Инна Репринцева рекомендує цей магазин
13 березня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 128GB Blue (MPVN3), Замовлення №000

Відповідь представника «UPPS»
Добрий день Інна! Дякуємо, що знайшли час залишити про нас відгук Раді що вам усе сподобалося З повагою, команда Upps
Оксана Тараненко рекомендує цей магазин
9 березня 2024

Купив: Айфон 14 плюс, Замовлення №37954

Чудовий магазин, чудовий персонал. Все сподобалося. Буду рекомендувати іншим
Відповідь представника «UPPS»
Добрий день, Оксано! Дуже раді, що вам усе сподобалося Дякуємо за гарний відгук Чекаємо на вас ще З повагою, команда Upps
Іван Лучний рекомендує цей магазин
9 березня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 128GB Blue (MPVN3), Замовлення №16069

Відповідь представника «UPPS»
Доброго дня, Іван! Ми безмежно раді що ви залишились задоволені нашою співпрацею) Ми прагнемо щоб кожен клієнт залишався лише з позитивними вдічуттями після покупки в UPPS. Наші менеджери на Золотих воротах дуже зраділи вашому приємному відгуку! :) Тож ми будемо раді бачити вас в нашому магазині на Володимирській 38 знову) З повагою від усієї команди Upps
Юрий Мирошниченко рекомендує цей магазин
5 березня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro 256GB White Titanium (MTV43), Замовлення №11557

Купую в цьому магазині вже другий iPhone, ціна гарна, сервіс та швидкість. Великій вибір аксесуарів. Головне що є трейд-ин! Рекомендую цей магазин!
Відповідь представника «UPPS»
Добрий день, Юрій! Дякуємо за високу оцінку. Наша команда докладає максимум зусиль, щоб зробити процес купівлі швидким, комфортним та незабутнім. Раді, що залишили Вас задоволеним :) З повагою від усієї команди Upps
Бегун-Огого Добегулия рекомендує цей магазин
5 березня 2024

Купив: Портативна ігрова приставка Valve Steam Deck OLED 1 TB, Замовлення №Не помню

Все супер быстро , и цена нормальная! Всем спасибо !
Відповідь представника «UPPS»
Доброго дня! Ми раді що виправдали ваше очікування) Будемо з нетерпінням чекати на Вас знову в нашому магазині! Дякуємо за гарний фідбек
SKINNY OF THE BEST рекомендує цей магазин
4 березня 2024

Купив: Планшет Xiaomi Pad 6 8/256GB Gravity Gray (VHU4318EU), Замовлення №16021

Покупкою задоволений, магазином теж, навіть майже не було надокучливих пропозицій)
Відповідь представника «UPPS»
Дякуємо за відгук. Раді, що виправдали Ваші очікування! Будемо раді бачити Вас знову) З повагою від усієї команди Upps
Андрей Чорняк рекомендує цей магазин
4 березня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 512GB Natural Titanium (MU7E3), Замовлення №iPhone

Відповідь представника «UPPS»
Доброго дня, Андрій! Дякуємо за відгук. Нам приємно, що Вам все сподобалось. Чекаємо Вас і надалі у нас в магазині З повагою, команда UPPS )
Володимир Чубенко не рекомендує цей магазин
28 лютого 2024

Хотів купити: Чохол для смартфона Pitaka MagEZ Case Twill for iPhone 12/iPhone 12 Pro Black/Blue (KI1208P)

немає в наявності, почали пропонувати інший
Відповідь представника «UPPS»
Добрий день! Дійсно, цієї моделі не було в наявності, так як її зняли з виробництва. Ми вже виправили свою помилку. Вибачаємося за незручності. З повагою, команда Upps
Все сподобалось! Знайшов для себе чудовий магазин на майбутнє
4 березня 2024 Відповісти
Megachuv рекомендує цей магазин
23 лютого 2024

Купив: правий навушник Apple AirPods 2 Right (MV7N2/R), Замовлення №15690

Покупал товар, который часто подделывают. Переживал. Но всё прошло хорошо. Еще у магазина прикольные упаковочные пакеты. Хотя наверное бумажные для меня были бы предпочтительней.
Відповідь представника «UPPS»
Добрий день, це команда Upps Ми намагаємося зробити так, щоб кожен клієнт був задоволений нашим обслуговуванням Тому нам так приємно знати, що вам усе сподобалося Дякуємо за гарний фідбек
V S рекомендує цей магазин
23 лютого 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Black Titanium (MU773), Замовлення №00802

Магазин можу рекомендувати. Телефон був гарно запакований, відправили швидко НП. Все ок.
Відповідь представника «UPPS»
Добрий день) Дякуємо за Вашу довіру до нашого магазину! Дуже раді, що ви залишилися задоволені нашою співпрацею і написали про це відгук Ми цінуємо ваш час і пишаємося тим, що ви нас обрали З повагою, команда Upps