Tanya Makeeva рекомендує цей магазин
5 лютого 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 512GB Black Titanium (MU7C3), Замовлення №Непамяю

Магазин просто супер! Менеджери вищий клас! Допомогли підібрати аксесуари і поклеїти скло! Консультують на вищому рівні! Якість товару суперова!
Відповідь представника «UPPS»
Доброго дня, Тетяна! Дуже дякуємо, що Ви залишили такий позитивний відгук! Нам приємно, що Ви залишилися задоволеними) Будемо раді бачити Вас знову! З повагою, команда UPPS.
Инна Марунич рекомендує цей магазин
4 лютого 2024

Купив: Smart колонка Apple HomePod mini Space Gray (MY5G2), Замовлення №11162

Відповідь представника «UPPS»
Добрий день Інна Дякуємо, що знайшли час залишити про нас відгук Раді що вам усе сподобалося З повагою, команда Upps
Irinko рекомендує цей магазин
2 лютого 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 128GB Black (MTP03), Замовлення №11355

Чудовий магазин! обслуговування на найвищому рівні. Дуже приємні та ввічливі працівники ! Надали супер кваліфіковану консультацію, допомогли у всіх питаннях. Дуже задоволені співпраці ню. Однозначно рекомендую робити покупки саме тут!
Відповідь представника «UPPS»
Доброго дня) Дякуємо за Ваш теплий відгук! Наші менеджери завжди готові проконсультувати Вас на найвищому рівні! Дякуємо що вибираєте наш магазин та рекомендуєте нас :) З повагою, команда Upps
Даша Карташева рекомендує цей магазин
31 січня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro 128GB Natural Titanium (MTUX3), Замовлення №245677

Спасибо большое за хорошее обслуживание в instagram и в магазине на Владимирской Артему и Андрею Телефоном пользуюсь уже неделю всё супер Магазин рекомендую Буду обращаться ещё ))
Відповідь представника «UPPS»
Добрий день, Дарина! Дуже раді, що ви залишилися задоволені нашою співпрацею і написали про це відгук Ми цінуємо ваш час і пишаємося тим, що ви нас обрали З повагою, команда Upps
funeralclef рекомендує цей магазин
30 січня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 256GB Pink (MTP73), Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Natural Titanium (MU793), Замовлення №15462

Двічі купували в цьому магазині, покупкою задоволені. Продавці-консультанти компетентні та змістовно пояснюють, якщо виникають питання, не нав'язуть товари. Мають одні з найнижчий цін. Також в подарунок дали медвежуйки і зручний пакет, дрібниця, а приємно. Можу сміло рекомендувати магазин.
Відповідь представника «UPPS»
Доброго дня. Дякуємо за Ваш відгук! Ваші позитивні відгуки про наш магазин роблять нас з кожним роком все краще та краще! Ми раді що ви обираєте наш магазин. Також, ми піклуємось про те, щоб облуговування в нашому магазині завжди залишами теплі ємоції) З повагою від усієї команди Upps
Spiler рекомендує цей магазин
29 січня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Natural Titanium (MU793), Замовлення №Товарний чек 11130 від 28

Вже не вперше користуюся послугами магазину UPPS. Атмосфера у магазині дружелюбна,продавці ввічливі.консультують у будь яких питаннях.я задоволений! Раджу цей магазин
Відповідь представника «UPPS»
Доброго дня) Ми раді що за новими покупками Ви звертаєтесь саме до нас! Ми цінуємо кожного клієнта що завітав до нашого магазину. Сподіваємось що вже скоро побачимо ваше замовлення знову) Дякуємо за гарний фідбек
Ярослав Бондаренко рекомендує цей магазин
28 січня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Natural Titanium (MU793), Замовлення №Не пам?ятаю

Гарний магазин, зробив швидке замовлення, вже через декілька хвилин зателефонували і підтвердили замовлення. Наступного дня приїхав до магазину та оплатив покупку. Дякую за дбайливе ставлення до клієнтів.
Відповідь представника «UPPS»
Доброго дня, Ярослав! Дякуємо за високу оцінку. Наша команда докладає максимум зусиль, щоб зробити процес купівлі швидким, комфортним та незабутнім. Раді, що залишили Вас задоволеним :) З повагою від усієї команди Upps
Akina рекомендує цей магазин
28 січня 2024

Купив: Планшет Apple iPad Pro 12.9 2022 Wi-Fi 512GB Space Gray (MNXU3), Замовлення №15490

Дуже сподобалося обслуговування, з усім допомогли і навіть дали цукерки) Ціна прив'язана до долара, тому у гривнях може трохи відрізнятися (бути трохи менше чи більше залежно від курсу), але це тільки якщо будете забирати на декілька днів пізніше дати розміщення замовлення, просто майте на увазі, але в будь-якому випадку про це попереджають) У цей магазин хочеться повернутися у майбутньому, залишилися гарні враження)
Відповідь представника «UPPS»
Доброго дня! Дуже дякуємо, що Ви залишили такий позитивний відгук! Нам приємно, що Ви залишилися задоволеними) Будемо раді бачити Вас знову! З повагою, команда UPPS.
smusmumbr рекомендує цей магазин
28 січня 2024

Купив: Ігрова консоль Sony PlayStation 5 825GB Blu-Ray 1 шт. 21915 грн Геймпад Sony DualSense White, Замовлення №14845

Відповідь представника «UPPS»
Дуже вдячні за звернення! Чекаємо Вас за новими покупками) З повагою від усієї команди Upps
Pavlo Pavlov рекомендує цей магазин
27 січня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro 256GB Blue Titanium (MTV63), Замовлення №14959

26.12.2023 купив у зазначеному магазині телефон для дружини. Все пройшло супер і залишило тільки приємні спогади про взаємодію з менеджерами магазину. Ціна була чи не найнижча по «Хотлайну», привітний персонал, телефон в обумовлений строк був доступний для самовивозу. В березні звернусь до UPPS за телефоном для доньки) Даний магазин рекомендую (якщо що, я був у магазі на вул. Володимирській). Хлопці, вибачте, що затягнув з відгуком)
Відповідь представника «UPPS»
Доброго дня, Павло. Нам дуже приємно чути ці теплі слова від Вас! Наші менеджери щиро раді що Ви залишили позитивний відгук про наш магазин на Володимирській 38. Будемо з нетерпінням чекати на Ваше замовлення) З повагою від усієї команди Upps