Катя Стриха рекомендує цей магазин
14 квітня 2024

Купив: Трусики-підгузники Pampers Pants Junior 5 152 шт, Замовлення №1000914656

Відповідь представника «MAUDAU»
Добрий день, Катерино :) Дякуємо вам за відгук :) Надзвичайно раді, що ви залишились абсолютно задоволені замовленням у маркеті :) Чекаємо на вас знову у MAUDAU :) Команда контролю якості MAUDAU service@maudau.com.ua 0 800 75 83 68
zlagodaa не рекомендує цей магазин
7 квітня 2024

Хотів купити: сухий корм Royal Canin British Shorthair Adult 2 кг (2557020)

Раніше був гарний магазин а тепер підняли безкоштовну доставку по четвергам для Украіни з 500 до 1000 грн. З такими умовами покупці залишаться тільки у Києві. Лише для Києва можливий самовівіз .
Відповідь представника «MAUDAU»
Вітаємо :) Нам дуже шкода, що ви залишились незадоволені сервісом, та аби допомогти потрібно трішки більше інформації, тому, будь ласка, напишіть нам у Вайбер - tinyurl.com/ke4dbxy9 або Телеграм - t.me/MAUDAUOKK_bot - і ми зробимо все можливе аби виправити ситуацію та отримані неприємні враження :) Команда контролю якості MAUDAU service@maudau.com.ua 0 800 75 83 68
Настасія не рекомендує цей магазин
5 квітня 2024

Купив: Суміш молочна Nutricia Nutrilon Безлактозный 400гр, Замовлення №20400384385512

Перший раз суміш замовляв чоловік. Другий і останній рах замовида я 6 банок безлактозної суміші для немовлят. В результаті гостра діарея,температура 38,5 ,блювота . Два дня в інфекційному відділенні ,системи зневоднення. Як вияснилось суміш з лактозою. Маудау ,без сумнівц продав мені 6 банок суміші з лактозою ....
Відповідь представника «MAUDAU»
Добрий день, Настасія :) Вибачте за незручності, які трапилися з замовленням у маркеті, так звісно не повинно бути :( Я прикладу усі зусилля, щоб допомогти у вирішенні вашого питання :) Буду очікувати від вас фото товару, який ви отримали у Вайбер - tinyurl.com/ke4dbxy9 або Телеграм https://t.me/MAUDAUOKK_bot Вікторія | Фахівець служби контролю якості 0 800 75 83 68
Ірина Тесленко не рекомендує цей магазин
27 березня 2024

Купив: миючі засоби різних брендів, Замовлення №3156094

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, фіскальний чек

Відповідь представника «MAUDAU»
Добрий день, Ірино :) Дякую за ваш відвертий відгук та перепрошую за незручності, які трапилися під час замовлення :( Я вдячна вам за приділений час у розмові та можливість узгодження ситуації. Як і повідомила, кошти автоматично розблокувались без сповіщення, а щодо засобу, що отримали напівпорожнім - надіслала для вас у якості компенсації бонус :) У майбутньому перевіряйте замовлення при отриманні, тому що на жаль, не можемо проконтролювати весь шлях доставки і на такі випадки ви можете отримати компенсацію від перевізника або відмовитись від отримання :) Сподіваюся, що всі подальші онлайн покупки будуть лише з позитивним досвідом :) Буду дуже рада побачити вас нашою Гостею знову :) Гарного та спокійного вам дня! Олександра | Фахівець служби контролю якості 0 800 75 83 68
mhl3 не рекомендує цей магазин
25 березня 2024

Купив: 1000809032, Замовлення №1000809032

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, фіскальний чек

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати

Відповідь представника «MAUDAU»
Добрий день :) Дякую вам за відгук та за те, що повідомили про ситуацію :) Можу запевнити вас, що наш маркет ні в якому разі не продає протерміновані товари навмисно. На жаль, виникла помилка і не перевірили товар при відправці. Ми вже працюємо над тим, аби в подальшому таких ситуацій не виникало :) Як і домовлялися, триматиму вас у курсі, щодо повернення коштів за товар :) Сподіваюся, що ви дасте нам другий шанс у майбутньому. Я та мої колеги завжди раді вам у нашому маркеті :) Гарного та спокійного дня! Катерина | Фахівець служби контролю якості 0 800 75 83 68
Елизавета Ополинская не рекомендує цей магазин
8 березня 2024

Купив: органайзер для кухні JosephJoseph Подвесная полка для специй Joseph Joseph 85147, Замовлення №1000738174

