Marta Masliy рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Комп'ютер на замовлення , Комп'ютер на власне замовлення, Замовлення №М900005391

Швидко і якісно зібрали комп'ютер, який ми замовили за власним підбором усіх деталей збірки. Дуже задоволені вашою роботою! Обов'язково будемо робити покупки у вашому магазині і надалі, бо у вас дуже широкий вибір товарів.
Dima не рекомендує цей магазин

Купив: AccPro TM-06 Octopus Mini, Замовлення №3748293

Получил неполный штатив и никто не хочет брать ответственность Есть подозрение, что сломали курьеры из-за личного негатива ко мне, после отказа в услуге "Поднять 3 коробочки, которые вмещаются в одну руку на лифте за 50грн" при полностью оплаченой доставке онлайн
Відповідь представника «STYLUS»
Дмитро, добрий день! Дякуємо за відгук. Нам прикро, що ситуація з Вашим замовленням склалась саме таким чином. З Вами обов'язково зв'яжеться наш менеджер для подальшого можливого врегулювання питання.
DovhaliukS рекомендує цей магазин

Купив: Навушники без мікрофону Audio-Technica ATH-M40X, Замовлення №20313

Покупал в Харькове. Магазин понравился. Чисто и консультат понравился. Там стоят столики и стулья мягкие - сидел несколько пар наушников слушал-сравнивал спокойно, и места для нескольких людей-покупателей хватит поэтому спокоен когда едешь туда. Спасибо консультанту за помощь. И еще + магазина, для меня, это представленный премиум сегмент. Да, есть дешевые по меркам профессиональных наушников варианты, а в целом оно качественное. Устал от мусора
Malinagazolina не рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro 128GB Natural Titanium (MTUX3), Замовлення №871086

Juli Nikolaevna не рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Телефон Google pixel pro 7 12, Смартфон Google Pixel 7 Pro 12/128GB Hazel, Замовлення №392736

Сподобалося: наявність, відвантаження товару, фіскальний чек

Не сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

Lena Pavlova не рекомендує цей магазин

Купив: Gerber, Замовлення №6009864

Як постійний клієнт категорично не рекомендую даний магазин. Не знаю що там відбувається, але це треш! Замовлення оплачене 2 травня . Пишуть що затримка відправки 2-3 дні. Ну ок, буває . Замовлення отримую 9 травня і лише одну позицію на 79 гривень з 2586. Чек в коробці на все замовлення, на гарячій лінії теж сказали що відвантажено все. День вони в себе розбирались і ввечері скидають накладну . Яка на хвилиночку не моя , інша сума і взагалі невідомо кому адресована !
Rocco рекомендує цей магазин

Купив: Nokian Snowproof 2 SUV 255/50 R20 109V XL, Замовлення №95614

В даному магазині замовляв комплект покришок. Швидко, якісно. Приємні ціни, широкий вибір товару, ввічливий персонал. Дякую.
Rocco рекомендує цей магазин

Купив: Nokian Snowproof 2 SUV 255/50 R20 109V XL, Замовлення №95614

Tonadas рекомендує цей магазин

Купив: Continental SportContact 7 245/45 ZR19 102Y XL FR, Замовлення №4729895

Я задоволений якістю шин та сервісом. Шиномонтаж також вражає.
Danya Milanov рекомендує цей магазин

Купив: Моноблок Apple iMac 24 M3 Silver (MQR93), Замовлення №53708

Отличнейший магазин. Сделал заказ, перезвонили в течение часа по всем вопросам проконсультировали и в этот же день отправили на следующий день аймак был у меня. Эмоции только положительные + ко всему еще и вилку под нашу розетку добавили. Отдельная благодарность ребятам с онлайн чата, отвечают очень быстро. В общем спасибо за скорость и качество предоставляемых услуг. Процветания и удачи магазину!