Галина Барановська рекомендує цей магазин

Купив: Bluetooth-гарнитура QCY T13 , Замовлення №118386

Дякую за швидку відправку! Все сподобалось! Особливо за якість гарнітури, дуже гарно працюють динаміки і мікрофон. Покупкою - задоволена.
Відповідь представника «Click.ua»
Доброго дня, шановна Галина! Дуже дякуємо вам за гарний відгук. Ми раді, що якість товару та обслуговування вас задовільнила, будемо раді бачити вас знову. З повагою Click.
serhiio рекомендує цей магазин

Купив: Точка доступу Ubiquiti U6+ (U6-PLUS), Замовлення №1118455

Рекомендую цей магазин. Оплатив і відправили в той же день, мав прохання відправити в поштомат замість складу, зробили без проблем. Попав на акцію з безкоштовною доставкою :)
Відповідь представника «Click.ua»
Доброго дня, шановний клієнт! Дякуємо, що залишили такий гарний відгук! Будемо раді бачити вас знову. З повагою Click.
TVM рекомендує цей магазин

Купив: Смарт приставка X96 Max Plus, Замовлення №118720

Чудова TV-приставка! Швидка доставка! Лише приємні ємоції від співпраці зтВашим магазином!
Відповідь представника «Click.ua»
Доброго дня, шановний клієнт! Ми щиро радіємо, що у вас залишились приємні враження від співпраці з нами. Дуже дякуємо за ваш гарний відгук. З повагою Click.
Doctorkom рекомендує цей магазин
23 квітня 2024

Купив: Карта пам'яті PATRIOT 256 GB microSDXC UHS-I U3 V30 A1 EP + SD adapter PEF256GEP31MCX, Замовлення №117938

Все прошло дуже чудово- сьогодні заказав, сьогодні ж й отправили. Товар відповідає опису, прийшов на наступний день. Харктеристикі флешкі відповідають заявленим. Все дуже добре. Дякую.
Відповідь представника «Click.ua»
Доброго дня, шановний клієнт! Ми дуже раді, що вам все сподобалось і вдячні вам за гарний відгук. З повагою Click.
Буду звертатися ще.
26 квітня 2024 Відповісти
Куди відправити фото чека?
26 квітня 2024 Відповісти
Дарина Кузьменко рекомендує цей магазин
23 квітня 2024

Купив: Bluetooth гарнітура , Замовлення №#118392

Відповідь представника «Click.ua»
Доброго дня, шановна Дарина! Ми дуже вдячні вам за відгук. З повагою Click.
Valerii Bydzan рекомендує цей магазин
22 квітня 2024

Купив: Кабель Thunderbolt 3 Edimax 40Gbps USB-C to USB-C 1m Black (UC4-010TB V2), Замовлення №117977

Відповідь представника «Click.ua»
Доброго дня, шановний клієнт! Дуже вдячні за ваш відгук. З повагою Click.
Сергей рекомендує цей магазин
21 квітня 2024

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) 4smarts VoltHub Pro 10000mAh, Автомобільний зарядний пристрій XO CC48 Smart Metal Black, Замовлення №118024

Швидко зв'язалися, швидко відправили. Все гарно запаковано. Товари відповідають опису. Ціни приємно здивували. Магазин рекомендую.
Відповідь представника «Click.ua»
Доброго дня, шановний Сергій! Дякуємо за гарний відгук, ми раді, що ви задоволені якістю обслуговування. Ми завжди раді вас бачити. З повагою Click.
God nes рекомендує цей магазин
21 квітня 2024

Купив: Відеокарта Palit GeForce RTX 4060 Dual (NE64060019P1-1070D), Замовлення №93446

Купляв тут уперше. Карту відправили у ранці, у ввечорі вже в мене. Була повністю запакована. Усе працює гарно, рек мій!
Відповідь представника «Click.ua»
Доброго дня, шановний клієнт! Ми вдячні, що ви залишили гарний відгук, а також дуже раді, що якість обслуговування вам сподобалась. З повагою Click.
Dima Ziko рекомендує цей магазин
20 квітня 2024

Купив: SSD накопичувач Apacer AS340 Panther 120 GB (AP120GAS340G-1), Замовлення №18369

Замовляв 2 ssd диски. Обрав Apacer Panther, тому що це накращий бюджетний варiант як на мене. Вiдправили в день оплати. Посилку отримав надiйно запаковану. Товар прийшов неушкоджений. Працюють диски чудово. Одним словом рекомендую магазин
Відповідь представника «Click.ua»
Доброго дня, шановний Дмитро! Дякуємо за ваш відгук. Ми радіємо, що ви задоволені і будемо раді бачити вас знову. З повагою Click.
Игорь igorbullz рекомендує цей магазин
19 квітня 2024

Купив: Мультиварка - скороварка First FA-5130-2-GR, Замовлення №117766

Замовив в обід, на наступний день в обід вже отримав. Товаром заодволений, обслуговування та зворотній зв'язок дуже швидкий.
Відповідь представника «Click.ua»
Доброго дня, шановний Ігор! Дуже дякуємо, що надали зворотній зв'язок, це дуже важливо для нас. З повагою Click.