Відповідь представника «MAUDAU»
Добрий вечір, Єлизавето:) Дякую за ваш відвертий відгук :) Вибачте за незручності, які трапилися під час замовлення у маркеті, так звісно не повинно бути :( Щодо питання з органайзером і відсутністю ємностей для спецій у комплекті, ми вибачаємось за непорозуміння та зі свого боку додамо примітку на сайті, що вони в комплекті не йдуть :) На рахунок логістики, ми розуміємо, що це один із важливих складових, сервісу та працюємо над забезпеченням швидкої доставки :) Маю надію ви дасте нам шанс виправити ваші враження у майбутньому, а ми зробимо все можливе, щоб ви залишились задоволені :) Якщо у вас є додаткові питання або все ж готові погодитися на пропозицію повернення товару з непошкодженим пакуванням виробника, напишіть, будь ласка, у Вайбер - tinyurl.com/ke4dbxy9 або Телеграм https://t.me/MAUDAUOKK_bot Гарного та спокійного вечора :) Альона| Фахівець служби контролю якості 0 800 75 83 68
Ludarub не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
8 березня 2024

Хотів купити: Замовлення 1000756651 , Пиво Carlsberg Premium Pilsner, світле, 5%, з/б, 0,5 л (260560), Пиво Schofferhofer Passion Fruit світле нефільтроване з соком, 2.5%, з/б, Туалетний папір Zewa Deluxe Лаванда, тришаровий, 16 рулонів (3847), Ром Mad Kaper Напій на основі рому Rum Black Spiced, 0,7 л (5414145034854)

Відповідь представника «MAUDAU»
Добрий день :) Вибачте будь ласка за незручності від замовлення. Мені дуже шкода, що отримали неприємний досвід від співпраці з нами :( Хочу вам подякувати вам за приділений час у розмові та можливість узгодження ситуації :) Буду дуже рада побачити вас нашою Гостею знову і сподіваюсь, приємний подарунок зможе залагодити неприємне враження :) Бажаю вам гарного дня та мирного неба! Вікторія | Фахівець служби контролю якості 0 800 75 83 68
Андрій не рекомендує цей магазин
1 березня 2024

Купив: Збірне замовлення, Замовлення №1000685356

Сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, фіскальний чек

Оформив замовлення, через 5 днів повідомили, що одієї позиції немає. Узгодили зачекати ще три дні. Через три дні кажуть немає і не буде, відправимо без неї. Через кілька днів так і не відправили, вже немає ще декількох позицій. На даний момент нічого не відправили і кошти не повернули. Спілкування зі "службою турботи" виглядає як знущання з клієнта.
Відповідь представника «MAUDAU»
Добрий день, Андрій :) Перепрошую, що довелось зіштовхнутись із скасуванням поставки замовленого товару :( На жаль, дійсно, маємо такі випадки коли постачальник може призупити поставку чи скасувати. Ми зі свого боку активно працюємо аби максмально оптимізувати цей процес, щоб наші Гості не отримували подібні незручності :) Дякую вам за спілкування та можливість виправити неприємне враження :) Якщо в подальшому виникатимуть зауваження або проблеми - напишіть, будь ласка, у Вайбер - tinyurl.com/ke4dbxy9 або Телеграм - t.me/MAUDAUOKK_bot - зробимо все можливе аби допомогти та виправити ситуацію :) Бажаю вам чудового та мирного дня! Олександра | Фахівець служби контролю якості 0 800 75 83 68
Sergio tt не рекомендує цей магазин
29 лютого 2024

Купив: Кешью Rois у молочному, чорному та білому шоколаді 100 г, Замовлення №Кешью Rois у молочному, ч

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Замовлення підтвердили але товара не виявилось в наявності кошти не повертають
Відповідь представника «MAUDAU»
Вітаю, Сергій :) Перепрошую за незручності з замовленням, та щоб вам допомогти, нам потрібно трішки більше інформації :) Будь ласка, надішліть повідомлення службi турботи MAUDAU у Viber - tinyurl.com/ke4dbxy9 чи Telegram - t.me/MAUDAUOKK_bot або Еmail на адресу service@maudau.com.ua з номером замовлення, і я зроблю все, щоб вирішити це питання для вас :) Бажаю мирного та чудового дня! Роман | Керівник служби контролю якості MAUDAU ro.romanenko@maudau.com.ua 0 800 75 83 68
Bulkarr рекомендує цей магазин
28 лютого 2024

Купив: Горошок зелений Премія консервований, Крупа гречана , Кукурудза Премія, Оливки Olymp, Рис довгозернистий, туалетний папір Grite Туалетний папір Perlum 3 шари 8 рулонів (4770023351569), Замовлення №№ 10 0055 9437

Гарні акційні ціни, безкоштовна доставка
Представник магазину «MAUDAU»
Добрий день, Максиме :) Дякую вам за відгук :) Дуже радий, що ви задоволені нашими акціями та умовами доставки :) Чекаємо на вас знову у MAUDAU :) Роман | Керівник служби контролю якості MAUDAU ro.romanenko@maudau.com.ua 0 800 75 83 68
29 лютого 2024 Відповісти