Mila444 рекомендує цей магазин
7 березня 2024

Купив: Стаціонарна ігрова приставка Sony PlayStation 5 Slim Digital Edition 1TB, Замовлення №1537

Успішна покупка. Син задоволений подарунком, а це найголовніше .
Даниил Головко рекомендує цей магазин
6 березня 2024

Купив: Робот-пилосос з вологим прибиранням Xiaomi Robot Vacuum X10, Замовлення №1533

Пылесос получил вовремя. Вопросы по некоторым функциям были решены в телефонном режиме.
Katerinadnln рекомендує цей магазин
4 березня 2024

Купив: Стаціонарна ігрова приставка Microsoft Xbox Series X 1TB, Замовлення №1518

Ігрову приставку отримала, все добре
Дякуємо за відгук! Приємного користування =) Ваш R2P
Татьяна Шарова рекомендує цей магазин
4 березня 2024

Купив: Монітор Dell S2722QC (210-BBRQ), Замовлення №1513

Відповідальний персонал і ціна гарна. Магазин пішов у список моїх обраних. Монітор належної якості,оригінал,гарантію надали.
Відповідь представника «Ready2Play»
Дякуємо, що поділилися своїми враженнями! Будемо раді подальшій співпраці =) Ваш R2P
andzeliiika рекомендує цей магазин
1 березня 2024

Купив: Стаціонарна ігрова приставка Sony PlayStation 5 Slim Digital Edition 1TB , Замовлення №1512

Люблю швидкі і якісні покупки. Ніяких довгих розмов і безлічі процедур оформлення. прийшла, побачила, купила. Топ три для мене.
Дякуємо за Ваш відгук! Приємного користування =) Ваш R2P
Влада рада рекомендує цей магазин
1 березня 2024

Купив: мікрофонна радіосистема DJI Mic Basic (1TX+1RX) CP.RN.00000310.01, Замовлення № 1500

Радіосистему купили. Доставили вчасно і по адресі. Зауважень не маємо.
Відповідь представника «Ready2Play»
Дякуємо, що поділилися своїми враженнями! Будемо раді бачити Ваші нові замовлення =) Ваш R2P
Роман Довбуш не рекомендує цей магазин
29 лютого 2024

Купив: Ноутбук MSI Cyborg 15 i7-12650H/16GB/512 RTX4060 144Hz (A12VF-271XPL), Замовлення №1072

Відповідь представника «Ready2Play»
Шановний клієнт! Перш за все, приносимо вибачення за затримку. З Вами неодноразово розмовляли менеджери та пояснювали, чому більша знижка була неможливою та чому виникли затримки. Щодо затримок, Ви можете самі побачити ситуацію, яка склалася на кордонах та запитати у будь-яких перевізників, наскільки швидко проходять процеси перетину кордону. На жаль, ми не можемо впливати на дії наших сусідів та зняти блокування, яке триває уже досить довгий період часу. Щодо додаткової знижки, пояснимо ще раз, як відбувається процес переміщення. Клієнт робить замовлення, магазин бронює товар у постачальника та оплачує його актуальну вартість на момент бронювання. Поки товар переміщується, ціна закупки може змінюватися, проте ми уже викупили позицію за старою ціною та не можемо сказати постачальнику "змініть ціну закупки та поверніть нам різницю". Відповідно, ми не можемо коригувати ціну, якщо закупка при цьому не змінилася для нас.
Я це розумію. Але мене відразу ніхто не попередив про можливі затримки. Та й про те у кого і як ви перекуповуєте, мені теж не було відомо. Якщо ви можете припустити про такі речі, тоді про таке треба заздалегідь попереджати покупця.
1 березня 2024 Відповісти
Jana Manilich рекомендує цей магазин
29 лютого 2024

Купив: Ноутбук Lenovo Legion Pro 5 16IRX8 (82WK00CSPB), Замовлення №1486

Искала, чтобы тноутбук был в наличии и не ждать никаких поставок. Нашла тут, еще и в черном цвете как хотела. Ноутбук по звонку от меня забронировали и через несколько часов я его забрала из точки выдачи. При мне все проверили, продемонстрировали работу и рассказали что и как, вообщем обслуживание оказалось на уровне.
Дякуємо, що поділилися своїми враженнями! Приємного користування =) Ваш R2P
Katya12 рекомендує цей магазин
28 лютого 2024

Купив: Смарт-годинник Garmin Lily Sport Edition - Rose Gold Bezel with Light Sand Case and S. Band (010-02384-11/01), Замовлення №1465

Однозначно раджу! Магазин чудовий!
Дякуємо за Ваш відгук! Приємного користування =) Ваш R2P
Анастасия Плугатаренко не рекомендує цей магазин
26 лютого 2024

Купив: Робот-пилосос з вологим прибиранням Dreame Bot L20 Ultra Complete White, Замовлення №1429

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Відповідь представника «Ready2Play»
Шановна Анастасія! Нам дуже шкода, що у Вас склалася подібна ситуація. На жаль, у зв'язку з постійною блокадою кордону, терміни наразі непередбачувані, адже переміщенням займаються безпосередньо дистриб'ютори. Щодо цін - вони можуть змінюватися у разі зміни курсу валют або підняття цін на закупку від постачальників. Вас попередили про підвищення ціни, яке, на жаль, ми також не передбачували та уточнили, чи залишається для Вас актуальне замовлення. Ви відмовились від замовлення - ми повернули Ваші кошти. Відповідно, жодного обману з боку магазину не було. Щодо фіксації цін - усі умови описані на сайті у розділі "Оферта". Повна фісація можлива лише за умови повної онлайн-оплати. Зі свого боку приносимо вибачення за незручності, пов'язані з очікуванням.
На рахунок фіксації ціни , треба було менеджеру повідомити про таку можливість, при оформленні замовлення. Залишаюсь на своєму, маю великий досвід в онлайн - покупках, і такий вид покупок , як тут вкрай неприйнятний для мене .
27 лютого 2024 Відповісти