angelina20 рекомендує цей магазин
4 квітня 2024

Купив: Ноутбук Lenovo LOQ 15IRH8 (82XV009UPB), Замовлення №1808

Шукала ноутбук Lenovo LOQ 15IRH8 саме 82XV009UPB, знайшла в Ready2Play. Раніше вже купувала тут, тому у якості ноутбуку і порядності продавця заздалегідь була впевнена. Оплату проводила одразу на карту магазину.
Ангеліна, дякуємо за Ваш відгук! Ми раді, що Ви залишаєтеся з нами =) Ваш R2P
maria_19 рекомендує цей магазин
3 квітня 2024

Купив: Робот-пилосос з вологим прибиранням RoboRock S8 Black, Замовлення №1816

Чудова співпраця, а головне продуктивна. На перевірку пилосмоку мала достатньо часу, тому впевнена що магазин продає якісний товар. Тепер частіше до вас заходитиму.
Дякуємо за фідбек! Будемо раді бачити Вас знову =) Ваш R2P
KaterinaOl рекомендує цей магазин
2 квітня 2024

Купив: Робот-пилосос з вологим прибиранням RoboRock Vacuum Cleaner Q7 Max White, Замовлення №1800

класний пилосос, мама задоволена - дякую консультантові за влучну покупку
Дякуємо за Ваш відгук! Будемо раді подальшій співпраці =) Ваш R2P
саша гриц рекомендує цей магазин

Купив: Процесор AMD Ryzen 7 5700X (100-100000926WOF), Замовлення №1783

Магазин рекомендую і можу виділити три основні якості хорошої покупки для мене, які я побачив в цьому магазині: - швидкість реакції на заявку, - швидкість доставки товару, - хороше знання товару. Процесор відповідає всім характеристикам, вказаним на сайті, модель відправили вірну.
Дякуємо, що поділилися своїм досвідом! Приємного користування =) Ваш R2P
Sofia.dm рекомендує цей магазин
1 квітня 2024

Купив: Навушники з мікрофоном Logitech G PRO X Wireless LIGHTSPEED Black (981-000907), Замовлення №1773

Доставка прямо в офис - это ТОП!
Дякуємо за відгук! Приємного користування =) Ваш R2P
Olha_K рекомендує цей магазин
1 квітня 2024

Купив: Відеокарта GIGABYTE GeForce RTX 4090 WINDFORCE V2 24G (GV-N4090WF3V2-24GD), Замовлення №1763

Найкращий подарунок готовий! Дякую продавцеві за допомогу і швидку відправку. Також дякую, що не обманюєте людей і даєте на сайті правдиву інформацію, бо до вас зателефонувала у декілька магазинів і ніде не було саме цієї моделі у наявності, хоч сайти говорили про протилежне. Найкращогов вам!
Відповідь представника «Ready2Play»
Дякуємо, що поділилися своїми враженнями! Будемо раді бачити Ваші нові замовлення =) Ваш R2P
Natalia Chaban рекомендує цей магазин
25 березня 2024

Купив: AMD Ryzen 7 7800X3D (100-100000910WOF), Замовлення №1700

Магазин дуже приємно здивував гарним асортиментом і якісним обслуговуванням. Ціни досить низькі та саме тут я знайшла необхідний мені модель. Однозначно рекомендую.
Дякуємо за Ваш відгук! Приємного користування =) Ваш R2P
Таня_ рекомендує цей магазин
25 березня 2024

Купив: Ноутбук GIGABYTE AORUS 17 9SF (9SF-E3EE253SD), Замовлення №1685

Ноутбук оригинальный, 9SF-E3EE253SD был в наличии. Оформление покупки очень быстрое. Особенно понравился выбор. Также нашего внимания заслужил продавец - он любезно ответил на все наши вопросы. Мы однозначно вернемся сюда еще не один раз и будем рекомендовать магазин своим друзьям.
Відповідь представника «Ready2Play»
Дякуємо, що поділилися своїм досвідом! Будемо раді бачити Ваші нові замовлення =) Ваш R2P
Влад Сулима не рекомендує цей магазин
22 березня 2024

Купив: Відеокарта MSI GeForce RTX 4090 SUPRIM LIQUID 24G, Замовлення №1717

Сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Відповідь представника «Ready2Play»
Шановний Владислав! Приносимо вибачення від імені магазину за затримки. На нашому сайті представлені як товари, які в наявності на наших складах, так і товари, які знаходяться на складах наших постачальників та потребують додаткового переміщення. Обидві позиції, про які йде мова, були доступні виключно на складах постачальників, саме тому і було повідомлено терміни, які нам надавав безпосередньо дистриб'ютор. На жаль, у зв'язку з блокуваннями кордонів, терміни стають непередбачуваними - тобто 5-7 днів, на які нас орієнтує постачальник, можуть зміститися уже на фінальній стадії, коли вчергове починається перекриття автошляхів. Зі свого боку ми робимо усе можливе для пришвидшення процесів, проте, на жаль, ми не маємо впливу на всі аспекти процедури. Щодо термінів повернення коштів - кожному клієнту озвучується максимально можливий регламент опрацювання повернень бухгалтерією та банками. Тобто, воно може відбутися як за 1 день, так і за 29.
Побачив у Гала Яковлева проблема вже вирішена. А коли вже мені повернуть мої гроші? В мене взагалі оплата була в usdt перевести кошти то 5 хвилин часу...
9 квітня 2024 Відповісти
ДЕ МОЇ ГРОШІ!!?? Ви казали 29 днів - пройшло вже 38 !!!111 До вас що завітати в магазин особисто треба? Що б ви гроші повернули?
29 квітня 2024 Відповісти
Apollo Ra рекомендує цей магазин
22 березня 2024

Купив: Процесор AMD Ryzen 7 7800X3D (100-100000910WOF), Замовлення №1689

Відповідь представника «Ready2Play»
Шановний клієнт, дякуємо за Ваш відгук! Хочемо уточнити стосовно дропшипінгу - магазин не працює за даною схемою та має власні регіональні склади, проте окремі позиції доступні також і під замовлення, оскільки сайт налічує декілька тисяч товарних позицій, для зберігання яких знадобилися б великі супутні витрати. Після підтвердження замовлення магазин одразу бронює та оплачує товар у постачальника та узгоджує терміни поставок, які надає дистриб'ютор. Наразі ми шукаємо нові способи перевезення для того, щоб пришвидшити процес та будемо робити усе можливе, щоб скоротити подібні затримки. Саме завдяки тому, що ми не тримаємо великі площі складів та фізичні точки - магазин і може надавати найнижчі ціни на ринку. Сподіваємося на подальшу співпрацю =) Ваш R2P