Федоров Дмитро не рекомендує цей магазин
22 лютого 2024

Купив: алкоголь, Замовлення №1000684027

Сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати, фіскальний чек

кожного разу проблеми з доставкою і наявністю товарів. Телефонують, повідомляють що чогось немає і треба чекати 1, 3, 7 днів (або замінити іншим товаром). Навіть якщо все в наявності і замовлення оформлене і підтверджене до 14:00 - всеодно не відправляють вчасно. Купував досить часто але з кожним разом все гірше досвід.
Відповідь представника «MAUDAU»
Добрий день, Дмитро :) Дякую вам за відгук. Мені дуже шкода, що ви зіштовхнулись із затримкою відправлення замовлень :( Так немає бути, кожен Гість має отримувати всі свої замовлення вчасно і без жодних затримок :) Вашу відправку вже передали на доставку, тому найближчим часом вона почне відстежуватись у додатку Нової пошти :) Також, як і домовлялись, вже надіслала вам бонус у смс повідомленні, у якості вибачення за завдані незручності :) Буду рада вас і надалі бачити нашим Гостем :) Гарного дня та мирного неба над головою! Дар'я | Фахівець служби контролю якості 0 800 75 83 68
Евгений Гуринович не рекомендує цей магазин
22 лютого 2024

Купив: Червоне вино Mare Magnum Вино Brunello di Montalcino Poggio Nero красное сухое 0.75 л 15% (8009307012992), Замовлення №3015805

Другий раз купляю тут дорогий алкоголь і смак зовсім не схожий на оригінал. На підробку наче не схоже, можливо впливають умови зберігання. Але те, що я придбав це не Mare Magnum Brunello di Montalcino Poggio Nero.
Відповідь представника «MAUDAU»
Евгене, добрий день :) Дякую за ваш відгук :) Дуже шкода, що отримали неприємні враження від даного вина :( Можу запевнити вас, що всі товари в нашому маркеті виключно оригінальні і ми дотримуємось правил їх зберігання :) Як і повідомила, на смак міцних напоїв впливає тривале транспортування, тому краще дати вину вистоятися, перед тим як вживати, і його смак розкриється повністю :) Я вдячна вам за спілкування та можливість узгодження ситуації :) Буду дуже рада побачити вас нашим Гостем знову і сподіваюсь невеликий бонус до наступної покупки буде приємним доповненням :) Гарного та спокійного вам дня! Олександра | Фахівець служби контролю якості 0 800 75 83 68
xamer не рекомендує цей магазин
20 лютого 2024

Хотів купити: Клуб 4 лапы Premium Adult All Breeds Lamb and Rice 14 кг (909573), сухий корм Клуб 4 лапи Premium Adult All Breeds Lamb and Rice 14 кг (909573)

Відповідь представника «MAUDAU»
Вітаю :) Шкода, що вам не сподобалась актуальна ціна на товар :( На жаль, ціни на товари досить динамічні, та можуть змінюватися щодня, оскільки на вартість товару впливає багато факторів: співвідношення між попитом і кількістю, логістика, демпінг, визначення цін самим виробником :) Водночас наш маркет пропонує товари за доступними та вигідними ринковими цінами, а також постійні знижки та акції :) Якщо виникнуть додаткові зауваження або проблеми, будь ласка, надішліть повідомлення службi турботи MAUDAU у Viber - tinyurl.com/ke4dbxy9 чи Telegram - t.me/MAUDAUOKK_bot або Еmail на адресу service@maudau.com.ua з номером замовлення, і я зроблю все, щоб вирішити це питання для вас :) Роман | Керівник служби контролю якості MAUDAU ro.romanenko@maudau.com.ua 0 800 75 83 68
Олена рекомендує цей магазин
20 лютого 2024

Купив: пакети для запікання, пергамент для випічки ProService Пергамент для выпечки PRO service 50м (14401300) 4823071607697, Замовлення №1000606191

Замовляю на цьому сайті більше року. Вдячна вічливим операторам, супер пакуванням товару. Порадила своїм друзям та з задоволенням буду користуватися послугами цього сайта. Дякую Вам за вашу роботу та підхід до кожного замовлення.
Відповідь представника «MAUDAU»
Добрий день, Олено :) Дякую за вибір нашого маркету та довіру :) Ми завжди прагнемо надавати якісний сервіс, тому я дуже радий, що ви задоволені нашим обслуговуванням та пакуванням відправок :) Завжди раді вам знову в MAUDAU і дякую, що рекомендуєте нас :) Бережіть себе! Мирного та чудового дня :) Роман | Керівник служби контролю якості MAUDAU ro.romanenko@maudau.com.ua 0 800 75 83 68
Vadym Ilchenko рекомендує цей магазин
16 лютого 2024

Магазин рекомендую, проте не очікуйте відправки у заявлений термін. Не розумію навіщо надсилати повідомлення що відправка буде сьогодні, якщо на наступний день ввечері тільки створюється ТТН
Відповідь представника «MAUDAU»
Вітаю, Вадим :) Дякую вам за відгук :) Перепрошую за будь-які незручності, які виникли у зв'язку з затримкою відправки вашого замовлення :( Працюємо над вдосконаленням наших процесів для запобігання подібним ситуаціям у майбутньому :) Дякую за ваше розуміння та терпіння :) Бажаю чудового дня! Роман | Керівник служби контролю якості MAUDAU ro.romanenko@maudau.com.ua 0 800 75 83 68
KoR рекомендує цей магазин
15 лютого 2024

