mobbius не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
9 лютого 2024

Хотів купити: Пиво Varvar Black Bean, темное, нефильтрованное, 11%, ж/б, 0,33 л (840485)

Відповідь представника «MAUDAU»
Добрий день :) Дякую за ваш відгук :) Вибачте, будь ласка, що на сайті не відображалась коректна інформація з приводу наявності товару :( Вже виправили нашу помилку, наразі наявність даного товару не висвічується на сайті :) Дякую вам за розуміння та можливість залагодити ситуацію :) Буду рада й надалі бачити вас Гостем нашого маркету :) Гарного дня та чудового настрою :) Діана | Фахівець служби контролю якості 0 800 75 83 68
Дмитрий Иванов рекомендує цей магазин
9 лютого 2024

Купив: Батарейки Varta Energy AAA BLI 10 шт, Вироби макаронні Barilla Фарфалле, 500 г, Пиво Guinness Draught, темне, 4,2%, з/б, 0,44 л, Шоколад молочний Ritter Sport з ямайським ромом, ізюмом та горіхами, Замовлення №2937767

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Було замовлення 4 лютого. 6 лютого нічого не написали тому вирішив самому поцікавитись - однієї позиції не було - згодився на відміну. 8 лютого відправили - я паралельно кожен день писав коли відправлять. 9 лютого отримав. Отримав все що замовлял все чудово. Є питання стосовно менеджменту посилок і доставці, а так в цілому все добре - отримав той товар що й хотів.
Відповідь представника «MAUDAU»
Добрий день, Дмитро :) Вибачте, будь ласка, за відсутність достатньої кількості інформації по замовленню, що довелось самостійно телефонувати, так не має бути :( Дякую вам за терпіння та розуміння, працюємо над покращенням аби досвід замовлення у майбутньому був ще кращим :) Бажаю вам гарного та мирного дня! Діана | Фахівець служби контролю якості 0 800 75 83 68
Oksana Siminko рекомендує цей магазин
8 лютого 2024

Купив: двоспальний комплект Ярослав Комплект постільної білизни Двоспальний 175x215 см S01а Бежевий Сатин (9500000443070), Замовлення №1000470936

Сподобалося: відповідність ціни, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

При замовленні товару прийшлось зробити заміну по кольору. Трішки задовго відправляли, але я зачекала і отримала товар за гарною ціною та знижкою. Магазин рекомендую, приємні ціни та акції.
Відповідь представника «MAUDAU»
Добрий день, Оксано :) Дякую вам за відгук та лояльне ставлення до заміни кольору товару :) Працюємо над покращенням процесів, аби радувати наших Гостей чудовими цінами та товарами :) Повертайтесь у маркет важливих штук знову :) Гарного дня та чудового вам настрою :) Роман | Керівник служби контролю якості ro.romanenko@maudau.com.ua 0 800 75 83 68
Fourstep Dance Studio не рекомендує цей магазин
4 лютого 2024

Купив: Вологі салфетки , підгузки, Замовлення №2913250

Прийшло половина позицій у чеку! Якщо по вашій вині, ви забули поставити в посилку решта товару , то вам би здалося швиденько це довідіслати, а не казати що чекати 5 днів і вам хтось передзвонить( Та мені через 5 днів вже цей товар не актуальний! Дзвонив до вас, хамсько відповіли і сказали що це мої проблеми що я оплатив всю посилку онлайн а прийшло тільки одна позиція в чеку! Не рекомендую магазин!
Відповідь представника «MAUDAU»
Добрий день :) Перепрошую за ситуацію з вашим замовленням :( Мені дуже шкода, що ви отримали у нас такий неприємний досвід, це однозначно не є нормою для маркету, адже кожен наш Гість має отримувати своє замовлення в повному обсязі :( Як і обіцяла, особистро проконтролюю якнайшвидшу довідправку вашого товару :) Дякую вам за порозуміння та сподіваюсь у нас буде змога показати вам кращий рівень сервісу в майбутньому :) Якщо в подальшому виникатимуть зауваження або проблеми - напишіть, будь ласка, у Вайбер - tinyurl.com/ke4dbxy9 або Телеграм - t.me/MAUDAUOKK_bot - зробимо все можливе аби допомогти та виправити ситуацію :) Бажаю вам гарного та спокійного вечора! Олександра | Фахівець служби контролю якості 0 800 75 83 68
Свєта не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
3 лютого 2024

