Maxvgsu рекомендує цей магазин
5 жовтня 2023

Купив: APPLE 12W USB POWER ADAPTER (MD836), Замовлення №0993

Замовляв блок живлення Apple. Товар оригінальний. Все пройшло чудово. До замовлення отримав подарунок.
annetta189 рекомендує цей магазин
22 вересня 2023

Купив: (Apple Pencil 2 (MU8F2), Замовлення №8779

Дякуємо за товар, все пройшло на вищому рівні…рекомендую цей магазин!
NazarKoval88 рекомендує цей магазин
20 вересня 2023

Купив: Процесор AMD Ryzen 9 7900X (100-100000589WOF), Замовлення №8823

Трішки важко знайти цей магазин але товар в наявності по факту і чудова ціна !
AiMerUn рекомендує цей магазин, після того як магазин вирішив проблему, яка виникла при покупці
20 липня 2023

Купив: Чохол для пошукового брелка Apple AirTag Loop Deep Navy (MHJ03), Замовлення №#8010

alextuby рекомендує цей магазин
19 липня 2023

Купив: Смарт-годинник Garmin Fenix 7 Silver with Graphite Band (010-02540-00/01), Замовлення №1907

Ціна та наявність відповідали заявленим. Зідзвонився, домовився фактично "на зараз". Годинник новий, коробка з пломбою.
Евгений45 рекомендує цей магазин
19 липня 2023

Купив: Apple Watch SE 2 GPS 40mm Midnight Aluminum Case w. Midnight S. Band - M/L (MNT83), Смарт-годинник Apple Watch SE 2 GPS 40mm Midnight Aluminum Case w. Midnight S. Band - M/L (MNT83), Замовлення №2331

Ціна була найнижчою на ринку. Купив часи без зайвих проблем
Данило рекомендує цей магазин
7 червня 2023

Купив: Квадрокоптер DJI Mini 3 Pro with RC Remote (CP.MA.00000492.02, CP.MA.00000492.03), Замовлення №7754

Менеджер ввічливий, відповідає швидко. Квадрокоптер доставили за добу, забирав самовивозом. Товар новий, пакування ціле, модель відповідає замовленню, всі пломби на місці.
R id Artist рекомендує цей магазин
12 квітня 2023

Купив: iPhone 14 , Смартфон Apple iPhone 14 128GB eSIM Blue (MPVH3), Замовлення №#7452

Apple iPhone 14 128gb Esim Blue(MPVH3) Нашёл на hotline увидел отличную цену в магазине idrop Тем более отличная цена если покупать esim модель порядка на 3.000 гривен дешевле. Оплатил сразу на карту чтобы не переплачивать наложенным платежом новой почтой. Всё отлично работает , с есим можно разобраться и самому займёт минут 10 времени Чтобы перекинуть свой номер на электронный. Пришёл мой iPhone 14 , плюс гарантийный талон всё соответствует заявленной рекламе.
3ейт рекомендує цей магазин
4 квітня 2023

Купив: Окуляри віртуальної реальності Meta Quest Pro, Замовлення №7370

Магазин досить зручний. Доволі оперативно відправили. Товар прийшов в ідеальному стані, повністю запакований. Рекомендую.
Ярослав Бучко рекомендує цей магазин
3 квітня 2023

Купив: Смартфон Google Pixel 6 8/256GB Stormy Black, Замовлення №0660150989

Сьогодні придбав Pixel 6 на 256 гігабайт. Раджу купувати в iDrop хороша ціна та обслуговування.