Марія Давиденко рекомендує цей магазин
4 грудня 2023

Купив: Відеокарта GIGABYTE GeForce RTX 4060 EAGLE OC 8G (GV-N4060EAGLE OC-8GD), Замовлення №10316

Рекомендую магазин, все швидко, якісно і без заминок, замовили, приїхали і забрали)
midikot рекомендує цей магазин
2 грудня 2023

Купив: Окуляри віртуальної реальності Meta Quest 3 128GB, Замовлення №10217

Все дуже добре. Дякую продавцям !
Vadoccik рекомендує цей магазин
1 грудня 2023

Купив: INTEL CORE I9-12900KF (BX8071512900KF), Замовлення №10177

Знову приємний досвід покупки в цьому інтернет-магазині ? Купив два процесори i9 12900KF, і не можу не відзначити, що ціни тут вражаюче конкурентні порівняно з іншими магазинами. Це вже не моя перша покупка в цьому магазині, і я завжди отримую високу якість обслуговування та ефективну обробку замовлення. Велике спасибі команді магазину за оперативність, адекватні ціни та професійний підхід до клієнтів. Рекомендую всім, хто шукає якісні товари за розумною ціною!
VLuch рекомендує цей магазин
29 листопада 2023

Купив: Окуляри віртуальної реальності Meta Quest 3 128GB, Замовлення №10051

Чудовий магазин. Замовив в сб, в неділю передзвонили (при тому що в цей день вони не працюють) і вже в понеділок я забрав товар)
Представник магазину «iDrop - техника Apple»
Дякуємо за відгук)
29 листопада 2023 Відповісти
BADMAN рекомендує цей магазин
23 листопада 2023

Купив: R9 7900x, Замовлення №9956

Чудовий магазин з чудовим сервісом Товаром задоволений
Misha666 рекомендує цей магазин
20 листопада 2023

Купив: Відеокарта GIGABYTE GeForce RTX 4070 GAMING OC 12G (GV-N4070GAMING OC-12GD), Замовлення №9909

Чудовий магазин, хотів цю відеокарту, знайшов на iDrop за самою найнижчою ціною, і розташування магазину в центрі, досить зручно
Олег Прокопенко рекомендує цей магазин
14 листопада 2023

Купив: Ноутбук HP 15-dy2702dx (6K7X6UA), Замовлення №9808

Чудовий магазин, замовив та зв‘язались швидко, я уточнив всі деталі які мене цікавили, ноут був по наявності, приїхав та й забрав, я задоволений та рекомендую даний магазин
Viktor Buhaiov рекомендує цей магазин
5 листопада 2023

Купив: Смартфон Google Pixel 7 8/128GB Obsidian, Замовлення №9503

Підтвердження замовлення було швидко здійснено по телефону. Товар був на місці, тому вдалося одразу приїхати та його отримати. Ціна відповідає виставленій на сайті. Виникли складнощі з пошуком магазину, проте звісно його допомогли легко знайти)
Ігор Ковальчук рекомендує цей магазин
6 жовтня 2023

Купив: Окуляри віртуальної реальності Oculus Quest 2 256 GB, Замовлення №9048

Брав окулуси на подарунок, зателефонували і домовились, що я через декілька годин їх заберу, приїхав ціна відповідає заявленій, рекомендую
Олександр Іваненко рекомендує цей магазин
5 жовтня 2023

Купив: Ноутбук Dell Latitude 7430 (4FVJG), Замовлення №9026

Чудовий магазин, перетелефонували одразу як замовив, відповіли на всі питання, рекомендую!