Купив: Coca cola zero, Замовлення №2913605

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

30.012024 оформила замовлення,прийшло повідомлення,що в той самий день відправлять.... Сьогодні 3.02.24 нічого,дзвоню по 2 рази в день( а мені перечислять моє замовлення,суму,і обіцяють,що буде відправлено)
Відповідь представника «MAUDAU»
Добрий день, Світлана :) Вибачте, будь ласка, за затримку у відправці вашого замовлення:( Як вже повідомила замовлення відправлено та зможете отримати його найближчим часом:) Дякую вам за терпіння та можливість виправити неприємне враження - ми обв'язково будемо докладати максимум зусиль аби не підвести вас в майбутньому:) Сподіваюсь невеликий бонус до наступної покупки стане у нагоді і ми ще побачимо вас Гостею маркету важливих штук :) Бажаю вам гарного та мирного дня! Олександра | Фахівець служби контролю якості 0 800 75 83 68
Замовлення прийшло ідеально запаковано,терміні всі ок Якби не проблема з відправкою,то взагалі чудово
8 лютого 2024 Відповісти
Ирина Ирина не рекомендує цей магазин
29 січня 2024

Купив: Памперси для дорослих , Підгузки для дорослих Tena Підгузки для дорослих Pants Large трусики 10шт (7322541150994), Замовлення №2904427

Сподобалося: наявність

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Просто жахливе ставлення до клієнтів. Я пояснила ситуацію, що сама хвора, не можу вийти, є лежача людина, якій потрібні памперси, оплатила одразу, пообіцяли в день оплати відправити, уже пройшов 2 день, відправки так і не було. Я все розумію, але попередьте клієнта, якщо доставка затримується, а не розказуйте, що от от і все буде, клієнт на щось розраховує. Категорично не рекомендую.
Відповідь представника «MAUDAU»
Добрий день, Ірино :) Дякую за ваш відгук :) Вибачте будь ласка, що підвели вас з доставкою замовлення та ви не отримали вчасно належний зворотній зв'язок щодо відправлення :( Як вам і обіцяли, замовлення вчора було передано на доставку, проте відслідковуватися транспортування почало лише після сканування у сортувальному центрі перевізника :) Сподіваюсь, що мені вдасть загладити нашу провину перед вами та у майбутньому у нас буде можливість виправити ваші враження та показати найкращий сервіс, як це і відбувається зазвичай у маркеті:) Неодмінно повертайтеся за покупками у маркет важливих штук :) Гарного дня та мирного неба усім нам! Альона| Фахівець служби контролю якості 0 800 75 83 68
Доброго вечора. О котрій годині ви віддали товар на доставку «вчора», як ви пишете ? В 23.55 вечора :) дуже смішно, тільки в 15 годині слідуючого дня зʼявилася накладна на НП, сам товар приїхав ще через день! Тому ще раз - НЕ ОБІЦЯЙТЕ ТОГО, що НЕ В ЗМОЗІ виконати ! Крапка! І вчіться визнавати свої помилки! На все добре !
1 лютого 2024 Відповісти
Vlad Vovchik рекомендує цей магазин
25 січня 2024

Купив: Червоне вино Mare Magnum Вино Montepulciano d'Abruzzo Il Conte Organic красное сухое 0.75 л 13.5% (8032610317577), Замовлення №1000548470

Покупаю в этом магазине не первый раз ) могу рекомендовать )
Відповідь представника «MAUDAU»
Владислав, добрий день :) Радий, що ви залишилися повністю задоволені роботою нашого маркету та дякую, що рекомендуєте нас:) Повертайтеся до нас знову - я та мої колеги завжди готові перевершувати ваші очікування :) Гарного дня та мирного неба! Роман | Керівник служби контролю якості MAUDAU ro.romanenko@maudau.com.ua 0 800 75 83 68
Наталья рекомендує цей магазин
25 січня 2024

Купив: Дитяче харчування , Замовлення №2876113

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару

Купувала дитяче харчування на понад 1000 грн, натомість відправили не те, що замовлялося взагалі. Було доставлено якийсь органайзер для пігулок за 200 грн. Звернення щодо повернення опрацювали та вислали моє замовлення, а органайзер попросили повернути.
Відповідь представника «MAUDAU»
Наталю, добрий день :) Дякую вам за те, що поділилися досвідом :) Мені прикро, що виникла помилка при комплектуванні вашого замовлення. Безперечно, опрацюємо цей момент аби більше такого не повторювалося :) Як і обіцяла, замовлення з дитячим харчуванням перевідправили - розумію, наскільки ці товари важливі для вас та малюка :) Дякую вам за сприяння у вирішенні ситуації та розуміння. Завжди буду рада вам знову в нашому маркеті :) Гарного дня та мирного неба! Катерина | Фахівець служби контролю якості 0 800 75 83 68
Максим Богатырь не рекомендує цей магазин
9 січня 2024

