Pavel Voronin рекомендує цей магазин
12 серпня 2022

Купив: Смартфон Ulefone Armor 10 5G 8/128GB Black, Замовлення №59000850242151

Швидка доставка. Спочатку замовив армор 9 але виявилась проблема із GPS (специфіка моделі - для ЗСУ не підходило) то без проблем замінили на іншу модель не дивлячись на відсутність плівки, лейблів (проблема була зафіксована через 2 дні використання) Дуже рекомендую магазин. Підтримка на рівні.
Александр Палёщенко рекомендує цей магазин
10 серпня 2022

Купив: Смартфон DOOGEE V20 8/256GB Black

Замовляв doogee v20, вже наступного дня в вечорі його отримав. Після синхронізації з акаунтом виник системний збій, телефон почав перезавантажуватись і безрезультатно. Зв'язався з продавцем, де мені відповіли прислати його назад. На моє прохання розібратися з проблемою як можна швидше консультант адекватно відреагував, адже саме зараз пишу відгук з абсолютно робочого телефону) дякую за швидку та якісну роботу, та адекватне відношення до покупців
Юлия Нагорняк рекомендує цей магазин
10 серпня 2022

Купив: Смартфон Oukitel WP17 8/128GB Black

Товар был приобретен в данном магазине. Доставка товара выполнена своевременно, что очень удобно. Менеджер Александр всегда был на связи, свою работу выполняет на высшем уровне. Возникали вопросы, всегда получала ответы. Телефон соответствует качеству.
Анна Тринько рекомендує цей магазин
8 серпня 2022

Купив: Umidigi A11 TAB 4/128GB Grey

Магазин отличный! Менеджеры очень приветливые и компетентные. Проконсультировали, на все вопросы ответили, помогли с выбором, быстро по телефону оформили заявку и через час у меня уже была ТТН, а на следующее утро забрала свой заказ. Сервис на высшем уровне, что без колебания сделала 100% предоплату. Рекомендую этот магазин всем. Планшет также соответствует описанию, предоставленному на сайте. В общем, магазином довольна полностью!
Ярослав Гапанович рекомендує цей магазин
5 серпня 2022

Купив: телефон Bison Pro, Замовлення №59000836379176

Задоволений цим постачальником товару. Персонал (Олександр), з яким взаємодіяв, є фаховцем високого рівня, чемний і толерантний. Приємно мати справу з таким класним менеджером. Сервісні дії з товаром забезпечив якісно, я задоволений. Рекомендую усім Modus.com.ua, не пожалкуєте.
Дмитрий Тыманчук рекомендує цей магазин
3 серпня 2022

Купив: OUKITEL WP15S 4/64gb black, Замовлення №00008639

Оформил, получил, доволен. Из плюсов - консультант на связи наверно 24/7. Общался ночью. Заказывал смарт наложкой, проверил, забрал. Всё в порядке. Доволен. Отправили на день позже оговоренного срока, ну то такое. Такого товара всё равно больше ни у кого не было в наличии. Магазин рекомендую.
Николай рекомендує цей магазин
26 липня 2022

Купив: Oukitel F150 B2021 6/64GB Black IP68, Замовлення №59000844410095

Очень доволен данным магазином и товаром который приобрёл. Хочу отметить что получил практически мгновенную обратную связь и чёткие ответы на свои вопросы.
Крузенштерн рекомендує цей магазин
6 липня 2022

Купив: OUKITEL WP17 8/128GB BLACK (113335)

Всё супер!!! Особенно хочу отметить индивидуальный подход и отношение как при продаже так и обслуживании. Всё быстро, четко, с высоким уровнем профессионализма. Самый лучший тандем магазин-сервис который я видел за последние 10 лет. Очень рекомендую.
Harmoniser Otnosheniy рекомендує цей магазин
9 червня 2022

Купив: Смартфон Ulefone Armor X10 Pro 4/64GB Grey, Замовлення №104783

Сподобалось обслуговування он-лайн, тому зробили передплату. Відправка була в то й же день. Доставка своєчасна. Ціна найнижча. Тому пропоную цей інтернет магазин.
Ігор Здравков рекомендує цей магазин
26 травня 2022

Купив: Смартфон DOOGEE S86 Pro 8/128GB Black

Дякую за швидку відправку!!!! Рекомендую.