Anastasiiaober рекомендує цей магазин
22 березня 2024

Купив: Смартфон ASUS ROG Phone 6 16-512GB Phantom Black (90AI00B5-M000Y0), Замовлення №1704

Смартфон взяли именно тут, потому что на сайте біл в наличии и можно біло оформить все одним кликом. Смартфон доставили через 2 дня. Телефон уже успели протестить - всем довольны.
Дякуємо за зворотній зв'язок! Приємного користування =) Ваш R2P
Каріна Майстер рекомендує цей магазин
22 березня 2024

Купив: Навушники з мікрофоном Sony WH-1000XM4 Midnight Blue (WH1000XM4L.E), Замовлення №1681

В цьому магазині купую вже не вперше, тому цього разу вирішила написати відгук. Як і минулого разу, через сайт я лише робила бронювання товару (в цей раз навушників), відправку замовлення зробили через день новою поштою. Я думаю, що ще не раз повернуся до цього магазину і він ще не раз порадує мене своїм сервісом.
Відповідь представника «Ready2Play»
Дякуємо, що поділилися своїми враженнями! Будемо раді бачити Ваші нові замовлення =) Ваш R2P
Аня Данилюк рекомендує цей магазин
21 березня 2024

Купив: Робот-пилосос з вологим прибиранням Dreame L10s Ultra (RLS6LADC), Замовлення №1662

Покувала робот-пилесос з вологим прибиранням Dreame L10s Ultra (RLS6LADC). Всё окей, обслуживание порадовало) Благодарочка за оперативную доставочку и хорошую упаковку.
Дякуємо за фідбек! Приємного користування =) Ваш R2P
inimar рекомендує цей магазин
21 березня 2024

Купив: Sony PlayStation 5 Slim Digital Edition 1TB, Замовлення №1656

Шикарний магазин, класная цена, приятный персонал!
Дякуємо за відгук! Приємного користування =) Ваш R2P
Vika Vika рекомендує цей магазин
20 березня 2024

Купив: Компактний фотоапарат Canon PowerShot G7 X Mark III Silver (3638C013), Замовлення №1648

Сама зателефонувала до магазину і одразу мені відповіли. У консультації потреби не було, тому просто все оформили на доставку. Все стандартно, але якось ввічливо і відповідально. З магазином приємно мати справу.
0gugi рекомендує цей магазин
19 березня 2024

Купив: Відеокарта Zotac GAMING GeForce RTX 4070 Ti SUPER Trinity OC White Edition 16GB (ZT-D40730Q-10P), Замовлення №1643

Висловлююю повагу цьому магазинові та його співробітникам. Все чітко, без надлишків. Доставка хвилина у хвилину. Коптер новий, коробка запаяна. Гарантійний талон та чек надали.
Відповідь представника «Ready2Play»
Дякуємо, що поділилися своїм досвідом! Будемо раді бачити Ваші нові замовлення =) Ваш R2P
Lef не рекомендує цей магазин
15 березня 2024

Хотів купити: Смарт-годинник Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar Carbon G. DLC Tit. with Black Band (010-02778-10/11/54)

Відповідь представника «Ready2Play»
Шановний клієнт! Нам дуже шкода, що у Вас склалася подібна ситуація. На жаль, годинник, який Ви замовляли, був у наявності на складах наших постачальників та потребував додаткового переміщення. У даний момент продовжується повна блокада пунктів пропусків, через що їх пропускна здатність складає близько 5 вантажівок на день. Переміщенням займається дистриб'ютор, який і надає нам терміни, що в подальшому озвучуються покупцям. Зі свого боку ми можемо тільки прискорити процес переміщення безпосередньо по Україні та гарантувати якнайшвидшу відправку лише після прибуття в країну. Щодо наявності - товар буває в наявності на віддалених складах постачальника та на наших складах, про місцезнаходження того чи іншого товару повідомляє менеджер при оформленні замовлення, саме тому товари в обох випадках мають статус "В наявності".
Елизавета Галка рекомендує цей магазин
13 березня 2024

Купив: Sony WH-1000XM4 Black (WH1000XM4B), Замовлення №1632

Купила Sony WH-1000XM4 Black (WH1000XM4B), залишилась задоволена.
Відповідь представника «Ready2Play»
Valeriia не рекомендує цей магазин
12 березня 2024

Купив: Пульт керування DJI RC Pro Remote Controller (CP.MA.00000406.02), Замовлення №1288

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару

Відповідь представника «Ready2Play»
Шановна Валерія! Від імені магазину, приносимо свої вибачення за незручності, які виникли. На жаль, як Вам і повідомили, виникла помилка при відправленні. Зі свого боку ми намагалися якнайшвидше перемістити потрібну Вам модель від постачальника, однак ситуація з блокуваннями кордону суттєво внесла корективи. Ми, як і інші магазини, опинилися в ситуації, коли швидке переміщення стало фізично неможливим та отримували нові й нові терміни від постачальника, який займався переміщенням. Повернення коштів усім клієнтам відбувається за чітким регламентом, який складає до 30-и робочих днів. Ми розуміли, що дані терміни Вам не підходять, як і розуміли цілі, для яких купується даний товар, тому пришвидшили процедуру. У відношенні до працівників, які допустилися помилки, було застосовано відповідні міри та надалі ми будемо слідкувати, щоб подібні ситуації більше не виникали.
Даша Дашуня рекомендує цей магазин
7 березня 2024

Купив: Екшн-камера Insta360 X3 EU (CINSAAQB), Замовлення №1544

З магазином мені однозначно повезло. Спочатку придбала не ту модель камери, але потім перетелефонувала до магазину і мені її одразу поміняли, хоча посилка вже буле готова до відправлення. Дякую вам за розуміння!
Дякуємо за фідбек! Будемо раді бачити Ваші нові замовлення =) Ваш R2P