Купив: Віскі Jack Daniel’s Теннесси Виски Old No.7 1 л 40% (5099873045367), Замовлення №2547475

Сподобалося: наявність

Всім доброго дня, 20 грудня замовив в магазині Maudau собі Віскі Jack Daniel‘s 1L, мені його привезли з запізненням в 1 неділю, тай ще і підробку, так як при відкритті в мене зразу відвалився дозатор кришки. Після цього ми сім?єю спробували цей Віскі по 30 грамм. В моєї мами дуже піднявся тиск и страшенно боліла голова. А вкус цього напоя як Самогон. Я звернувся до інтернет магазину, но мені відмовили в возвраті. Більше ніколи не буду купувати алкогольні напої в Інтернет магазинах. Дякую…
Відповідь представника «MAUDAU»
Максиме, добрий день :) Дякую за відгук :) Мені прикро, що це віскі не виправдало ваших очікувань :( Як і повідомляла, на смак міцних напоїв впливає тривале транспортування, тому краще дати віскі вистоятися протягом 2 тижнів після доставки, перед тим як його вживати, і його смак розкриється повністю :) Дійсно, повернути чи обміняти товар можливо лише за умови, якщо він не відкривався та не був у використанні :) Можу запевнити вас, що всі товари в нашому маркеті виключно оригінальні та завезені в країну офіційно, як підтвердження цьому відправила вам сертифікат якості :) Також на оригінальній алкогольній продукції має бути наявна марка акцизного податку. За посиланням на веб-порталі Державної податкової служби України можна перевірити наявність акцизної марки за серією та номером в її реєстрі https://cabinet.tax.gov.ua/registers/mark або просто відсканувавши QR-код на акцизі Буду рада вам знову в нашому маркеті :) Гарного та спокійного вам дня! Альона | Фахівець служби контролю якості 0 800 75 83 68
Вибачте, но я Гурман різних видів Віскі, у Вас підробка! Це не Віскі…
10 січня 2024 Відповісти
Kalash не рекомендує цей магазин
5 січня 2024

Купив: Ром Tanduay Especia Spiced Rum 40% 0.7 л, Замовлення №1000360514

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, фіскальний чек

Відповідь представника «MAUDAU»
Добрий день :) Дякую вам за відгук :) Пробачте, будь ласка, за неприємний досвід комунікації в нашому маркеті :( На жаль, дійсно іноді стикаємося з потребою перепакування замовлення. У таких випадках, очікуємо на повернення замовлення або його частини перевізником і перевідправляємо товар повторно - на жаль, це займає трохи часу, вибачте, що затримали та не проінформували вас :( Повернення та обмін товару також потребує часу, проте наша команда намагається спростити цей процес для Гостя :) Обов'язково пропрацюємо ці помилки, а також постійно оптимізуємо процес поставок товарів аби наші Гості могли розраховувати на вчасну доставку та комунікацію без зайвих турбот :) Сподіваюся, що ви дасте нам другий шанс, а я та мої колеги зробимо все аби виправдати ваші очікування при майбутніх замовленнях :) Гарного дня та мирного неба нам усім! Катерина | Фахівець служби контролю якості 0 800 75 83 68
Фінансові питання до сьогодні не вирішено, а замовлення було ще 17 грудня. Зі мною так ніхто і не звязався, хоча з моєї сторони були спроби. Роботу над помилками не провели.... В новому році... з старими проблемами.
18 січня 2024 Відповісти
Представник магазину «MAUDAU» відповів на коментар Kalash
Владиславе, добрий день :) Перепрошую, що змусили вас очікувати на розв'язання проблеми з оплатою вашого замовлення :( Як і обіцяла, надіслала потрібну інформацію вам та буду чекати на зворотній зв'язок :) Також, як і домовлялися, вже відправила подарунок в якості вибачення від нашого маркету - сподіваюся він вам смакуватиме :) Повертайтеся до нас знову, адже я та мої колеги щодня покращуємо сервіс та готові відгукнутися з будь-якого питання :) Гарного та спокійного дня нам усім! Катерина | Фахівець служби контролю якості 0 800 75 83 68
22 січня 2024 Відповісти