Катерина Костючкова не рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Чай , чорний чай Ahmad Tea Чай Англійський до сніданку 100 г (54881007993), Замовлення №№6001738

Сподобалося: наявність

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Я в шоці!!! Обіцяли відправити 5 пачок чаю 2.05.24 ні грошей ні товару не має!!!!! Фу, надиватися під час війни це гріх! Як почитала відгуки - зрозуміла, що це аферисти!!!
Tanja Ponka не рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Хотів купити: Панетоне, коломба та ін., Замовлення 1000996578

Vitaliy33 не рекомендує цей магазин
4 травня 2024

Хотів купити: Дитяче харчування

Магазином МЕГА НЕ ЗАДОВОЛЕНИЙ !!! Замовляв дитині ІП тиждень назад, обіцяли вислать на слідуючий день. Звоню кожного разу брешуть, кажуть завтра. Жалію що зв'язався. Ні в якому разі НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!!
Відповідь представника «MAUDAU»
Вітаємо, Віталій :) Нам дуже шкода, що ви залишились незадоволені сервісом, та аби допомогти потрібно трішки більше інформації, тому, будь ласка, напишіть нам у Вайбер - tinyurl.com/ke4dbxy9 або Телеграм - t.me/MAUDAUOKK_bot - і ми зробимо все можливе аби виправити ситуацію та отримані неприємні враження :) Команда контролю якості MAUDAU service@maudau.com.ua 0 800 75 83 68
Микола Заєць не рекомендує цей магазин

Хотів купити: Добрий день Замовлення №1001014562

Не рекомендую магазин MAUDAU! Таке відношення до клієнта не допустиме!!! Замовив на подарунок, тиждень немає товару((( Брешуть щодня що збирають заявку на складі((( Це жах!
Відповідь представника «MAUDAU»
Добрий день, Миколо :) Дякую за ваш відвертий відгук та перепрошую за незручності, які трапилися під час замовлення :( Я вдячна вам за приділений час у розмові та можливість узгодження ситуації :) Сподіваюся, що всі подальші онлайн покупки будуть лише з позитивним досвідом :) Буду дуже рада побачити вас нашим Гостем знову :) Карина| Фахівець служби контролю якості service@maudau.com.ua 0 800 75 83 68
keglya рекомендує цей магазин

Купив: Алкоголь, продукты, Замовлення №1000419512

Хорошо упаковали, всё доехало целым Отправили в срок (что хорошо, так как одна из позиций была на подарок)
Відповідь представника «MAUDAU»
Добрий день :) Дякуємо за ваш відгук :) Надзвичайно раді, що ви залишились абсолютно задоволені замовленням у маркеті :) Завжди намагаємося забезпечувати найвищий рівень обслуговування :) Дякую, що обрали наш магазин, і чекаємо на ваші наступні покупки :) Команда контролю якості MAUDAU service@maudau.com.ua 0 800 75 83 68
Рома Крук не рекомендує цей магазин

Купив: Підгузки, Замовлення №Невідомо

Нікому не рекомендую, відправка 1-2 дні було заявлено, після очікувань на телефоні навіть не передзвонили. Після черг дзвінків - сказали відправлення після 06.05, а замовив 30.04. Одне розчарування
Відповідь представника «MAUDAU»
Вітаємо, Романе :) Нам дуже шкода, що ви залишились незадоволені сервісом, та аби допомогти потрібно трішки більше інформації, тому, будь ласка, напишіть нам у Вайбер - tinyurl.com/ke4dbxy9 або Телеграм - t.me/MAUDAUOKK_bot - і ми зробимо все можливе аби виправити ситуацію та отримані неприємні враження :) Команда контролю якості MAUDAU service@maudau.com.ua 0 800 75 83 68
Alex Bender не рекомендує цей магазин
3 травня 2024

Купив: Віскі Glenfiddich Single Malt Scotch, 12 yo, в подарунковій упаковці, 40%, 0,5 л (91149), Замовлення №1001013173