Купив: Baileys, Asti Martini, Whistling Track, Baileys, Ati Martini, Whistling Track, Замовлення №1000646034

Заказывал алкоголь - все ок, пришел хорошо упакованный, с чеком, акцизной маркой, сроки нормальные - нет даже половины срока. Отправили на день позже, чем было заявлено на сайте при оформлении, но для меня это не критично.
Відповідь представника «MAUDAU»
Добрий день :) Дякую за ваш відгук :) Перепрошую за невелике затримання у відправці та радий, що ви залишились задоволені отриманим товаром і його пакуванням :) Чекаємо на ваші замовлення в майбутньому :) Бажаю гарного дня та приємних покупок :) Роман | Керівник служби контролю якості MAUDAU ro.romanenko@maudau.com.ua 0 800 75 83 68
Mary Alis не рекомендує цей магазин
13 лютого 2024

Купив: Оливкова олія, спеції, товари для дому тощо, Замовлення №2967791

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Відповідь представника «MAUDAU»
Марія, добрий день :) Перепрошую за неприємні емоції від покупки:( Вже перевірили інформацію по вашій відправці - замовлення, дійсно, було відправлено на третій день. Вибачте, будь ласка, за отримані незручності від затримки :( На жаль, не змогли зв'язатись з вами для вирішення. Очікуйте, будь ласка, на повторний дзвінок фахівця або напишіть нам у Вайбер - tinyurl.com/ke4dbxy9 чи Телеграм - t.me/MAUDAUOKK_bot - зробимо все можливе аби виправити неприємні враження :) Сподіваюсь на порозуміння та бажаю мирного дня! Роман | Керівник служби контролю якості MAUDAU ro.romanenko@maudau.com.ua 0 800 75 83 68
4521 не рекомендує цей магазин
12 лютого 2024

Купив: Продукти., Замовлення №2965619

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару

Відповідь представника «MAUDAU»
Добрий день :) Перепрошую за незручності, що ви отримали від покупки у нашому маркеті :( Вдячний, що надали зворотній зв'язок. Запевняю вас, що ми відповідально ставимось до якості наших товарів і обслуговування, тому вже вжили відповідних заходів для вирішення ситуації :) Сподіваюсь бачити вас нашим Гостем і надалі, а відправлений подарунковий промокод буде приємним бонусом до наступної покупки :) Бажаю вам чудового дня та мирного неба нам усім! Роман | Керівник служби контролю якості MAUDAU ro.romanenko@maudau.com.ua 0 800 75 83 68
У них все «людський фактор». Забули, помилилися і обіцяють виправитися. Тільки нічого не змінюється.
13 лютого 2024 Відповісти
Olstep не рекомендує цей магазин
11 лютого 2024

Купив: Фарба для волосся, Замовлення №2971378

Сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, фіскальний чек

Відповідь представника «MAUDAU»
Добрий день, Ольго:) Перепрошую за затримку у відправці ваших замовлень, а також, за отриманий неприємний досвід від співпраці:( Обов'язково будемо працювати над покращенням швидкості та якості обробки замовлення:) Дякую вам за порозуміння, сподіваюсь у нас ще буде змога показати вам кращий рівень сервісу :) Якщо в подальшому виникатимуть зауваження або проблеми - напишіть, будь ласка, у Вайбер - tinyurl.com/ke4dbxy9 або Телеграм - t.me/MAUDAUOKK_bot - зробимо все можливе аби допомогти та виправити ситуацію :) Бажаю вам мирного неба та гарного дня! Роман | Керівник служби контролю якості ro.romanenko@maudau.com.ua 0 800 75 83 68
Я вам вже давала можливість «показати кращий рівень». Та на мою думку він став ще гірший…
13 лютого 2024 Відповісти
Joyi не рекомендує цей магазин
10 лютого 2024

Хотів купити: Вологі серветки Huggies Салфетки влажные Pure Quad 56х4 шт

Замовлення офомлене 8.02, підтверджене оператором на відправку 9.02. Сьогодні вже 10 і менеджер пообіцяв сьогодні, навіть на склад передавав інформацію. Але під кінець робочого дня, зателефонувавши до них вже орієнтують на 11 число, бо склад не встигає. Маудау треба писати реальний термін відправки. Продукти товари щоденного вжитку ніхто тиждень не чекатиме
Відповідь представника «MAUDAU»
Добрий день :) Перепрошую за незручності з замовленням, та щоб вам допомогти, нам потрібно трішки більше інформації :) Будь-ласка, надішліть повідомлення службi турботи MAUDAU у Viber - tinyurl.com/ke4dbxy9 чи Telegram - t.me/MAUDAUOKK_bot або Еmail на адресу service@maudau.com.ua з номером замовлення, і я зроблю все, щоб вирішити це питання для вас :) Бажаю мирного та чудового дня! Роман | Керівник служби контролю якості MAUDAU ro.romanenko@maudau.com.ua 0 800 75 83 68