antiqrom рекомендує цей магазин
6 лютого 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 512GB eSIM Black Titanium (MU6A3), Замовлення №12466

Максимально оперативно зв'язались і відправили телефон. Рекомендую, будемо купувати тут ще
ankassss рекомендує цей магазин
5 лютого 2024

Купив: Стандартний об'єктив Canon RF 35mm f/1,8 IS Macro STM (2973C005), Замовлення №12479

Замовляла в магазині об'єктив, хороший і магазин, і сервіс на висоті, рекомендую!
Андрій Цимбал рекомендує цей магазин
2 лютого 2024

Купив: Чохол-клавіатура для планшета Apple Magic Keyboard for iPad Pro 12.9" 5th gen. - Black (MJQK3), Замовлення №12427

Чудовий магазин, все на висоті, рекомендую!
Іван Махно рекомендує цей магазин
25 січня 2024

Купив: Відеокарта Zotac GAMING GeForce RTX 4070 Ti Trinity OC (ZT-D40710J-10P), Замовлення №12135

Чудовий магазин, хороші та привітні менеджери. Я задоволений та рекомендую
Dmitriy Kucher рекомендує цей магазин
24 січня 2024

Купив: Жорсткий диск WD Purple Pro 12 TB (WD121PURP), Замовлення №12116

Магазин ТОП. Дуже приємна ситуація виникла: Замовив ПО САМІЙ низькій ціні (-800 грн від мінімальної) і коли приїхав то магазин зробив ще й знижку у вигляді кращого товару чим замовляв. А саме замовляв диск на 10тб а отримав на 12 ЗА ТІ Ж САМІ КОШТИ. магазину респект
Александр Сапронов рекомендує цей магазин
6 січня 2024

Купив: Відеокарта GIGABYTE GeForce RTX 4060 EAGLE OC 8G (GV-N4060EAGLE OC-8GD), Замовлення №#10953

Привлекательная цена. Быстро отправили, правда забыли положить накладную и гарантийный талон. Но потом прислали новой почтой все нужные документы. Видеокарта в идеальном состоянии, нареканий на товар или магазин нет.
Serhei Malakhov рекомендує цей магазин
22 грудня 2023

Купив: Відеокарта GIGABYTE GeForce RTX 4060 EAGLE OC 8G (GV-N4060EAGLE OC-8GD), Замовлення №10997

Найкраща ціна. Швидка відправка. Надійне пакування. Все як у описі. Карта нова, із заводскими пломбами. Купував у подарунок. Задоволений на 100%. Дякую!
RacAngel11 рекомендує цей магазин
18 грудня 2023

Купив: Відеокарта PNY GeForce RTX 4070 12GB Verto (VCG407012DFXPB1), Замовлення №10794

Магазин просто супер, душе швидко зв?язались, ще й вийшло так що я була поруч і одразу забрала, я на всі 100% задоволена магазином
Anti Veritas рекомендує цей магазин
8 грудня 2023

Купив: ВИДЕОКАРТА NVIDIA GEFORCE RTX 4070 12 GB FOUNDERS EDITION (900-1G141-2544-000), Замовлення №10312

Отличный магазин, все прошло быстро и без каких-либо проблем. Покупал по минимальной предоплате. Один минус - на следующий день после заказа цена снизилась на 320грн(. Мелочь, а неприятно! В целом рекомендую.
uckpa рекомендує цей магазин
5 грудня 2023

Купив: Відеокарта GIGABYTE GeForce RTX 4070 GAMING OC 12G (GV-N4070GAMING OC-12GD), Замовлення №10240

Долго выбирал где купить видеокарту и остановился на данном магазине . Подкупила цена и положительные отзывы . При создании заказа со мной быстро связались, уточнили информацию по оплате - доставке. В этот же день отправили товар по НП и на след день он был уже у меня . Рад как слон ) Спасибо хорошему персоналу да и магазину в целом. Рекомендую .