Владислав Дзирун рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Миша Logitech G Pro X Superlight Wireless Black (910-005880), Замовлення №910-005882

Взяв мишу, дуже задоволений сервісом, все супер )
Поліна10 рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Смарт-годинник Apple Watch SE 2 GPS 44mm Midnight Aluminum Case with Midnight Sport Band (MNK03), Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Black Titanium (MU773), Замовлення №111

Дуже гарне обслуговування, привітний та ввічливий продавець, якісний товар
Діма рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S24+ 12/256GB Onyx Black (SM-S926BZKD), Замовлення №11712

Все добре, рекомендую магазин!
Олександр Колесник рекомендує цей магазин
7 травня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 128GB Black (MTP03), Замовлення №111111111

Все пройшло добре
Відповідь представника «UPPS»
Доброго дня, Олександр! Дякуємо за Ваш теплий відгук про наш магазин. Будемо чекати на вас знову :) З повагою, команда Upps
Hryhorii рекомендує цей магазин
6 травня 2024

Купив: Garmin Fenix 7S Sapphire Solar Dark Bronze Titanium, Замовлення №01000

Відповідь представника «UPPS»
Добрий день! Дякуємо, що знайшли час залишити про нас відгук Раді що вам усе сподобалося З повагою, команда Upps
Зі свого досвіду рекомендую продавця. Зауважив ввічливість, оперативність та професіоналізм.
6 травня 2024 Відповісти
onlyreal не рекомендує цей магазин
3 травня 2024

Хотів купити: Xiaomi Redmi Note 12 Pro 6/128GB White

Цей магаз взагалі не передзвонив. Що чекати, кого чекати?
Відповідь представника «UPPS»
Доброго дня. Нашим операторам знадобилося більше часу ніж зазвичай, аби перевірити товар по наявності. При цьому, ми надали відповідь протягом години за вашим запитом. Вибачаємо за довгу відповідь, сподіваємось на Ваше розуміння. З повагою, команда UPPS
Angel Lucky рекомендує цей магазин
1 травня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 128GB Black (MTP03), Замовлення №-15

Купував вже другий раз. Все пройшло як завжди чудово. Дякую.
Відповідь представника «UPPS»
Доброго дня! Дякуємо за відгук. Раді, що виправдали Ваші очікування! З повагою від усієї команди Upps
Never More рекомендує цей магазин
30 квітня 2024

Купив: Портативна ігрова приставка Valve Steam Deck OLED 1 TB, Замовлення №Не помню

Отличная цена, быстрая доставка, все пломбы на месте. Супер.
Відповідь представника «UPPS»
Доброго дня! Дякуємо за високу оцінку нашого магазину) Ми раді що Ви залишилися задоволені) Будемо раді бачити Вас знову!) З повагою, команда UPPS
Настя Марена рекомендує цей магазин
29 квітня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro 512GB Blue Titanium (MTVA3), Замовлення №280424

Гарний магазин з приємними співробітниками. Було легко зробити замовлення, швидко забрати, отримати всі супутні послуги. Рекомендую і бажаю розвитку??
Відповідь представника «UPPS»
Добрий день, Анастасія Раді, що вам все сподобалось, ми будемо надалі так само наполегливо працювати за для вашого комфорту Дякую, що обрали нас З повагою від усієї команди Upps
Savage Mind рекомендує цей магазин
29 квітня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB eSIM Natural Titanium (MU683), Замовлення №16600

Відповідь представника «UPPS»
Доброго дня! Дякуємо за відгук. Наша команда докладає максимум зусиль, щоб зробити процес купівлі швидким, комфортним та незабутнім. Нам дуже приємно, що Ви гідно оцінили наш сервіс, оскільки ми намагаємося приділити кожному клієнту максимум уваги та надати кваліфіковане обслуговування. Щиро дякуємо за зворотній зв'язок і увагу до нашого магазину! Будемо раді Вашим новим зверненням. З повагою від усієї команди Upps