Олег Діхтяренко рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Black Titanium (MU773), Замовлення №1

Купував собі айфон 15 , дуже задоволений ціною , так як одна з найнижчих, товар прийшов дуже швидко . Рекомендую
OlgaLi не рекомендує цей магазин

Хотів купити: Спліт-система Cooper&Hunter VERITAS NG (INVERTER) CH-S12FTXQ-NG

Максим Сергійович не рекомендує цей магазин
Сьогодні

Купив: Диван угловой Нептун Макс, категория ткани: 4, Замовлення №4038002-04-003

Сподобалося: наявність

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Юрий Долженко рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон ZTE Nubia Z60 Ultra 16/512GB Starry Night, Замовлення №25462

Купил по предзаказу. Платил всю сумму. Ждал ровно месяц, как и предупреждали. Получилось реально дешевле чем в Китае, плюс без проблем с таможней. Рекомендую магазин!
AelonKiru не рекомендує цей магазин

Купив: Миша EVGA X15 MMO Black (904-W1-15BK-KR), Замовлення №№969

Сергей Остапенко рекомендує цей магазин
Сьогодні

Купив: Велосипед гірський (MTB), крос-кантрі Corrado Kanio 3.0 MTB / рама 21" черный/белый, Замовлення №2010641897

Дякую за швидку відправку,і за дуже гарний велосипед. Якість гарна. Все пройшло швидко. Товар супер. Рекомендовано цого продавця.
Дмитрий Волков рекомендує цей магазин

Купив: VITALS Ls 1212DUv уцінка, Замовлення №55233

Ціна та якість супер рекомендую магазин
Alr Bal не рекомендує цей магазин

Купив: Аккумулятор Xiaomi Mi 10T Lite, Original, BM4W, Замовлення №Немаю

Товар невідповідне опису на сайті і заявленим характеристикам нерекомендую
Tony Meddorez рекомендує цей магазин

Купив: Відеокарта ASUS TUF-GTX1660S-O6G-GAMING, Замовлення №25

Хотів замінити свою стару відяху GTX 1060 (нещасних 3 гб) на GTX 1660 Super і почав шукати варіанти, щоб була абсолютно нова, і не з-під майнінгу. Листав хотлайн і знайшов магазин Digital City, результат просто бомба. Зі старою картою ГТА 5 лагала, а тепер на 1660-ій всі ігри йдуть як по маслу, навіть РДР2 на високих налаштуваннях – просто кайф. Швидка доставка (карта у мене була вже на наступний день) та супер ціна зробили моє оновлення ще приємнішим.
Ярослав рекомендує цей магазин

Купив: Motorola G54 12/256GB Midnight Blue (PB0W0006RS) UA, Замовлення №#634688