Sergey Yesin рекомендує цей магазин
27 січня 2024

Купив: Окуляри віртуальної реальності Oculus Quest 2 128 GB, Замовлення №15402

Антоніна Вишневська рекомендує цей магазин
26 січня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Black Titanium (MU773), Замовлення №11277

Все дуже швидко оформили. Доступно пояснили й дали рекомендації щодо аксесуарів. Приємний та привітні персонал магазину.
Відповідь представника «UPPS»
Добрий день, Антоніна! Дуже раді, що вам усе сподобалося Дякуємо за гарний відгук Чекаємо на вас ще З повагою, команда Upps
Oleg Och рекомендує цей магазин
25 січня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 512GB eSIM Black Titanium (MU6A3), Замовлення №11266

Магазин дуже порадував. Обслуговування супер, наявність товару, відповідність, швидкість - все прекрасно) Можу сміливо рекомендувати магазин для серйозних покупок.
Відповідь представника «UPPS»
Дякуємо за відгук. Раді, що виправдали Ваші очікування! З повагою від усієї команди Upps
Alex 0339 рекомендує цей магазин
25 січня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB eSIM Natural Titanium (MU683), Замовлення №UPPS

Доброго дня, придбав телефон в магазині UPPS, все сподобалось, обслуговування на вищому рівні )))
Відповідь представника «UPPS»
Вітаємо! Дякуємо за зворотній зв'язок і увагу до нашого магазину! Будемо раді Вашим новим зверненням. З повагою, команда Upps
Юлия Костикова рекомендує цей магазин
24 січня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Blue Titanium (MU7A3), Замовлення №-

Швидко перетелефонували, доставили товар на магазин і знову зателефонували і повідомили, все чудово , працівники привітні
Відповідь представника «UPPS»
Добрий день Дуже раді, що ви залишилися задоволені нашою співпрацею і написали про це відгук Ми цінуємо ваш час і пишаємося тим, що ви нас обрали З повагою, команда Upp
Олександр Мороз не рекомендує цей магазин
23 січня 2024

Купив: Ноутбук Lenovo Yoga Pro 7 14APH8 Storm Gray (82Y80017RM), Замовлення №15398

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Відповідь представника «UPPS»
Доброго дня, Олександр. Нам дуже прикро що сталась така ситуація. Проте перед покупкою Вам менеджер запропонував повністю оглянути ноутбук і ніяких дефектів при покупці виявлено не було. Ви дистанційно звернулись з вашою проблемою до кол центру, дистанційно на жаль ми не можемо оцінити чи це гарантійний випадок, чи не гарантійний. Тому нам потрібно була присутність ноутбука беспосередньо в магазині. Пристрій можливо передати як і по новій пошті, так і принести його нам до магазину. При огляді вашого ноутбука в магазині було явне механічне пошкодження, що не є гарантійний випадком. Тому Вам було відмовлено у гарантійному ремонті або заміні. З повагою компанія UPPS
Дмитро Салко рекомендує цей магазин
20 січня 2024

Купив: Окуляри віртуальної реальності Meta Quest 3 128GB, Замовлення №11179

Придбав Meta Quest 3 128GB прямо з магазина. Коробка була запломбована, самі окуляри в ідеальному стані. Бонусом, коли я заєструвався в Oculus VR, було надано безкоштовно ВР гру Asgard's Wrath 2, як бонус за покупку. Придбанням цілком задовільний.
Відповідь представника «UPPS»
Доброго дня, Дмитро! Дякуємо за зворотній зв'язок і увагу до нашого магазину! Будемо раді Вашим новим зверненням. З повагою, команда Upps
Scrat рекомендує цей магазин
19 січня 2024

Купив: Ноутбук Apple MacBook Pro 14” Silver 2021 (MKGT3), Замовлення №123123

Відповідь представника «UPPS»
Дякуємо за відгук. Нам приємно, що Вам все сподобалось. Чекаємо Вас і надалі у нас в магазині З повагою, команда UPPS )
Юрій Тишкевич рекомендує цей магазин
19 січня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Natural Titanium (MU793), Замовлення №1

Придбав айфон 15 про макс в подарунок, чудовий магазин, актуальна ціна, оригінал
Відповідь представника «UPPS»
Добрий день Дякуємо, що знайшли час залишити про нас відгук Раді що вам усе сподобалося З повагою, команда Upps
Вахад Супермен рекомендує цей магазин
16 січня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 1TB Natural Titanium (MU7J3), Замовлення №2

Вже другий телефон купую в цьому магазині. Сервіс хороший. Пропонують але не нав'язують додаткові товари/послуги. Ще й здав старий телефон за вигідною ціною в трейд-ін.
Відповідь представника «UPPS»
Доброго дня) Дуже дякуємо, що Ви залишили такий позитивний відгук! Нам приємно, що Ви залишилися задоволеними) Будемо раді бачити Вас знову! З повагою, команда UPPS.