Nick132013 рекомендує цей магазин
22 березня 2023

Купив: Планшет Apple iPad Pro 12.9 2022 Wi-Fi + Cellular 1TB Silver (MP653, MP253), Замовлення №7232

Дякую за оперативність. Потрібно було вже на сьогодні цей iPad і тільки у цьому магазині мені це змогли зробити.
Руслан Бевза рекомендує цей магазин
16 березня 2023

Купив: Окуляри віртуальної реальності Oculus Quest 2 128 GB, Замовлення №7123

Магазин можна рекомендувати, товар в наявності забрав швидко, ціна найнижча на ринку та ще й подарували перехідник та невеличку знижку, приємно.
Oleksaa рекомендує цей магазин
14 березня 2023

Купив: Окуляри віртуальної реальності Oculus Quest 2 256 GB, Замовлення №1137

Замовив окуляри по телефону, через пару годин забрав у офісі. Все було запаковано та в заводській плівці. Вдячен магазину за швидке оформлення замовлення та видачу товару у вказані терміни.
Вася Горук рекомендує цей магазин
25 лютого 2023

Купив: Смартфон Google Pixel 6a 6/128GB Charcoal, Замовлення №6657

Навіть не очікував на таку швидку роботу працівників. Приємно здивований. Рекомендую цей магазин.
Illia Krasnenkov рекомендує цей магазин
14 лютого 2023

Купив: Планшет Apple iPad Air 2022 Wi-Fi 64GB Purple (MME23), Замовлення №6416

Все було гарно, отримав запакований товар, заряджений, як і потрібно. Ціна була така ж, як на сайті
weightlibra рекомендує цей магазин
10 лютого 2023

Купив: Смарт-годинник Apple Watch Series 7 GPS 45mm PRODUCT RED Aluminum Case With PRODUCT RED Sport Band (MKN93), Замовлення №#6415

Отличный магазин, товар оригинальный, всё быстро прошло
Mahmud рекомендує цей магазин
6 лютого 2023

Купив: EcoFlow DELTA Max 2000 (DELTA2000-EU), Замовлення №6308

Відповідальний продавець, швидка доставка, краща ціна
alexey_belyaev рекомендує цей магазин
20 січня 2023

Купив: Смарт-годинник Apple Watch Series 7 GPS 45mm Starlight Aluminum Case With Starlight Sport Band (MKN63), Замовлення №1

Купував apple watch 7. Хороший магазин, ціна відповідайте заявленої, не дивлячись на відсутність світла все оформили швидко, найкраща ціна на ринку! Рекомендую!
Vitaliy Ukr рекомендує цей магазин
14 січня 2023

Купив: HP Pavilion 15-eg0081cl, Замовлення №5976

Уважний персонал, все швидко. Дрібничка, але приємно - подарували перехідник до вилки живлення ноутбука з американського стандарту на наш, не потрібно гасати по кіоскам в пошуках.
Rezuev Yevgen рекомендує цей магазин
22 серпня 2022

Хотів купити: JBL E25BT Black (E25BTBLK)