Сподобалося: наявність

Відповідь представника «MAUDAU»
Добрий день, Олександре :) Дякую за ваш відвертий відгук та перепрошую за незручності, які трапилися під час замовлення :( Я вдячна вам за приділений час у розмові та можливість узгодження ситуації :) Сподіваюся, що всі подальші онлайн покупки будуть лише з позитивним досвідом :) Буду дуже рада побачити вас нашим Гостем знову :) Карина| Фахівець служби контролю якості service@maudau.com.ua 0 800 75 83 68
Ostrov не рекомендує цей магазин
3 травня 2024

Купив: Текіла DESTILERIA SANTA LUCIA El Destilador Silver текіла 0,75 л (7501233711402), Замовлення №6019708

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, фіскальний чек

Заказал, оплатил, рассчитывал на получение к определенному дню. Через день позвонили, сказали, что доставить не смогут. При этом с с продажи товар так и не убрали.
Відповідь представника «MAUDAU»
Добрий день, Сергію :) Мені дуже прикро, що виникла така неприємна ситуація із вашим замовленням :( На жаль, не вдалось з вами зв'язатись в телефонному режимі щодо вирішення цього питання, Сергію, дуже хочу допомогти вирішити цю проблему, тому буду вдячна якщо напишете у Вайбер - tinyurl.com/ke4dbxy9 або Телеграм https://t.me/MAUDAUOKK_bot Бажаю вам гарного дня та мирного неба нам усім! Гарного вам дня та мирного неба над головою! Карина | Фахівець служби контролю якості service@maudau.com.ua 0 800 75 83 68
Лена Ленина не рекомендує цей магазин
2 травня 2024

Хотів купити: Слабоалкогольні напої

Зробила замовлення ще у неділю. Написано було що відправка завтра. Вівторок, середа та четвер - казали що відправка сьогодні. Але її так і не було. Брешуть кожен раз коли дзвониш.
Відповідь представника «MAUDAU»
Вітаємо, Олено :) Нам дуже шкода, що ви залишились незадоволені сервісом, та аби допомогти потрібно трішки більше інформації, тому, будь ласка, напишіть нам у Вайбер - tinyurl.com/ke4dbxy9 або Телеграм - t.me/MAUDAUOKK_bot - і ми зробимо все можливе аби виправити ситуацію та отримані неприємні враження :) Команда контролю якості MAUDAU service@maudau.com.ua 0 800 75 83 68
Андрій не рекомендує цей магазин
2 травня 2024

Хотів купити: Замовлення №60076886

Всім привіт ! Робив замовлення в цьому магазині сервіс просто ЖАХЛИВИЙ! Спочатку вони обіцяють доставити замовлення з 14:00 до 18:00 01.05.2024 о 19:00 телефонуєш та менеджер Владислав повідомляють про зломане авто та обіцяють доставити 02.05.2024 в першій половині дня ,але 02.05.2024 телефонуємо повторно для уточнення та нам менеджер Віка повідомляє про те ,що наше замовлення навіть не передали на доставку. Жахливе обслуговування та відношення до клієнтів!!!
Відповідь представника «MAUDAU»
Вітаємо, Андрій :) Нам дуже шкода, що ви залишились незадоволені сервісом, та аби допомогти потрібно трішки більше інформації, тому, будь ласка, напишіть нам у Вайбер - tinyurl.com/ke4dbxy9 або Телеграм - t.me/MAUDAUOKK_bot - і ми зробимо все можливе аби виправити ситуацію та отримані неприємні враження :) Замовлення за номером 60076886 - за вами не фіксується :) Команда контролю якості MAUDAU service@maudau.com.ua 0 800 75 83 68
Замовлення №6007686
2 травня 2024 Відповісти
Представник магазину «MAUDAU» відповів на коментар Андрій
Вдячні вам за відвертий відгук та звернення уваги на проблему з підтвердженням доставки :) Перепрошуємо за незручності, які отримали через це. Ми зробимо все можливе, щоб уникнути подібних ситуацій у майбутньому :) Сподіваюся, що у нас буде змога показати вам кращий рівень сервісу і подальші онлайн покупки будуть лише з позитивним досвідом :) Будемо дуже раді побачити вас нашим Гостем знову :) Команда контролю якості MAUDAU service@maudau.com.ua 0 800 75 83 68
2 травня 2024 Відповісти