Ирина Аликаева рекомендує цей магазин
21 лютого 2024

Купив: 000761140, Вадафон, Замовлення №000761140

Замовляла карту Вадафон,заказ прийшов в обіцяний термін.Дякую !Рекомендую!
Відповідь представника «Vodafone»
Вітаємо! І вдячні за відгук.
Роман Чорний рекомендує цей магазин
19 лютого 2024

Купив: Samsung Galaxy A05s 4/128GB Black, Смартфон Samsung Galaxy A05s 4/128GB Black (SM-A057GZKV), Замовлення №000759664

Ok ніякого обману не було акція була підключена
Відповідь представника «Vodafone»
Доброго дня. Щиро дякуємо за те, що залишили відгук!
Dmitro Odintsov не рекомендує цей магазин
16 лютого 2024

Купив: Samsung Galaxy S24 Ultra 12/512GB Titanium Black (SM-S928BZKH), Смартфон Samsung Galaxy S24 Ultra 12/512GB Titanium Black (SM-S928BZKH), Замовлення №000753968

Luda Nizova рекомендує цей магазин
16 лютого 2024

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G 8/256GB Black, Замовлення №00758123

Дуже задоволена покупкою.Телефон 10/10.Дякую за швидку доставку.
Відповідь представника «Vodafone»
Доброго дня. Вдячні за відгук!
Alex рекомендує цей магазин
15 лютого 2024

Купив: Ноутбук Acer Aspire 3 A315-24P (NX.KDEEP.008), Замовлення №000757941

Дякуємо за відгук!
MIKITAKY не рекомендує цей магазин
14 лютого 2024

Хотів купити: Смартфон vivo Y36 8/128GB Meteor Black

Після підтвердження чекав тиждень на товар. Коли подзвонив запитати про його місце знаходження, мені сказали, що його відмінили. Проте мене не повідомили про відміну замовлення і на сайті товар до сих пір доставлявся до мене.
Відповідь представника «Vodafone»
Доброго дня. Нам дуже шкода, що виникла ця ситуація. Товар дійсно закінчився у постачальника, колеги телефонували Вам 08.02, проте недодзвонилися, аби повідомити про відміну. Приносимо свої вибачення.
Николай Коркач рекомендує цей магазин
11 лютого 2024

Купив: Power sim vodafone, Замовлення №000754734

Замовив сiмку, пришла на наступний день, все круто.
Вдячні за відгук!
Vladyslav Khodyak не рекомендує цей магазин
4 лютого 2024

Купив: USB Bluetooth Адаптер BASEUS Wireless Adapter BA04 , Замовлення №000750368

Не рекомендую. Купував bluetooth - адаптер Baseus (№ 000750368), виявився бракованим. Згаєні час і гроші, буду повертати. Товар повернув, але продавець поклала на вітрину адаптер. Магазин, що буде продавати бракований товар?
Відповідь представника «Vodafone»
Вітаємо. Раді, що проблем під час процедури повернення не виникло. Дякуємо за вашу уважність, ні, не будемо продавати ні в якому разі. Вдячні за звернення!
Тоді чому продавець магазину поклала Bluetooth адаптер на вітрину?
7 лютого 2024 Відповісти