Юлия Ферт рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Мережевий зарядний пристрій Apple USB-C Power Adapter 20W (MHJE3), Замовлення №10017168

Чудове місце для покупок. Тут завжди знаходиш все, що потрібно.
Alex Nadein рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Смарт-годинник Samsung Galaxy Watch6 Classic 47mm Black (SM-R960NZKA), Замовлення №18320

Сподобалося: наявність, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Рекомендую Цей магазин, все сподобалось, гарний сервис.
Відповідь представника «AVIC»
Дякуємо, що поділились своїм досвідом! Будемо раді співпрацювати з Вами знову!
Ярослав Опанасюк рекомендує цей магазин

Купив: Моноблок MSI Pro AP272 12M (12M-060EU), Замовлення №2506052

n_zhy рекомендує цей магазин

Купив: Машинка для стрижки Enchen Boost Black, Замовлення №637702

Дмитрий Прима рекомендує цей магазин

Купив: Спліт-система Samsung AR09BXFAMWKNUA, Замовлення №10017564

Приємний персонал і широкий асортимент. Обов'язково знову завітаю.
Анна рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Портативна ігрова приставка Valve Steam Deck 512 GB, Замовлення №3339715379

Чудове місце для покупок. Тут завжди знаходиш все, що потрібно.
Максим рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон OnePlus 12 12/256GB Silver, Замовлення №05253

Замовляв телефон, OnePlus 12, відразу ж зі мною зв'язались і обговорили всі нюанси замовлення! Телефон прийшов у повній комплектації, у заводській упаковці! Магазин рекомендую!
honoredeschamps548 рекомендує цей магазин

Купив: Телевізор Samsung QE50QN90C, Замовлення №102085

Відмінний магазин з великим вибором товарів. Обслуговування на висоті!
Ігор не рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Смартфон ASUS ROG Phone 8 Pro 16/512GB Phantom Black, Замовлення №0000021591

Сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Зауважив шо шукаю саме європейську версію телефону. Отримав азіатську з урізаним функціоналом. Все було б ок, але жінка по телефону запевнила шо це європейська версія. Навіть різниця в ціні від пропозицій шо становить на хотлайні на дану модель в 5000 грн. Така різниця, шо ніби і на шахрайство схоже. Тому дуже раджу перевіряти товар який купуєте в цьому магазині.
Serhii рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Біле вино Коблево Вино Reserve Піно Гріджіо біле сухе, 14%, 750 мл (4820004928157), Замовлення №502861

Подобається цей магазин купую постійно, рекомендую друзям.є цікаві акції, промокоди та безплатне доставлення за певними умовами.Відправляють швидко, запаковують якісно.